Skip to content

Jak zmienić lub ustawić język na hiszpański w Alcatel One Touch?

10 de styczeń de 2022

Jeśli dotarłeś tak daleko, prawdopodobnie po zakupie telefonu Alcatel One Touch i włączeniu go okazało się, że jest on w pełni skonfigurowany z innym językiem niż twój i oczywiście chcesz zmienić język swojego urządzenia z Androidem. Do zmień to ustawienie na język hiszpański po prostu musisz tu zostać.

Często ten problem pojawia się u nas, gdy decydujemy się na zakup telefonu komórkowego z innej części świata, a co za tym idzie jest domyślnie z językami powszechne w tej okolicy, niestety czasami hiszpański nie znajduje się na tej liście.

Jednak nie ma się czego obawiać! Od tego jest to dość prosty proces do wykonania, a kiedy najmniej się tego spodziewasz, będziesz już cieszyć się językiem ojczystym na telefonie komórkowym. Musisz tylko zwrócić odpowiednią uwagę na kroki, które zostaną pokazane poniżej.

Zmień język telefonu Alcatel One Touch na hiszpański

Pierwszym i najbardziej oczywistym rozwiązaniem jest spróbowanie zmień język z ustawień telefonu. Aby to zrobić, wystarczy podążać znaną ścieżką do „Ustawień”, że chociaż język nie jest dla nas zrozumiały, wiemy, że zawsze znajduje się tam, gdzie znajduje się logo „Narzędzie” lub w „Ustawieniach”.

 • Chodźmy do niego Menu aplikacji.
 • Szukamy Logo ustawień lub „Ustawienia”.
 • Lokalizujemy Języki i opcja wprowadzania lub „Język i wprowadzanie”.
 • Następnie u góry ekranu zobaczymy Opcja językowa lub „Język”, klikamy tam.
 • Teraz zobaczymy całą listę języków, które posiada nasz telefon, prasa po hiszpańsku lub ten z naszych preferencji.
 • Akceptujemy zmiany, i gotowy! W ciągu sekundy Twój telefon będzie w pełni skonfigurowany w swoim wygodnym języku.
 • W przeciwnym razie możesz udać się do centrum pomocy Alcatela, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące prawidłowego przeprowadzenia tego procesu

kobieta ubrana w fioletową bluzkę

Jak zainstalować język, który nie jest dostępny w Twoim telefonie?

Teraz w niektórych przypadkach problem może się nie kończyć. Po znalezieniu ustawień językowych naszego telefonu komórkowego Alcatel One Touch nadal istnieje możliwość, że pojawi się on na liście języków Hiszpański nie jest wliczony w cenęlub język, którego potrzebujemy. W takim przypadku będziemy musieli pobrać i zainstalować język zewnętrznie.

Jest to częsty błąd, który może wystąpić w telefony komórkowe pochodzące z innego regionu świata, gdzie istnieje tylko ograniczona lista opcji językowych, a w takim przypadku nauczenie się języka hiszpańskiego staje się nieco bardziej skomplikowanym procesem, ale nie niemożliwym!

Do tego będziemy potrzebować zasadniczo dwóch rzeczy, aby mieć nasze zrootowany telefon komórkowy i pobierz aplikację, spokój! Zrootowanie naszego telefonu komórkowego Alcatel One Touch może wydawać się zbyt skomplikowanym procesem, ale tak nie jest. Możemy nawet przeprowadzić go w ten sam sposób na wszystkich urządzeniach Alcatela, bez ich wpływu.

Po wykonaniu poprzedniego kroku przejdziemy do:

 • Otworzyć Sklep Google Play.
 • Napisaliśmy w wyszukiwarce „Morelangs”.
 • Pobieramy Aplikacja.
 • Przechodzimy do Otwórz to.
 • Wyświetli się nam duża lista wszystkich dostępnych języków, a następnie szukamy preferowanego przez nas hiszpańskiego.
 • Po wybraniu pojawi się reklama „Sukces zmiany języka”, a następnie operacja zostanie zakończona.

I gotowy! Nasz telefon będzie już miał konfigurację w języku hiszpańskim, a jeśli wrócisz do „Ustawień” i „Języków” będziemy Język hiszpański będzie w pełni dostępny. Zostanie on zainstalowany w naszym systemie mobilnym, aby poprawnie zmienić poprzedni język na hiszpański.

Jak widać, jest to proces dość prosty i szybki, mimo że problem może być poważny, gdy uważamy, że nie możemy zainstaluj nowe języki na naszym smartfonieJest to całkowicie możliwe i możemy również znaleźć inne aplikacje, które pomogą nam spełnić dokładnie tę samą funkcję instalacji i zmiany języków naszego telefonu.

Jeśli reklama nie pojawia się na końcu, to dlatego, że zmiany nie można było bezpiecznie wprowadzić, ponieważ nasz telefon nie ma Roota. Dlatego, aby poprawnie uruchomić aplikację „Morelangs”, Korzeń będzie niezbędny na naszym telefonie. Dlatego przeprowadzenie tego procesu na naszym telefonie będzie niezbędne, aby dostosować się do tych zmian w systemie i wykonać wszystkie kroki.