Skip to content

Jakie są gry podobne do Axie Infinity? – Porównanie

29 de wrzesień de 2021

Coraz częstsza staje się potrzeba poszukiwania na rynku nowych metod inwestowania, gdyż wraz z nieustannym postępem świata w kwestiach technologicznych powstają nowe, całkowicie innowacyjne modele, dzięki którym możemy uzyskać spory zysk tak długo, jak jesteśmy gotowi zaakceptować związane z tym ryzyko.

Jednym z najnowszych trendów, o którym mówi się najczęściej, są kryptowaluty, które są aktywami lub walutami cyfrowymi, które pozwalają nam na przeprowadzenie dowolnego rodzaju transakcji bez konieczności zwracania się do banku o nadzór nad tą transakcją. Oprócz wysokiego poziomu bezpieczeństwa dzięki kodom zabezpieczającym wysokiego poziomu.

Nowe technologie umożliwiły zarządzanie tymi kryptowalutami w celu stworzenia opcji, które z nich korzystają, tak jak obecnie są gry NFT.

Gry te wykorzystują nową technologię znaną jako blockchain, która pozwala na weryfikację obiektów w grach jako „Unikalne Obiekty”, również o imieniu tokeny niewymienialne które gracze mogą używać do handlu, zbierania, sprzedawania lub kupowania.

Dzięki transferom opartym na blockchain i cyfrowej wartości, jaką użytkownicy tworzą dla tych tokenów, stają się one niezwykle ważnym zasobem cyfrowym a to, przy dobrym zarządzaniu inwestycjami, może oznaczać zysk kryptowalut, które następnie można zamienić na walutę naszego kraju. Oto kilka przykładów tego typu gier:

  • Axie Nieskończoność
  • Rośliny kontra nieumarli
  • Kryptowaluta
  • Kryptoostrza
  • Kryptowaluty
  • binamon

Axie Infinity w dzisiejszych czasach stało się bardzo, bardzo popularne. Dowiedz się więcej o tej i innych grach, czytając poniżej.

Jak działa świat Axie Infinity?

Jeden z najpopularniejszych w tej chwili dzięki dużej liczbie graczy które tworzą go dzisiaj oraz firmy, które wspierają projekt, takie jak giganci: Samsung i Ubisoft.

Ta gra to stosunkowo proste, ponieważ będziemy mieli nasze małe i okrągłe bestie zwane toporami, które można podzielić na 9 różnych klas ze specjalnymi zdolnościami wyrażonymi w kartach.

Wyzwanie, które zostanie nam zaproponowane w Axie Infinity, podzielone jest na 2 tryby, Gracz kontra środowisko, gdzie będziemy musieli walczyć z serią wrogów, poprzez mapę w ekscytującej walce turowej, gdzie trzeba będzie dobrze zagrać naszymi kartami, aby wygrać.

Drugim dostępnym trybem jest Gracz kontra gracz, w którym zmierzymy się z osiami innych graczy w taki sam sposób, jak robimy to w trybie Gracz kontra środowisko.

W jakiej walucie jest wspierana każda firma Axie?

W grze mamy do czynienia z dwiema oficjalnymi walutami, pierwszą jest Odłamek Nieskończoności Axie (AXS), który jest często używany do zakupu Axies na swoim rynku.

Drugim tokenem, który jest zwykle najczęstszy do wypłaty pieniędzy na platformie, jest Mikstura Gładkiej Miłości (SLP), który jest używany w grze do odtwarzania osi.

Aby dokonać zmiany tych walut będziemy musieli dokonać zmiany za pomocą kryptowaluty Ethereum, który będzie stanowił podstawę samej gry.

Czy łatwo jest wymienić pieniądze wygrane w grze na prawdziwe?

jak zamienić zarobione pieniądze na prawdziwe pieniądze

Jedna z trudności Axie Infinity Wiązało się to z trudnością dokonania zmiany waluty SLP do waluty krajowej, ponieważ konieczne było skorzystanie z portfeli lub portfeli cyfrowych, które pobierają prowizje, które znacząco wpłynęły na zysk uzyskiwany z gry.

Jednak wraz z popularyzacją gry i niedawnym wpływem gier NFT, takich jak Plants vs Undeads, powstały nowe metody wymiany, dzięki którym możemy wypłacić portfel Axie Infinity Ronin na platformy z niskimi prowizjami, które pozwalają nam wydajniej wypłacać pieniądze.

Ile w przybliżeniu można zarobić dzięki Axie Infinity?

Wygrane w grze będą zależeć od twoich umiejętności, strategii, przewodnika i doświadczenia oraz oczywiście od wartości monet w danym momencie.

Obecnie o wartości 7 centów każdy SLP do tej pory i średnia produkcja 4050 SLP miesięcznie, w grze możemy mieć zysk netto w wysokości 283 dolarów, ale rynek w tych grach jest dość niestabilny i może zyskać na wartości w ciągu kilku dni.