Skip to content

Jaka jest różnica między oryginalną a zwykłą baterią Samsung?

4 de kwiecień de 2021

Obecnie, przy pełnym rozkwicie mobilnego postępu technologicznego, firmy produkowały różnego rodzaju części do telefonów oraz różne marki, zarówno oryginalne jak i tzw. kopie lub rodzaje tak jest w przypadku baterii do telefonów, zwłaszcza Samsunga.

Ponieważ jednak baterie telefoniczne odgrywają istotną rolę w działaniu urządzeń mobilnych, wygodnie jest to robić zidentyfikować w tej chwili nabyć baterię telefonu Samsung, jeśli mamy do czynienia z oryginalną lub standardową baterią.

Obecnie istnieją różne sposoby, aby dowiedzieć się, czy bateria, którą zamierzamy kupić, jest naprawdę autentyczna, a nie kopia, teraz jest czas, aby odłożyć te bóle głowy na bok, tutaj podamy kilka praktycznych sztuczek, abyś mógł poznać oryginalność baterii Samsung.

Różnica między oryginalną baterią a zwykłym Samsungiem

Nasz telefon jest podstawowym elementem naszych codziennych czynności, ale kiedy musimy kupić jego baterię, zawsze zastanawiamy się, czy to, co nam oferuje, jest naprawdę oryginalne, czy jest to po prostu rodzajowy ?, Więc damy Ci te wydziwianie to ci pomoże:

  • Przyjrzyj się szczegółowo właściwościom pod względem ich koloru, papieru etykietowego, który jest dobrze przymocowany do powierzchni stosu, liter, wszystko się liczy i kiedy szukasz różnicy.
  • Sprawdź, czy w swoich specyfikacjach na etykiecie wspominają o Antena NFTJeśli zauważysz, że nie masz do tego odniesienia, to z pewnością stos jest kopią Samsunga.
  • Zbadaj ceny, oczywiście baterie generyczne są tańsze, między innymi z powodu łatwości ich nabycia.
  • Zwykłe baterie mają krótszy czas ładowania pod względem użytkowania niż oryginały. Co sprawia, że ​​musisz je ładować częściej niż raz dziennie.
  • Żywotność baterii Samsunga jest znacznie wyższa (lata) niż zwykłej (miesiące).
  • W momencie zakupu oświadcza, że ​​jest dostarczany w zapieczętowanym pudełku z odpowiednią identyfikacją marki Samsung, a nie w torbie ani bez jakiegokolwiek zabezpieczenia.
  • Bądź bardzo uważny i nie spiesz się, aby szczegółowo opisać, co litery na etykietach są dobrze napisane, że można je wyraźnie przeczytać, a ich nadruk i wzór są przejrzyste, generalnie baterie generyczne mają znacznie cieńsze litery, ostrość atramentu w piśmie jest znikoma, więc jest on usuwany w krótkim czasie.
  • Należy również szczegółowo określić, że bateria nie mają wybrzuszenia ani żadnego rodzaju nieregularności na jego powierzchni.
  • Dobrą opcją jest porównanie oryginalnej baterii, którą zamierzasz wymienić, z tą, którą zamierzasz kupić, dzięki czemu będziesz mógł dokładniej porównać wszystkie udzielone przez nas porady.

Dlaczego nie używać baterii innych niż marka Samsung?

Istotne jest, aby w miarę możliwości dołożyć starań i kupić oryginalną baterię marki Samsung, abyś mógł przedłużyć żywotność baterii znacznie dłużej, a także unikniesz niedogodności lub wybuchu baterii, co skłania nas do wyjaśnienia poniższej kwestii.

wymiana baterii na telefon Samsung

Wada używania zwykłych baterii a nie Samsunga?

Jedną z wad jest to, że telefon cały czas się wyłącza, że ​​ładowanie nie trwa długo i trzeba skalibrować lub oszczędzać baterię, żeby się zasiarczała i uszkodzić telefon, co powoduje przegrzanie telefonu z powodu problemów z napięciem.

Jednak w wielu przypadkach bateria lub zwykłe baterie Przynoszenie złych pinów do ładowania, które kończą się albo brakiem ładowania telefonu, albo ich przegrzaniem, co w wielu przypadkach może spowodować eksplozję telefonu lub baterii.

Jest również prawdopodobne, że oprócz standardowego stosu szybko wygasa lub wybrzusza się i musisz to wymienić w krótkim czasie, w dodatku te generyczne baterie nie mają gwarancji. Pamiętaj, że tanio jest często drogie. Jednak nie zawsze tak jest, czasami gra się w nią przy odrobinie szczęścia i możliwe jest uzyskanie ogólnego stosu.

To kwestia szczęścia, ale najlepiej nie ryzykować i na ile to możliwe kupuj tylko oryginalną baterię Samsung.

dołącz do naszego kanału telegram