Skip to content

Jak zdobyć darmowego legendarnego awanturnika w Brawl Stars bardzo łatwo! (Przykład)

2 de luty de 2021

Zdobądź wszystkie postacie z Brawl Stars Może to być trochę trudne zadanie, tym bardziej, jeśli jesteśmy nowicjuszami lub nowymi graczami. Ale nie martw się.! Wyjaśnimy jak zdobyć darmowego legendarnego awanturnika w tej grze.

Mając to na uwadze, musisz mieć dobry zespół z najlepszymi postaciami i awanturnikami w tej fascynującej grze, która może zapewnić zwycięstwa i nagrody szybciej niż myślisz. Jednak uzyskanie tego, co najlepsze, nie zawsze jest tak łatwe, jak się wydaje.

Drużyna nieomylny lub bardzo silny, musi mieć co najmniej jedną legendarną postać. Jednak zdobycie tych postaci za darmo może nas trochę kosztować; Dzieje się tak, ponieważ istnieje ogromna różnorodność postaci, od mitycznych do epickich.

Wchodząc w sprawę, pokażemy Ci jak zdobyć legendarnego awanturnika za darmo w Brawl Stars, dzięki czemu możesz skompletować swój wymarzony zespół.

Jak zdobyć darmowego legendarnego awanturnika

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że nie ma ostateczna metoda który pomoże ci zdobyć legendarną postać, chociaż prawdą jest, że możesz zwiększyć prawdopodobieństwo, prawdą jest również, że będziesz musiał trochę polegać na szczęściu.

Obecnie mamy dwie metody który pomoże ci zwiększyć legendarne prawdopodobieństwo. Każda z tych metod może świetnie Ci służyć, nie tylko uzyskać legendarne postacie, między innymi w liczbie pojedynczej, epickiej.

Metoda pierwsza: zdobądź Legendarnego Brawlera z trofeami

Pierwsza metoda opiera się na wygrywaj mecze i zdobądź wszystkie możliwe trofea. Z każdą wygraną grą ten sam system gry zwiększy legendarne prawdopodobieństwo; pamiętaj, że „jeśli chcesz najlepszego, musisz być najlepszy”.

Więc od teraz skup się na wygraj największą liczbę gier możesz zdobyć więcej trofeów.

Metoda druga: zdobądź rzadkie postacie

Ta metoda jest nieomylna, jeśli przypisuje się ją legendarnej postaci. Dlaczego? Ponieważ mając dziwne postacie, legendarna szansa jest znacznie zwiększona; zwłaszcza jeśli są mityczne lub wyjątkowe.

Chodzi o granie i zbuduj cały klan określonych ras (im bardziej wyjątkowe, tym lepsze). Jeśli to zrobisz, jesteś o krok od odebrania swojej legendarnej nagrody.

Musisz zacząć od skala rankingu, jeśli zdobędziesz zwykłe postacie i broń z całej ich rasy, ustąpi to bardziej rzadkim postaciom. Z kolei zebranie całego klanu rzadkich postaci ustąpi miejsca jeszcze rzadszym postaciom, aż dotrzesz do legendarnej rodziny.

Należy zauważyć, że będziesz musiał zależeć za trochę szczęścia. Jednak ten sam system gry pomoże ci zdobyć te postacie. Więc jeśli masz złą passę, nie rozpaczaj; gra bardzo cię wynagrodzi wydarzeniami.

Tajemnicze pudełka

Wszyscy wiemy, że najłatwiejszą metodą zdobycia rzadkich postaci jest skorzystanie z tajemnicze pudełka. Jeśli więc masz okazję zdobyć ich znaczną ilość, nie wahaj się ani chwili.

Jeśli chcesz uzyskać ważna liczba tajemniczych pudełek, wystarczy, że zdobędziesz jak najwięcej biletów na wydarzenia. Gdy będziesz mieć co najmniej 20 pudełek, możesz wziąć udział w trybie walki robotów.

Tam możesz postawić największą kwotę możliwy bilet. Dzięki temu pomnożymy tokeny, które możemy zdobyć iw ten sposób możemy je wymienić na nową liczbę tajemniczych pudełek i zwiększyć legendarne prawdopodobieństwo.

król bananów w gwiazdach bijatyki

Ty także możesz pokonać bossa i zostań liderem w okolicy, aby zdobyć więcej biletów. Ale jeśli po byciu bossem zostaniesz pokonany, stracisz wszystkie zebrane bilety. Już od Ciebie zależy, czy chcesz zaryzykować, czy nie.

W ten sposób możesz zwiększyć prawdopodobieństwo legendarny w grze, czy myślisz, że to będzie łatwe? Cóż, nie jest, ale nie jest to niemożliwe. Więc stwórz najlepszą drużynę i zacznij drogę do swojej legendarnej postaci.

Co myślisz o tej zawartości? Dla nas to jest ważny swoją opinię, więc zostaw swoją odpowiedź w polu komentarza. Jeśli spodobały Ci się te informacje, możesz podzielić się nimi ze znajomymi, a tym samym zwiększyć ich legendarne prawdopodobieństwo.

dołącz do naszego kanału telegram