Skip to content
HBO

Jaka jest różnica między HBO MAX a HBO? – Porównanie

25 de wrzesień de 2021

W czasach, gdy mamy więcej wolnego czasu dla siebie, szukamy sposobów, aby go jak najlepiej wykorzystać, czy to poprzez wycieczki ze znajomymi, wyjścia na imprezy świąteczne, czy inne tego typu opcje. Zdarzają się jednak przypadki, w których nie chcemy takich gorączkowych chwil w naszym życiu, więc dążymy do ciszy i spokoju w zaciszu naszego domu korzystając z treści multimedialnych.

Dziś mamy niesamowitą różnorodność platform streamingowych, na których możemy cieszyć się szerokim wyborem filmów i seriali bez konieczności czekania na program telewizyjny. Wiele z tych usług przesyłania strumieniowego jest rozszerzeniem ich oryginalnych kanałów telewizyjnych, które dążą do postępu w zakresie innowacji technologicznych i dostosowywania się do potrzeb bardziej wymagającej publiczności. tak jest w przypadku HBO w tym artykule.

Czy różnica w cenie między HBO MAX a HBO jest duża?

Na kanale HBO przez bardzo długi czas mogliśmy oglądać wysokiej jakości seriale, takie jak Soprano czy Gry o Tron, a także premiery filmów, które niedawno pojawiły się w kinach.

Mimo wszystkich sukcesów, jakie to oznaczało, wpływ Internetu na społeczeństwo wygenerował morze nowych zmian, wśród których są platformy streamingowe, dlatego zdecydowała się rozpocząć migrację z HBO do HBO MAX, główna różnica między tymi platformami polega na tym, że HBO MAX będzie działać jako platforma przez streaming gdzie możemy oglądać seriale lub filmy, które nam się podobają, w dowolnym momencie.

Znana cena abonamentu HBO to 8,99 euro, natomiast abonament dla HBO MAX wyniesie 14,99 euro.

Czy obie platformy są dostępne dla wszystkich?

Chociaż HBO okazuje się być całkiem przyjemną usługą dla swoich klientów, zdecydowano się na upgrade całej platformy do HBO MAX, dzięki czemu HBO MAX będzie można zakontraktować dopiero po 2021 roku w całej Europie, co wymusza masową migrację usługi na znacznie większą platformę, bardziej aktualną i przynoszącą większe korzyści Twoim klientom.

Jakie kanały są na jednej platformie, a nie na drugiej?

Warto zauważyć, że HBO MAX będzie zawierał cały katalog, z którego możemy dziś korzystać w HBO, ale ma też kilka dość ważnych dodatków, które należy wziąć pod uwagę, takie jak biblioteka multimedialna Warner Bros, w której możemy uwzględnić interesujące franczyzy, takie jak co Mogą być: CNN, TNT, TBS, truTV, Cartoon Network, Adult Swim, Crunchyroll i Looney Tunes.

Jaka jest najlepsza treść?

Jak wyjaśniamy, mamy szeroki wybór, w którym możemy zobaczyć klasyki filmowe, takie jak Jurassic Park, Unforgiven, The Great Gatsby czy The Green Mile. Poza tym będziemy mieli świetne seriale, takie jak Czarnobyl, klasyki, takie jak Friends, czy zabawne, ale ciekawe seriale, takie jak Doom Patrol czy Rick and Morty.

Jeśli subskrybuję HBO, czy automatycznie subskrybuję HBO MAX?

Wiele osób może obawiać się, że ponieważ HBO MAX jest usługą zastępczą dla HBO, mogą stracić subskrypcję. Po zakontraktowaniu usługi HBO wystarczy wejść do aplikacji HBO MAX przez jedno z naszych urządzeń i będziemy mieć dostęp do całego katalogu platformy.

Gdzie znajdę najlepsze treści dla dzieci?

gdzie jest najlepsza treść dla dzieci z hbo

Platforma HBO słynie z seriali dla dorosłych, które poruszają głębokie kwestie w wciągających i interesujących wątkach, ale często potrzebujemy seriali, które zainteresują najmniejsze osoby, tak wielu rodziców może nie być zainteresowanych subskrypcją HBO.

Należy jednak zauważyć, że mają też usługi rysunkowe od Warner Bros lub oryginalne seriale, które są emitowane na platformie, oprócz tego, że treści nieodpowiednie dla nieletnich mogą zostać zablokowane. Więc nie musisz się martwić o maluchy.