Skip to content

Jak zdobyć pieniądze na portfel TikTok i wysyłać prezenty (przykład)

30 de styczeń de 2021

W dzisiejszym artykule zobaczymy jak zdobyć pieniądze na portfel TikTok i wysyłać prezenty. Jest to dość prosty proces, który możemy przeprowadzić z tych samych opcji sieci społecznościowej.

Nie możemy zaprzeczyć, że TikTok szybko stał się obecnie jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych. Miliony ludzi dobrze się przy tym bawią. Jest też wielu, którzy nie traktują tego wyłącznie jako hobby. Jeśli nie, są oddani pracy i zarabianiu pieniędzy za pośrednictwem tej potężnej sieci społecznościowej i muszą, gdy Tik Tok zacznie płacić pieniądze.

Kiedy dajemy prezent osobie w TikTok, to właśnie robimy „Podarować” pieniądze, żeby jakoś powiedzieć. Ponieważ osoba ta otrzyma rekompensatę finansową za każdy prezent, który jej wyślemy.

W ten sposób wszyscy, którzy mieszkają na TikTok i mają dobrą bazę obserwujących, będą mieli możliwość zarabiania na żywo. W zależności od liczby osób, które wysyłają im prezenty, mogą zarobić mniej lub więcej pieniędzy. Dlatego muszą znaleźć sposób na zdobycie większej liczby obserwujących i szybciej.

Ale Jak zdobyć pieniądze na portfel TikTok i wysłać prezenty? W tym samouczku zobaczymy szczegółowo, co musimy zrobić, aby uzyskać więcej monet w tej sieci społecznościowej w bardzo prosty sposób.

Co to jest portfel TikTok?

W kilku słowach to pieniądze, które mamy w aplikacji, to te, które się gromadzą i które kupiliśmy za prawdziwe pieniądze. W zależności od pieniędzy, które chcesz wydać, możesz kupić i wykorzystać do 7 tysięcy monet.

Wszystkie te pieniądze można wymienić na prezenty, jest to bardzo ciekawa opcja dla osób, które lubią tę zabawną sieć społecznościową. Ale jak zdobędziemy monety na TikTok?

  • To, co zrobimy, to otworzymy aplikację.
  • Następnie klikniemy „I” w prawej dolnej części ekranu.
  • Teraz będziesz musiał kliknąć trzy punkty, które pojawiają się w prawym górnym obszarze.
  • Tutaj możesz uzyskać dostęp do ustawień.
  • W tej sekcji będziesz mieć możliwość wprowadzenia „Salda”.
  • Po tym będziesz musiał nacisnąć „Naładuj”.

P.Możesz załadować od 70 monet za cenę nieco ponad 1 euro lub możesz załadować 350, 1400, 3500 i do 7000 monet. Musisz pamiętać, że aby móc załadować monety, konieczne jest posiadanie prawdziwych pieniędzy.

tiktok na telefonie komórkowym

Zdobądź pieniądze i monety na TikTok

Monety można płacić za pomocą metody płatności skonfigurowanej w swoim Sklep Play lub App Store. Po potwierdzeniu metody i ilości monet, które chcesz zdobyć, w ciągu kilku sekund zobaczysz to odzwierciedlone na Twoim koncie.

Możesz to wszystko zobaczyć w sekcji „Saldo„Gdzie będziesz mieć szczegółowe informacje o ilości posiadanych monet.

W ten sposób możesz wysyłać prezenty do graczy, którzy robią to bezpośrednio. Możesz robić prezenty od pięciu monet do prezentów, które kosztują więcej niż 5000.

Po co są prezenty?

Prezenty, które ticktoker otrzymuje za każdym razem nadaje bezpośredni w końcu zostają zamienione na prawdziwe pieniądze, które przesyła do niej sieć społecznościowa. W ten sposób osoba ta może generować pieniądze dzięki darom wszystkich swoich wyznawców.

Jest to dziś dość powszechne, wiele osób żyje dzięki bezpośredniemu lub strumieniowemu przesyłaniu każdego dnia na różnych platformach.

Osoba, która otrzyma prezenty, musi osiągnąć 10 000 diamentów w prezentach, aby móc wypłacić swoje pieniądze. Diamenty są zamieniane na prawdziwe pieniądze. A zatem, zarabianie pieniędzy jest całkowicie możliwe TIK Tok, tak długo, jak jesteś bardzo popularny.