Skip to content

Jak zrezygnować z subskrypcji i wypisać się z usługi Amazon Music Unlimited? Usuń Amazon Music Unlimited (przykład)

26 de luty de 2021

Amazon ma usługa muzyczna Premium; To nieograniczona platforma muzyczna firmy Amazon. Posiada obszerny katalog siedemdziesięciu milionów piosenek, a także tysiące list odtwarzania. Ale w pewnym momencie może być konieczne anulowanie subskrypcji i anulowanie subskrypcji Amazon Music Unlimited.

Wspomniana usługa składa się z kilku planów jak są, „Indywidualne”, „Znajome”, aby używać „Pojedynczego Urządzenia” z głośnikami i „Studenta”; Koszt każdego z nich zależy od tego, czy jesteś użytkownikiem Amazon Prime, i oczywiście od wybranego planu.

Jeśli nie wiesz, która platforma jest lepsza, Spotify czy Amazon Music? Możesz zdecydować, kiedy się o tym dowiesz Amazon ma ofertę która rozpoczęła się 23 października 2020 r. a zakończy 11 stycznia 2021 r. promocją mającą na celu integrację nowych użytkowników i mieszkańców Hiszpanii.

Czy można bezpłatnie korzystać z usługi Amazon Music Unlimited? Ta nowa subskrypcja daje Ci prawo do korzystania z usługi przez trzy miesiące za darmo; ale tylko w przypadku planu „Indywidualnego”, który jest płatny co miesiąc. Po zakończeniu okresu oferty płatność zacznie się ładować.

Jakie są warunki korzystania z usługi?

Najpierw musisz utworzyć konto i subskrybować Amazon Music Unlimited; następnie przeczytaj i zaakceptuj warunki sprzedaży i użytkowania platformy, na okres próbny i ciesz się trzema miesiącami za darmo. wiem upoważnia firmę do odbioruPo upływie tego okresu opłata zostanie pobrana na powiązaną kartę.

Podobnie oferta są odsprzedawane lub przekazywane innemu użytkownikowiani nie można ich gromadzić na potrzeby innych promocji; jednocześnie, jeśli rezygnacja nastąpi przed jej upływem, to, co nie zostało wykorzystane, przepada.

Jeśli byłem nieostrożny i zapomniałem zrezygnować z subskrypcji, czy mogę zażądać zwrotu pieniędzy?

Jeśli Twój czas minął, nie zdawałeś sobie sprawy, że upłynął okres trzech bezpłatnych miesięcy i zapomniałeś się wypisać, oczywiście pojawi się nowa opłata na Twojej karcie w wysokości kwoty planu.

Wtedy jest to możliwe poprosić o zwrot pieniędzy w ciągu czternastu dni od anulowania subskrypcji, pod warunkiem, że nie korzystałeś z usługi; ale jeśli nie, to możesz zrezygnować z usługi, ale bez prawa do zwrotu pieniędzy.

Jak zrezygnować z subskrypcji i wypisać się z usługi Amazon Music Unlimited?

Jednak, jeśli nie chcesz odnowienia planu bezpłatnie, możesz anulować lub wypisać się z subskrypcji, najlepiej przed zakończeniem promocji, dzięki czemu opłata nie zostanie naliczona natychmiast po zakończeniu okresu promocyjnego; również jeśli chcesz zrezygnować, chociaż masz trochę czasu na korzystanie z subskrypcji.

Aby więc zrezygnować z subskrypcji przy użyciu komputera, uruchom swoje konto Amazon, a następnie przejdź do „Amazon Music Settings”, a następnie poszukaj „Amazon Music Unlimited”A następnie„ Odnowienie subskrypcji ”, a następnie ponownie kliknij„ Anuluj subskrypcję ”.

opcja rezygnacji z subskrypcji muzyki amazon bez ograniczeń

Następnie musi zostać dokonane potwierdzenie anulowania, klikamy „Nie kontynuuj” na żółto, po wykonaniu tego kroku zaleca się powrót do „Ustawień muzycznych Amazon”, aby sprawdzić, czy wszystko zostało anulowane.

Jeśli ty data ważności nie dobiegła końca, będziesz kontynuować dostęp do jego zakończenia; ale kiedy skończysz, to, co wprowadziłeś do swojej biblioteki, blaknie, a reprodukcje są eliminowane; Co ważne, nawet jeśli usługa zostanie anulowana, możesz ją odnowić w dowolnym momencie.

Możemy więc zauważyć, jak ważne jest podjęcie decyzji prognozy dotyczące wypisania się na czasw każdej sytuacji, w której nie jesteśmy już zainteresowani kontynuowaniem usługi Amazon Music Unlimited; aby uniknąć sytuacji, które są nieco nieprzyjemne i irytujące dla obu stron.