Skip to content

Jak zmienić nazwę Google Poznaj łatwy sposób — zmień swój pseudonim

12 de Listopad de 2021

W czasie utwórz konto Google Meet ważne jest, aby dodać nazwę użytkownika do swojego konta. To odróżni Twoje konto Google Meet od kont innych osób, a Twoje konto będzie znacznie łatwiejsze do zidentyfikowania. Jeśli nie podoba Ci się nowa nazwa, od czasu do czasu platforma Google Meet umożliwia zmianę nazwy użytkownika.

Dla ochrony pozwala co jakiś czas to zmienić iw ten sposób uniemożliwia innym dokonywanie zmian, których nie autoryzowałeś. Poniżej dowiesz się, jak zmienić swoje imię i nazwisko w Google Meet, o czym należy pamiętać podczas zmiany nazwy w Google Meet i jak zapisać nową nazwę Google Meet.

O czym powinienem pamiętać przed zmianą nazwy Google Meet?

Przed zmianą nazwy Google Meet należy pamiętać, że przez jakiś czas nie będzie można tego zrobić ponownie, dane, które wpisujesz, muszą być prawdziwe i nie możesz umieszczać liczb. To jedyne rzeczy, o których należy pamiętać podczas zmiany nazwy na koncie Google Meet.

Najłatwiejszy sposób zmień nazwę Google Meet to jest z aplikacji. Z tego powodu przed przystąpieniem do wyjaśniania całego procesu zaleca się pobranie aplikacji Google Meet na telefony komórkowe, tablety i komputery PC. W ten sposób możesz uzyskać z niego jak najwięcej.

Jakie metody są skuteczne w przypadku zmiany nazwy Google Meet?

Istnieje kilka sposobów na zmianę nazwy w aplikacji Google Meet, ale najłatwiej jest edytować dane osobowe. Ponieważ nigdy wcześniej nie zmieniałeś nazwy Google Meet, normalne jest, że nie wiesz, jak przebiegają poszczególne etapy procesu.

Ale nie martw się, postępuj zgodnie z instrukcjami, które podamy poniżej, a dowiesz się, jak to zrobić zmień swoją nazwę w Google Meet szybko i łatwo:

Z danych osobowych na Twoim koncie

Cały proces zaczyna się od naciśnięcia ikony z trzema paskami, następnie przejścia do sekcji „Konto”, a następnie miejsca, w którym jest napisane „Dane osobowe”. Stamtąd zobaczysz wszystkie szczegóły związane z kontem, w tym nazwę, którą mu nadałeś. Aby edytować swoje imię, musisz ustaw się na pasku w którym jest taki sam, a jeśli nie, poszukaj opcji z napisem „Edytuj”.

Wchodząc w tryb „Edycji danych” nie należy modyfikować niczego innego, co nie jest związane z nazwą, w tym celu nie wymknij się spod kontroli nad kontem Google Meet. To jeden z najłatwiejszych sposobów zmiany nazwy, spójrzmy na inną metodę:

logo kontaktów google

Innym sposobem zmiany nazwy Google Meet jest użycie kontaktów Google. Taka metoda nie jest tak prosta jak poprzednia, ale jest nieco bardziej skomplikowana. Najpierw musisz wejść do przeglądarki, przejdź do zarządzania kontem Google, w sekcji „Dane osobowe” zmień swoje imię i nazwisko w Google Meet i wszystko będzie gotowe.

Cały ten proces można wykonać szybko, jeśli zainstalujesz aplikację Google Meet ze Sklepu Play na swoim urządzeniu. Posiadając tę ​​aplikację możesz dokonać dowolnego rodzaju zmiany na swoim koncie na platformie.

Zanim zobaczysz dwa najprostsze sposoby zmień swoje imię na platformie z Google Meet. Teraz ważne jest, abyś nauczył się zapisz te zmiany aby Twoje konto Google mogło pozostać w ustawieniach.

Jak zapisać nową nazwę Google Meet?

Aby zapisać nowa nazwa, którą nadałeś Google MeetWystarczy zajrzeć do sekcji „Dane osobowe”, aby znaleźć opcję o nazwie „Zapisz zmiany”. Kiedy skończysz zmieniać swoje imię, musisz nacisnąć tę opcję, a każda z wprowadzonych zmian zostanie zapisana.

dziewczyna używająca telefonu komórkowego

W przypadku, gdy w momencie, w którym zamierzasz zapisać zmiany, zauważysz, że nie ma absolutnie nigdzie opcji „Zapisz”, będziesz musiał spróbować dwóch rzeczy. Służą one do ponownego załadowania strony przeglądarki lub w przeciwnym razie zamknij aplikację, aby uruchomić ją ponownie. Jeśli problem z aplikacją nie zostanie rozwiązany, przejdź do ustawień telefonu komórkowego, umieść zdanie „Google Meet” w pasku wyszukiwania i w wyniku wybierz tę opcję.

Wreszcie, wyczyść dane z pamięci podręcznej aplikacji aby przywrócić aplikację do pierwotnego stanu i naprawić wszelkie problemy lub usterki. Po wykonaniu tej czynności ponownie wejdź do aplikacji i spróbuj ponownie zmienić swoje imię.