Skip to content

Jakie programy najlepiej pobierać, instalować i aktualizować na komputerze?

19 de luty de 2022

Coś, co jest fundamentalne w naszym komputerze, to aktualizowanie wszystkich oprogramowanie i komponenty że z niego korzystamy. W ten sposób nie będziemy mieć problemów z wydajnością ani problemów związanych z lukami, które mogą spowodować, że jakiś rodzaj złośliwego oprogramowania dostanie się do naszego komputera.

Pomysł jest dość prosty. Ale czasami trzymanie naszego zaktualizowane komponenty lub oprogramowanie To może być coś, co przegapiliśmy. W wielu przypadkach nie powiadamiają nas o nowych dostępnych aktualizacjach.

Programy zwykle zaraz po ich otwarciu można zobaczyć powiadomienie, że aktualizacja jest dostępna do pobrania. W przypadku sterowników lub kontrolerów komponentów naszego komputera nie zawsze tak jest.

Zobaczmy więc lista całkiem przydatnych programów i narzędzi to znacznie ułatwi i przyspieszy to zadanie. Ponieważ, w skrócie, nie będziesz musiał zrobić nic więcej niż nacisnąć kilka przycisków i czekać, aż te programy przeszukają cały komputer w poszukiwaniu przestarzałych komponentów lub oprogramowania. Możemy również pokazać, co to jest aktualizacja oprogramowania, do czego służy i ile jest jej rodzajów?

Jeśli weźmiemy pod uwagę, co dzieje się na przykład w przypadku naszego systemu operacyjnego Windows, okazuje się, że ludzie Microsoft klasyfikuje różne aktualizacje.

Programy do aktualizacji komputera

Propozycje, które zobaczysz nieco dalej, są bardzo zróżnicowane i wszystkie mają swoje unikalne cechy. Wiele z nich to za darmo lub masz darmowe wersje. Podczas gdy inni są płatni, choć mają pewne dość ciekawe zalety do wzięcia pod uwagę.

AktualizujStar

Ten program ma darmowa wersja, która ma bardzo ciekawe rzeczy. Jeśli jednak porównamy go z wersją płatną, w niektórych aspektach może być nieco ograniczona. Aby w pełni wykorzystać to narzędzie, konieczne jest nabycie licencji produktu.

Ale dzięki temu oprogramowaniu będziesz mógł analizować wszystkie komponenty swojego komputera w poszukiwaniu aktualizacji. Odbywa się to automatycznie, dzięki czemu jak tylko którykolwiek komponent będzie miał nieaktualne sterowniki, będziesz mógł go zobaczyć na liście. W ten sposób jednym kliknięciem rozpocznie pobieraniesterowniki, aby zainstalować je automatycznie.

Heimdal Bezpłatna ochrona

I nie, on nie jest partnerem Thora. Mówimy o dość potężnym narzędziu, które może ogólnie chronić Cię przed złośliwym oprogramowaniem. Z dość ciekawym skanem stron, które wizyty i przede wszystkim szybko.

Jest w stanie znaleźć wszystkie potrzebne komponenty zaktualizuj sterowniki na komputerze w mgnieniu oka. Być może jedyną złą rzeczą jest to, że jego darmowa wersja jest nieco uboga w funkcje i traci cały potencjał, jaki może zaoferować ta aplikacja.

Jednak jest to całkiem ciekawa aplikacja należy to wziąć pod uwagę, ponieważ działa cudownie przynajmniej w przypadku aktualizacji sterowników w bezpłatnej wersji.

aktualizacja oprogramowania komputerowego

Kaspersky Software Updater

Bez wątpienia Kaspersky Jest dobrze znany ze swojego programu antywirusowego, ale to nie wszystko, co ta firma może Ci zaoferować. Ponieważ ma inne narzędzie do sprawdzenia, czy musisz zaktualizować wszystkie komponenty komputera. W ten sposób możesz utrzymać komputer w pełnej wydajności.

Pamiętaj, że to niezbędne aktualizuj wszystko, aby poprawić poziom bezpieczeństwa. Ludzie z firmy Kaspersky dość dobrze rozumieją tę sprawę. Jest to więc prawie idealna opcja do osiągnięcia tego celu. Kolejną rzeczą, którą bardzo nam się podoba, jest to, że po kilku kliknięciach program zajmuje się wszystkim.

Dopóki program działapijemy kawę oglądamy telewizję i jak wracamy wszystko jest aktualne i w pełni sprawne.

Osobisty inspektor oprogramowania Flexera

Dzięki bardzo prostemu interfejsowi natknęliśmy się na potężny program, który jest w stanie zachować wszystkie sterowniki dla obu programów i komponenty komputera.

Dostępne dla niego opcje są uczciwe i konieczne. Aby nie mieć programu z setkami funkcji, które być może nie jesteś zainteresowany

Jego konstrukcja, jak powiedzieliśmy wcześniej, jest najbardziej proste i bezpośrednie. Ale niech cię to nie zmyli, jest to bardzo potężny program zdolny do wyszukiwania wszystkich wersji twoich programów i komponentów w Internecie w ciągu kilku sekund. Zdecydowanie polecam bez wątpienia.

szukaj zaktualizowanych programów

NetOrbit

Znany menedżer pobierania, który dodał funkcję, za którą wielu korzystających z niego użytkowników jest bardzo wdzięcznych. Możliwość ułatwienia aktualizacji aplikacji, które zainstalowaliśmy na komputerze.

Ma dość dużą bazę danych, choć nie chodzi o to, że jest na bieżąco aktualizowana. Przynajmniej nie od razu, więc sporo aktualizacji nowe, możesz je przegapić, o czym należy pamiętać.

przyciąganie aplikacji

Dobrą rzeczą w tej aplikacji jest to, że za pomocą kilku kliknięć możesz sprawdzić, czy musisz zaktualizować swoje aplikacje. Ale nie tylko. Jeśli nie to program o to zadba pobierz sterowniki i zainstaluj je bez konieczności robienia czegokolwiek poza czekaniem.

Jedyną złą rzeczą jest to, że dostępna lista jest nieco zmniejszona pod względem aplikacji i być może niektóre, które zainstalowałeś, nie są pojawiają się w programie. Jednak dobrze jest wyjść z kłopotów i mieć niezwykle szybką i bezpłatną opcję, aby móc aktualizować wszystko, co masz na swoim komputerze.

Sumo

Tutaj zobaczymy program, który jest pod każdym względem darmowy. Ma wiele opcji dostosowywania wszelkiego rodzaju pobierania sterowników. Więc możesz użyć różne filtry do kontrolowania ten motyw i pobierz to, co chcesz i nic więcej.

Jedyną złą rzeczą w tym programie jest to, że nie jest odpowiedzialny za pobieranie sterowników. To, co robi, to umieszczenie linku do oficjalnej strony internetowej każdej firmy, którą możesz pobrać konkretna wersja czego potrzebujesz. Coś, co może nie jest tak wygodne, ale biorąc pod uwagę, że jest bezpłatne, przydaje się.

Śledzenie technologii CNET

Musimy o tym pamiętać Śledzenie technologii CNET Ma za sobą niezwykle ważną stronę internetową pod względem pobrań: CNET Kto nigdy czegoś z tej strony nie pobrał? Oczywiście program posiada dość dużą bazę sterowników, czy to komponentów, czy aplikacji.

To sprawia, że ​​jest to jedna z najlepszych opcji dla zaktualizuj wszystkie sterowniki swojego komputera. W ten sposób będziesz mógł dokładnie przeanalizować w poszukiwaniu nowych aktualizacji i bez problemu pobrać odpowiednie sterowniki.

Powiadomienie o aktualizacji

Jeśli nie chcesz spędzać z tym zbyt wiele czasu. Następnie Powiadomienie o aktualizacji to rozwiązanie, którego szukasz. Ponieważ nie tylko ma bardzo prostą konstrukcję. Jeśli nie, ma uczciwe i niezbędne opcje, abyś mógł zadbać o weryfikację, czy musisz zaktualizować coś na swoim komputerze.

Oczywiście może to zająć trochę czasu, aby rsprawdź cały swój komputer w zależności od liczby zainstalowanych programów. Ale jest dość szybki i skuteczny pod każdym względem. Ułatwiając w ten sposób zadanie sprawdzenia, czy należy zaktualizować dowolny program lub sterownik.

Załataj mój komputer

Ten program jest przenośny, co oznacza, że ​​nie należy go zainstalować i to bez wątpienia może dać nam wiele udogodnień, ponieważ możesz go używać na dowolnym komputerze, a następnie usunąć, jeśli nie chcesz, aby kręcił się wokół komputera. Pozwala nam nie tylko na skanowanie wszystkiego, co mamy na naszym komputerze, ale także na usuwanie niepotrzebnych plików w systemie Windows

Jeśli nie, możemy również odinstalować różne programy, których być może nie moglibyśmy odinstalować w inny sposób. Dlatego jest dość interesujący i potężny, z dobrymi opcjami i bardzo prostym projektem, który przypomina trochę CCleaner. Musisz także nauczyć się poprawnie aktualizować i konfigurować BIOS mojego komputera Z jakich programów mogę korzystać?