Skip to content

Jak znaleźć angielskie cięcie, które jest najbliżej mnie Gdzie jest najbliższe angielskie cięcie?

7 de marzec de 2021

Czy słyszałeś o Sąd angielski? Imponująca jest historia o tym, kto ją założył, jest to jedna z największych sieci dystrybucji. Składa się ze sklepów, sklepów lub supermarketów, w których można znaleźć artykuły do ​​domu, dla zwierząt; sprzęt AGD, żywność, obuwie i wiele więcej.

Jest wiele sklepów, byłbyś zaskoczony! Grupa El Corte Inglés znajduje się na całym terytorium Hiszpanii. Więc wiedząc, który z nich jest blisko Ciebie, zaoszczędzisz dużo czasu przy zakupie. Jeśli chcesz wiedzieć o swoich sklepach, pokażemy Ci jak zlokalizować El Corte Inglés, które jest bliżej od Ciebie, zaczynajmy!

Jak znaleźć najbliższą mi El Corte Inglés

El Corte Inglés ma swoją stronę internetową, dzięki której można dokonywać zakupów online, dowiedz się o rabatach i promocje. Jest to strona, na której klienci i osoby zainteresowane mogą zapoznać się z informacjami korporacyjnymi i znaczącymi osiągnięciami tej firmy. Ta strona zawiera również sekcję, w której możesz zlokalizować najbliższe sklepy, a jej kroki są proste.

  • Gdy jesteś na stronie El Corte Inglés, w strona główna Możesz znaleźć kilka opcji, w tym tę z napisem „Nasze sklepy”. Kiedy zobaczysz te słowa, klikasz na nie, a szybko otworzy się kolejne okno, w którym pojawi się logo firmy.

 wyszukiwanie z komputera w internecie

  • Pod logo jest napisane «Sklepy El Corte Inglés» a nieco dalej znajdziesz plik pasek wyszukiwania, w którym można wyszukiwać „sklepy, wydarzenia, marki i usługi”. Narzędzie, które może pomóc Ci zlokalizować między innymi wybrany przez Ciebie sklep.
  • Jest też taka opcja «Zobacz sklepy», który pozwala zobaczyć wszystkie sklepy w ich prowincjach w tabeli, którą można przesuwać w górę iw dół.
  • Pod mapą wyświetlaną w tym interfejsie znajduje się opcja «Zobacz wszystkie sklepy »Po jej wybraniu zostaną wyświetlone listy sklepów i prowincji, które są podzielone na 5 stron.

Zlokalizuj El Cortes Inglés przy prowincji

Innym sposobem zlokalizowania sklepu jest kliknięcie wskazanego miejsca „Wybierz prowincje”, znajduje się tuż obok lupy w pasku wyszukiwania. Klikając tam, mały lista województw gdzie wszystkie sklepy El Corte Inglés znajdują się w Hiszpanii i dwa w Portugalii.

Wystarczy, że wybierzesz prowincję, a otworzy się strona zawierająca dwa sposoby na znalezienie sklepu, jeden z mapą, a drugi z instrukcją. Jak zauważyłeś, firma El Corte Inglés dołożyła wszelkich starań, aby dostępnych było wiele opcji lokalizacji, wybierz tę, która jest dla Ciebie najłatwiejsza.

Sposób ręczny

Po wybraniu prowincji musisz wybrać sklep w polu, które mówi «Kup w …». Istnieje lista sklepów, które znajdują się w prowincji według twoich preferencjiPo wybraniu jednego z dostępnych otworzy się inny interfejs. Można w nim zobaczyć dane o sklepie, działach, markach, usługach, wydarzeniach, a także dane kontaktowe, godziny i adres.

listy firmy el corte ingles na dachu budynku

Korzystanie z mapy

Musisz wybrać opcję, która mówi «Znajdź swój sklep» czyli pośrodku mapy, którą można tam dostrzec. Po dokonaniu tego wyboru możesz zobaczyć mapę w szerszej perspektywie, co pozwala zobaczyć wszystkie pliki prowincje i ich zapasy.

Sklepy są oznaczone symbolem zielona flagaPo kliknięciu pojawi się małe okno podglądu. Musisz kliknąć „Więcej informacji” i voila, przekieruje Cię na tę samą stronę formularza instrukcji, na której znajdują się informacje o sklepie, godziny otwarcia i inne.

Sąd angielski

Ten sposób na znalezienie sklepu jest bardzo prosty i na pewno nie zajmie Ci to wiele czasu. Ponadto w ten sposób, gdziekolwiek jesteś, nie ominie Cię żadna ze wspaniałych zniżek tej wspaniałej firmy.

A jeśli jesteś jednym z tych, którzy wolą być w domu i to robić zakupy online, Możesz skorzystać z opcji zakupów online w supermarkecie El Corte Inglés. Nie przegap okazji!

dołącz do naszego kanału telegram