Skip to content

Jaka jest najlepsza jednostka i najlepsza kombinacja wojsk w Boom Beach?

28 de styczeń de 2021

Boom Beach to darmowa gra z PlayStore, w której każdy użytkownik dowodzi jednostką lub grupą ekspedycyjną, która ożywia bazę lub kwaterę główną. Punkt wyjścia do eksploracji całego archipelagu, zejście na ląd w celu wyzwolenia tubylców spod makiawelicznej Mrocznej Gwardii. Dlatego jest to konieczne poznaj najlepszą jednostkę i najlepszą kombinację wojsk na Boom Beach którego istnieje.

Po drodze możesz atakować i walczyć z innymi graczami. W ten sposób przygoda będzie niezwykła i to nie tylko z powodu bitwy. Ale także, aby znaleźć nowe skarby, które poprawią twój poziom (możesz zdobyć diamenty i klejnoty w Boom Beach), a także tajemnicze starożytne posągi, które posłużą jako potężny amulet dla twoich żołnierzy.

Aspekty, które pozwolą określić najlepszą jednostkę i najlepszą kombinację wojsk na Boom Beach

Jednostka jest rozumiana jako każdy oddział bojowy, który oferuje gra i to jest dostępne dla gracza, który ma zostać wybrany. Każdy z nich ma swoje własne cechy, a dzięki połączeniu sił z innymi tworzy funkcjonalny oddział gotowy do walki i obrony kwatery głównej.

Przede wszystkim kłamią Strzelcy, uważana za najbardziej podstawową jednostkę Boom Beach od początku swojej przygody z grą. Bycie podstawowym nie oznacza, że ​​są słabi, reprezentują jednostkę bojową, która prowadzi front, a jedną z ich głównych zalet są ogromne obrażenia, jakie zadają, gdy zdobywają kolejne poziomy.

Zajmują mało miejsca w desantowcu i bez problemu mogą być uważane za najlepszą jednostkę i najlepsza kombinacja wojsk w Boom Beach, ale lepiej nie spieszyć się z tym wnioskiem.

Po drugie, pojawiają się Zbiry, odblokowane po osiągnięciu 2 poziomu posiadanej siedziby. To silne jednostki wytrzymać wiele szkód w trakcie gry, ale ich główną wadą jest to, że generalnie nie są w stanie wywrzeć wielkiego wpływu na punkty witalne wroga.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym, jest Las Zucas, dostępny tylko wtedy, gdy twoja siedziba bezpiecznie dotrze do poziom 5. Są to jednostki wyspecjalizowane w zadawaniu obrażeń z dużej odległości, powodujące znaczne zmniejszenie żywotności wroga bez konieczności zbliżania się; jednakże można je łatwo wyeliminować ze względu na niski stan zdrowia.

Co powinienem wziąć pod uwagę przy dobrej kombinacji?

Najlepsza jednostka i najlepsza kombinacja wojsk w Boom Beach będzie również zależeć przede wszystkim od liczby posiadanych jednostek desantowych. Ponieważ każda łódź odpowiada tylko jednej jednostce.

W trakcie pierwsze poziomy Nie potrzeba więcej trudności, aby zobaczyć zachowanie każdego oddziału w obliczu przeciwności i zareagować na nie. Ale to, co jest naprawdę interesujące, to przyszłość bardziej zaawansowanych poziomów, na których strategia jest lepsza, wymagająca większej wszechstronności w reagowaniu na pożar przeciwnika.

Aby wybrać najlepszą jednostkę i najlepszą kombinację żołnierzy w Boom Beach, określ, czy obrona wroga to ’Pluśnięcie ’ lub ’Burst ”. Jeśli chodzi o obronę przed rozbryzgami lub masowe obrażenia wyrzutniami rakiet, miotaczami ognia, pistoletami maszynowymi, strzelcy nie są zbyt przydatni. Ponieważ te bariery mają na celu wyeliminowanie dużej ilości personelu wojskowego w jednej chwili.

bitwa na plaży boom

A także, jak się mają Twoja pierwsza linia walki i szybko pokonany, nie będzie obrony dla zuca i gra zostanie przegrana. Z drugiej strony, jeśli jest to obrona przed serią lub indywidualne obrażenia z armat lub armat wysięgnikowych, panorama zmienia się wykładniczo na korzyść strzelców.

Najlepszą strategią jest zawsze taka, w której zucas są twoim priorytetem ze względu na ich zdolność do ataku z dużych odległości. Jeśli obroną jest rozprysk, pierwszą rzeczą, która powinna ci przyjść do głowy, jest postaw przed sobą oddział zbirów, zaprojektowany, aby wytrzymać większe obrażenia i vice versa dla obrony seriami.

Wreszcie, w tej grze powinieneś nie tylko atakować, więc jeśli nadal jesteś nowy, powinieneś poszukać poradnika Boom Beach dla początkujących, aby dowiedzieć się, jaka jest pierwsza rzecz, którą muszę podnieść? a także jak wykorzystać więcej żołnierzy.