Skip to content

Kiedy wyszło Fortnite? W którym roku jest Fortnite?

30 de styczeń de 2021

Ustalenie, kiedy wyszło Fortnite i w którym roku jest Fortnite, jest naprawdę łatwe, ponieważ tak jest jedna z najpopularniejszych gier w tej chwili. Mimo, że symulator ma kilka lat, jego wrażliwość na użytkowników jest taka sama.

Gracze zastanawiający się, kiedy powstał Fortnite, nie będą musieli długo patrzeć wstecz, aby odkryć pochodzenie hitu Battle Royale od Epic Games. Jednak przed zapoznaniem się z tą grą należy rozważyć wiele rzeczy.

To, co sprawia, że ​​gra Fortnite jest tak popularna, to fakt, że jest dostępna na konsole PS4, Xbox, Nintendo Switch, PC, Android i iOS.

Czym jest Fortnite Battle Royale?

Gra wideo jest inspirowana bardziej dynamiczną wersją „Igrzyska Śmierci”. Polega na walce pomiędzy graczami o różne cele wyznaczone przez grę lub sami uczestnicy.

Podczas tej wycieczki będą mogli zdobyć nowe akcesoria, ubrania, postacie i zaadaptowane elementy. Z tego powodu w pewnym momencie na początku powstał termin „Battle Royale”. Na przykład w jednym ze scenariuszy Takami przedstawia grupę uczniów zwerbowanych i rozmieszczonych na wyspie. Ich celem było wyeliminowanie wroga, dopóki nie pozostał tylko jeden ocalały.

Jeśli zamierzasz grać w Fortnite, zalecamy wcześniejsze przeczytanie poradnika, jak grać i które z nich z trzema trybami gry.

Kiedy powstał Fortnite? W którym roku jest Fortnite?

Według oryginalnego portalu Fortnite został wydany po raz pierwszy w lipcu 2017 roku przez zespół gier wideo Epic Games. Niemniej jednak po raz pierwszy powstał podczas wewnętrznego korka około 2011 roku.

Jego twórcza inspiracja, według raportu Game Informer z 2014 roku, została stworzona w celu zaprojektowania gry z elementami strzelanki i przygody. Ponadto integruje niektóre reprezentatywne elementy widoczne w grze Minecraft.

Przez lata Fortnite będzie cierpieć kilka kluczowych zmian rozwojowych, W lipcu 2017 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One ukazał się płatny tytuł z wczesnym dostępem. Chociaż płacący gracze mieli dostęp do pakietów założycielskich, wkrótce gra stała się całkowicie darmowa.

Oczywiście pakiet nadal zawierał wszystko kody do gier w ramach usługi dostępność płatnych masek i innych artykułów kosmetycznych.

Jak przebiegała ewolucja Fortnite?

Kiedy pojawił się Fortnite, obiecał, że ewolucja gry wideo będzie dokonywana okresowo, aby użytkownicy mieli cały czas nowe rzeczy do grania. W ramach tych samych linii starszeństwa istnieje niezwykły okres podczas pierwotnego wydania.

Właśnie wtedy, gdy szybko zaczął zyskiwać na popularności, a Epic Games dostrzegło okazję do postawienia popularnego tryb gry „Battle Royale” do Fortnite. Fortnite Battle Royale został wydany jako darmowy tytuł 26 września 2017 roku. Zostanie ponownie odtworzony za darmo pod koniec 2018 roku.

Rok przemysł rozrywkowy uruchomiła modalność na iOS po raz pierwszy w marcu 2018 r. Później pojawiła się na urządzeniach z Androidem w wersji beta około sierpnia 2018 r. W tym samym roku Fornite rozszerzyła swój rynek, aby 12 czerwca 2018 r. otworzyć grę na konsole Nintendo Switch.

Od czasu pojawienia się Fortnite gra ma 10 sezonów z historią, postaciami i innym krajobrazem, gracze sklasyfikowali najlepsze sezony w grze.

Prawda, której nikt nie zna: tajemnica Fortnite

Określenie, kiedy powstał Fortnite, jest trudne, ponieważ Epic Games pracowało nad nim przez około sześć lat, zanim zostało wydane. Jednak zgodnie z przemysł oficjalna premiera To było we wrześniu 2017 roku.

topór zamkowy

Jak definiowana jest oferta Fortnite?

Zasadniczo propozycja Epic Game jest dość kolorowa i prosta, polega jedynie na dołączaniu do trybów kooperacyjnych i dodawaniu interaktywnych elementów dla użytkowników. W większości scenariusze są bardzo zróżnicowane rozwijać się na wyspach lub w miejscach zamkniętych gdzie gracze mogą chować i zbierać rzeczy, aby grać dalej. Ponadto będą musieli stawić czoła wielu niebezpieczeństwom z tego samego symulatora, które wykraczają poza innych graczy.

Oprócz Fortnite istnieją również inne gry z kategorii Battle Royale, takie jak Free Fire czy Pubg, które również cieszą się dużą popularnością wśród graczy.