Skip to content

Jak zostać kontrahentem lub dostawcą Walmart Jak sprzedawać produkty firmie Walmart i co jest potrzebne?

12 de marzec de 2021

Międzynarodowa korporacja Walmart jest bardzo rozpoznawalna na całym świecie, znana z doskonałej obsługi, a zwłaszcza z ceny swoich produktów i usług. Jeśli chcesz być dostawcą Walmart, tego giganta sprzedaży i usług, postępuj zgodnie z zaleceniami, których potrzebujesz.

Jak zostać wykonawcą lub dostawcą Walmart

Nie można zaprzeczyć, że wielu na całym świecie chce być częścią tego rynku, świadczyć usługi w tych sklepach w różnych krajach i pozycjonować swoje produkty. Pomimo tego, że jest to mega sklep, w którym wiele osób się zmienia, ponieważ wszystko jest bardziej przystępnema swoje wymagania wobec tych, którzy chcą być dostawcami.

Reputacja, jaką Walmart zyskała przez lata, wynika z tego zawsze myśl o potrzebach swoich konsumentów. Oferuje produkty własne, a także produkty innych przedsiębiorców detalicznych, które dostosowały się do systemu gospodarczego, którym Walmart zarządza dla swoich sklepów.

Chcesz zostać dostawcą?

Jak wspomniano, Twój produkt lub usługi muszą zaspokajać potrzeby konsumentówMusi być opłacalna przy niskich kosztach i musi być na nią popyt. Użytkownicy tej sieci sklepów muszą być zainteresowani produktem, później wspomnimy, jak sprzedawać Walmart i jakie wymagania stawiają.

Jak sprzedawać produkty firmie Walmart?

Chociaż wydaje się to skomplikowanym zadaniem, będziesz potrzebować dużo cierpliwości, dobrego planowania i zdefiniowania, co chcesz zaproponować firmie. Z tego powodu wskazujemy, co należy zrobić uda Ci się sprzedać swoje towary firmie Walmarti odnieść sukces w procesie sprzedaży.

 • Poproś o spotkanie, wpisując Oficjalna strona Walmart i szukaj usługodawców.
 • Po umówieniu spotkania przedstaw CV swojej firmy i przynieś demonstrację tego, co chcesz sprzedać, w tym wszelkie materiały pomocnicze.
 • Skontaktuj się bezpośrednio z kierownikiem ds. Zakupów i umów się na wizytę.
 • Podejdź do jednej z firm, które już zaopatrują magazyn i pokaż im produkt, a jeśli go zaakceptują, zostanie on przetestowany w mini-sklepach.

Jest to zupełnie niezależne od wymagań, o które poproszą później, kiedy dadzą ci plik odpowiedź w sprawie zatwierdzenia do swojej poprzedniej prośby. Dzieje się tak, ponieważ jest to sklep, który obsługuje różne usługi i rozsądne jest, że wymagania mogą się różnić w zależności od tego, co oferujesz.

Czego potrzebujesz lub czego potrzebujesz, aby sprzedawać Walmart?

Ogólnie rzecz biorąc, prezentacja Twojej firmy, Twojego produktu lub usługi musi zawierać następujące cechy, które określą, czego ta korporacja szuka.

 1. Będąc legalnie założona firma.
 2. Mieć kod kreskowy.
 3. Być kompetentnym w zakresie dystrybucji, o którą proszą, zgodnie z ich możliwościami.
 4. Prześlij artykuł dotyczący innowacji.
 5. Przyjemne wizualnie i wciągające.
 6. Dobra jakość.

Obowiązkowe standardy regulacyjne

Wymagania wymagane przez Walmart są gwarantowane przez prawo obowiązujące w kraju, w którym przebywasz, przestrzegaj ich, aby być przygotowanym na ten proces.

 • Produkt musi być oparty na przepisach kraju, który wspiera zdrowie konsumenta.
 • Opakowanie musi być zgodne z przepisami rynkowymi, przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i jakości.
 • Zatwierdzony przez Skarb Państwa i że jest prawnie upoważniony do wystawiania faktur.
 • Posiadaj aktualną prawowitą własność.
 • Najnowsze ruchy finansowe Twojej firmy.
 • Ustal, którym jesteś dostawcą.
 • Określ cechy swojego towaru.
 • Jeśli oferujesz żywność lub produkty konsumenckie, musisz mieć certyfikaty postępowania z żywnością, w zależności od kraju.
 • Jeśli jest to produkt rolniczy, posiadaj wszystkie pozwolenia sanitarne i kontrolę jakości.
 • Jeśli produkcja jest autonomiczna, musisz posiadają patent lub certyfikat na produkt, wskazując jego obowiązkowe cechy.

Zalety bycia dostawcą Walmart

Teraz pokażemy Ci na czas jakie masz korzyści z dostarczania do międzynarodowej firmy usługowej, takiej jak Walmart, niezależnie od kraju, w którym się znajdujesz.

piętro sprzedaży

 1. Jest to sklep zatłoczony przez wiele osób, w sklepie stacjonarnym lub w pobliżu wirtualne zakupy.
 2. Doskonała reputacja biznesowa.
 3. Możesz łatwo dokonywać transakcji.
 4. Nie wymaga dużej inwestycji.
 5. Możesz ustawić okres zwrotu.
 6. Niezawodne środki bezpieczeństwa online.

Dla firmy takiej jak Walmart posiadanie innowacyjnych dostawców jest bardzo przydatne, ponieważ promuje rynek usług małych, średnich lub dużych przedsiębiorców.

dołącz do naszego kanału telegram