Skip to content

Jak zmienić moją nazwę użytkownika w Tinder – samouczek krok po kroku

30 de styczeń de 2021

Korzystanie z internetu sprawiło, że komunikacja jest znacznie bardziej płynna, łącząc wszystkich ludzi bez niej liczy się odległość, która nas dzieli. Z biegiem czasu ta komunikacja ewoluowała.

Wcześniej powszechne było udostępnianie wiadomości przez e-mail. Na razie było to coś niesamowitego, ponieważ mogliśmy natychmiast komunikować się z innymi ludźmi. Ale dzisiaj to wszystko już za nami.

Wraz z nadejściem portale społecznościowe teraz mogliśmy interakcji w znacznie bardziej płynny sposób z dużymi grupami ludzi. Dzieje się tak dzięki zaawansowanym zastosowaniom komputerów i wizjonerskim firmom, które pojawiły się z czasem.

Jak mogę zmienić swoją nazwę użytkownika na Tinderze?

Dziś nie tylko zależy nam na władzy rozmawiać z innymi ludźmi w czasie rzeczywistymale żeby zobaczyć między innymi ich profile, to, co lubią, czym się zajmują. Sieci społecznościowe pozwoliły nam poznać wielu ludzi i zjednoczyć się jako społeczeństwo.

Wśród tego wszystkiego miłość odgrywa bardzo ważną rolę, ponieważ będąc w ciągłej interakcji, normalne jest, że ktoś zwraca naszą uwagę lub nas lubi. W rezultacie pojawiły się firmy, które dostrzegły możliwość generowania dochodu i przyczyniania się do tego.

Tak jest w przypadku aplikacje randkowe, dziś najczęściej używany na świecie Tinder Z ponad 5,2 miliardami użytkowników jest to najczęściej używana aplikacja randkowa na świecie. Dostępne dla wielu platform i stale aktualizowane.

Tinder przedstawia nam plik prosty interfejs zarządzać tym, gdzie możemy wchodzić w interakcje z innymi profilami, wyświetlać ich zdjęcia i wskazywać, czy nam się podobają, czy nie. Ta aplikacja została zaprojektowana tak, aby kiedy dwie osoby dają sobie nawzajem mach, otworzy się okno, w którym mogą porozmawiać.

Aby uzyskać dostęp do tej aplikacji, musimy zaloguj się i utwórz profil z naszym numerem telefonu lub załóż konto bez numeru telefonu. Gdy to zrobisz, pokaże nam ludzi, którzy mogą nas zainteresować, ci ludzie są w naszym zasięgu lub w naszym mieście.

Jednym z danych, które tworzymy podczas logowania, jest plik Nazwa Użytkownika. Widać to wszyscy, którzy obserwują nasze zdjęcie profilowe, więc musimy mieć imię, które nas zadowoli.

W przypadku, gdy nam się to nie podoba i pragniemy zmodyfikuj to, możemy to zrobić, wykonując kilka prostych kroków.

Kroki, aby zmienić naszą nazwę użytkownika na Tinderze

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest otwarcie aplikacji Tinder i zalogowanie się. Po rozpoczęciu sesji musimy przejść do lewej górnej części ekranu i dać kliknij logo profilu.

Teraz będziemy obserwować nasze dane osobowe, takie jak aktualna nazwa użytkownika, zdjęcie profilowe między innymi. Zajmiemy się tą opcją «Ustawienia» identyfikujemy się z logo koła zębatego i klikamy na nie.

tablet z ołówkiem palca prostokąt aparatu

Wejdziemy w ustawienia Tindera, teraz musimy zejść, aż znajdziemy opcję «Profil sieciowy», a następnie w „Nazwa Użytkownika”. W przypadku braku nazwy użytkownika pojawi się „Pobierz swoją”, wybierzemy tę opcję.

Teraz otrzymamy pasek gdzie jest napisane tinder.com/@example. W przypadku braku nazwy użytkownika, otrzymamy tylko tinder.com/@, aby zmienić naszą nazwę użytkownika, wykonamy następujące czynności.

Wybieramy pasek, usuwamy naszą obecną nazwę użytkownika, ale bez usuwania tinder.com/@. Teraz piszemy nazwę użytkownika które chcemy dodać, aby pojawiło się na naszym koncie Tinder. Klikamy „Potwierdzać” i wskaże, że nazwa została pomyślnie zmieniona.

Teraz w przypadku nie ma nazwy użytkownika i mamy zamiar dodać to po raz pierwszy, dajemy kliknij pasek i nie usuwając niczego, piszemy imię użytkownika i wybierz „Potwierdzać”.

Zostaniemy przekierowani do sekcji ustawień, w której zobaczymy, że nazwa użytkownika została pomyślnie zmieniona. Jeśli w przyszłości będziemy chcieli to zmienić, możemy to zrobić w ten sam sposób.

Gotowi w ten sposób udało nam się zmienić naszą nazwę użytkownika w Tinderze w łatwy i szybki sposób, wykonując kilka bardzo prostych kroków. A jeśli pewnego dnia znudzi Ci się ta aplikacja, możesz usunąć swoje konto na Tinderze