Skip to content

Jak zmienić nazwę operatora / przewoźnika na iPhonie | Instruktaż

3 de luty de 2021

Czy chcesz jeszcze bardziej spersonalizować swój iPhone, usuwając nazwę swojego operatora / operatora z paska stanu? Cóż, dzisiaj pokażemy, jak to zrobić zmienić nazwę swojego operatora / operatora na iPhonie ułatwione dzięki nowatorskiemu twekowi.

W interfejsie naszego telefonu komórkowego zawsze znajdują się szczegóły, których nie lubimy lub chcielibyśmy zmienić, ale często są one powiązane ze źródłowym programowaniem systemu operacyjnego naszego telefonu komórkowego i są trudne do modyfikacji. Dlatego stworzono programy, które pozwalają na zmianę tych cech.

W przypadku systemu iOS telefonów komórkowych iPhone istnieją dwie wersje lub aplikacje stworzone przez programistów, którzy używają repozytoriów lub źródeł natywnego systemu operacyjnego naszego telefonu komórkowego do modyfikowania pewnych cech. Te aplikacje można znaleźć w Cydii, sklep z aplikacjami jailbreak.

Te dwójki pozwalają nam dodawać nowe funkcje do naszego systemu mobilnego, które nie były pierwotnie dostępne. Aby zmienić nazwę operatora lub operatora twojego iPhone’a, dostępny jest twek Zeppelin, który pomoże ci łatwo i prosto dokonać tej modyfikacji na ekranie telefonu komórkowego.

Zainstaluj Zeppelin na swoim iPhonie, aby zmienić nazwę swojego operatora

Aby zainstalować twek, do którego się odnosimy, najpierw musisz zainstalować sklep Cydia na swoim iPhonie. W zależności od wersji mobilnego systemu operacyjnego iOS sposób instalacji może się nieco różnić. Ale jest to prosty proces, który pozwoli Ci mieć dostęp do innowacyjnych aplikacji dla Twojego iPhone’a. Ponadto, jeśli chcesz, możesz zaktualizować swój iPhone lub iPad do najnowszej wersji systemu iOS.

Następnie wprowadź aplikację i wpisz w polu wyszukiwania „Zeppelin”, kliknij pierwszą wyświetloną opcję. W prawym górnym rogu ekranu naciśnij „Instaluj” i potwierdź w oknie dialogowym, które pojawi się na ekranie. Na koniec będziesz musiał zresetować ekran blokady.

Automatycznie, zobaczysz, jak zmienia się nazwa Twojego operatora na ekranie dla symbolu Batmana, jest to domyślna opcja stosowana przez dwójkę po zainstalowaniu. Ale oczywiście możesz to zmienić według własnych upodobań i preferencji, jak wyjaśnimy poniżej.

Zmień nazwę operatora / przewoźnika w Zeppelin

Po pomyślnym zainstalowaniu twek zeppelinTeraz możesz bardzo łatwo dostosować logo lub nazwę swojego operatora / przewoźnika. Aby to zrobić, przejdź do menu aplikacji swojego iPhone’a i wejdź w „Ustawienia”.

Następnie przewiń do dołu ekranu i wybierz ikonę „Zeppelin”. Na następnym ekranie musisz aktywować twek, zaznaczając opcję „Włączone”. W drugiej opcji pod „Włączone” zobaczysz listę ikony lub symbole, których możesz użyć na ekranie zamiast nazwy Twojego operatora / przewoźnika.

Po prostu wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba, a zobaczysz, jak będzie on wyglądał na ekranie, zastępując nudną nazwę operatora oryginalnym logo. Jeśli chcesz uzyskać więcej symboli lub logo, możesz je łatwo pobrać z Cydii, wyszukując „Zeppelin Pack”.

operator na iPhonie

Możesz także zdecydować napisz tekst, aby zmienić nazwę swojego operatora lub operatora na pasku stanu telefonu iPhone. Aby to zrobić, przejdź do prawego górnego rogu i naciśnij „Carrier Text”. W polu tekstowym, które pojawi się na ekranie, będziesz mógł wprowadzić tekst, który wolisz, aby pojawił się zamiast nazwy operatora. Kiedy skończysz, naciśnij „Zapisz”.

Następnie będziesz musiał dezaktywować twek w opcji „Włączone” i zobaczysz, jak napisany przez Ciebie tekst pojawia się u góry ekranu, gdzie domyślnie była nazwa Twojego operatora lub przewoźnika. W ten sposób będziesz mógł bez komplikacji dostosować swój telefon komórkowy, zmieniając nazwę swojego operatora / operatora na iPhonie.

Skorzystaj ze wszystkich różnorodnych aplikacji i tweksów, które oferuje sklep Cydia, aby dodać ciekawe funkcje do swojego iPhone’a. Dostosuj interfejs swojego telefonu komórkowego w oryginalny sposób i wykorzystaj w pełni system operacyjny iOS dzięki tym innowacyjnym programom.

dołącz do naszego kanału telegram