Skip to content

Jak zdobyć wszystkie postacie w Brawl Stars, w tym legendarne (przykład)

2 de luty de 2021

Brawl Stars to super gra, która jest na ustach wszystkich. Jest to bardzo zabawna i wciągająca gra strategiczna. Nauczymy Cię, abyś cieszył się grą jak zdobyć wszystkie postacie w Brawl Starsw tym legendarne. Przydatne będzie również nauczenie się, jak zdobywać duże pudełka za darmo, oczywiście po to, aby pojawiło się więcej awanturników.

Grając w nią, zauważysz, że jest bardzo uzależniający i wymaga pewnych sztuczek i strategii, aby zdobyć dobre postacie, a tym samym pokonać wrogów. W tym artykule pokażemy, jak możesz to osiągnąć.

Postacie z Brawl Stars

W Brawl Stars jest wiele fantastycznych postaci. Wiele z nich ma umiejętności i sztuczki, które z pewnością pomogą Ci wygrać dobrą grę. Postacie są klasyfikowane jako awanturniki rzadkie, bardzo rzadkie, mityczne i legendarne. Należy zaznaczyć, że te ostatnie są najbardziej pożądane przez wszystkich graczy.

Oczywiście, legendarne czy nie, zdobycie tych postaci w Brawl Stars jest żmudnym zadaniem, które wymaga poświęcenia i wiele gier wygrywa.

Postacie na ogół pochodzą z nagrody ze skrzynek zdobytych za zwycięstwo w grze, dlatego ważne jest, abyś starał się być najlepszy. Wielu graczy lubi zbierać postacie Brawl Stars, a może należą do tych, którzy chcą mieć je wszystkie do swojej dyspozycji.

A co, jeśli powiemy, że legendarne są najlepsze postacie, ponieważ mają wiele umiejętności i umiejętności niezbędnych do wygrania.

Legendarne postacie

Legendarne postacie to Leon, Crow, Spike i Sandy; są głównymi bohaterami i najbardziej pożądanymi, za bycie legendarnymi. Każdy ma inne umiejętności. Leon jest postacią o dziecięcym wyglądzie, ale ma wielką zdolność do stania się niewidzialnym, zbliżania się do wroga i atakowania wieloma pociskami o dużej mocy.

Spike to postać, która może pokryć dużą przestrzeń za pomocą kolczastych piłek, które powodują wielką eksplozję; ta postać jest typem snajperskim. Sandy jest trochę miły, bo jest zabawny, ponieważ za każdym razem, gdy go widzisz, jest bardzo śpiący, ale potrafi jednocześnie bronić i atakować, Może służyć jako wsparcie i intruz w obozie wroga.

Ostatni jest Crow, że jest bardzo szybką postacią, która ma trujące nożei atakując swojego przeciwnika tyle razy, ile to możliwe, umiera szybciej. Chociaż prawdą jest, że ma mniej żyć niż inne postacie, jest bardzo szybki. Oto jak zdobyć postacie w Brawl Stars, w tym legendarne. Którego możesz nauczyć się szybciej, korzystając z przewodnika, który stworzyliśmy dla nich niedawno.

Jak zdobyć postacie w Brawl Stars, w tym legendarne?

Postacie są uwzględnione w nagrodach, które przynoszą pudełka, w tym celu musisz mieć największą liczbę wygranych gier. Za każdym razem, gdy wygrywasz grę, masz możliwość otrzymania biletów na wydarzenia. Kiedy masz te bilety, możesz grać Gry walki robotów, co pomoże ci pomnożyć płytki.

Im więcej masz żetonów, tym więcej możesz wymienić na skrzynki z nagrodami; Jak już mówiliśmy, im więcej pudełek, tym większa szansa na zdobycie postaci, w tym legendarnych.

szybko odblokować postacie

Teraz musisz mieć na uwadze, że im więcej posiadasz rzadkich lub mitycznych postaci, tym większe masz szanse, że w następnej zdobędziesz legendarną postać; Do tego bardzo przydatne będzie posiadanie trofeów musisz wygrywać mecze z dobrym wynikiem, więc gra Cię wynagrodzi.

Jeśli uda ci się zdobyć postacie z tej samej grupy, na przykład wszystkie rzadkie lub super rzadkie, a zwłaszcza mityczne, będziesz miał dużą szansę na zdobycie legendarnych postaci. Ale jeśli nadal nie możesz wypuścić żadnej postaci, nie martw się.

Ta gra, podobnie jak wiele innych, ma system szczęścia. System ten polega na tym, że jeśli w poprzednich grach i grach pomimo zdobycia pudełek nie dostaniesz żadnej postaci, to następnym razem Cię dotknie.

Podsumowując, nie ma mistrza zdobywania postaci, zwłaszcza tych najtrudniejszych, takich jak legendarne. Po prostu graj jak najwięcej i staraj się być najlepszy, na koniec możesz wziąć udział w specjalnych turniejach i tutaj na naszym blogu zostawiamy Ci drogę do osiągnięcia tego. Jeśli podobały Ci się te informacje, nie wahaj się, podziel się z innymi i zostaw nam swoje komentarze na końcu tego artykułu.

dołącz do naszego kanału telegram