Skip to content

Jak zdobyć broń w Rust – gdzie jest najlepsza broń w grze?

2 de luty de 2021

Jeśli się zastanawiasz jak zdobyć broń w Rust – Gdzie jest najlepsza broń w grze? Następnie przeczytaj poniższy przewodnik przeznaczony dla początkujących użytkowników Rust. Jeśli nie masz gry, możesz kupić Rust na Steamie, ale aby grać w Rust, musisz spełnić minimalne wymagania.

Gdzie jest najlepsza broń do gier w Rust?

Jeśli chcesz mieć lepszą broń, musisz ją kupić, ale do tego potrzebujesz złomu (Złom). Jeśli jesteś zupełnie nowy w grze wideo, powinieneś wiedzieć, że złom może być traktowany jako rodzaj moneta wewnątrz rdzy. Rzeczywiście, złom pozwoli ci dokonać różnych zakupów, od niezbędnych zasobów po sposoby na ochronę.

Z pewnością sposób zdobywania złomu jest zróżnicowany, ponieważ ten cenny składnik można znaleźć wszędzie. Mimo to powinieneś skupić się na pewnych rzeczach lub miejscach, w których są świetne szanse na znalezienie złomu lub złomu.

Beczki

Zwykle beczki mogą nam dać dwie jednostki złomu, dlatego może nie być najlepszym sposobem, jeśli chcesz szybko znaleźć Złom.

Wymień przedmioty na złom

Złom można uzyskać zmieniając zasoby, których potrzebują inni ludzie, innymi słowy, można byłoby sprzedać im jakiś przedmiot, a następnie uzyskać złom. Jest to jeden z najbardziej zalecanych sposobów zdobądź tę walutę w grze, co jest bardzo przydatne do późniejszego zakupu broni.

Obóz bandytów, dobre miejsce na zakup broni

Teraz, gdy masz już złom, możesz uzyskać dostęp do jednych z najlepszych broni w grze. Aby jak najłatwiej wykonać to zadanie, musimy skupić się na kilku konkretnych miejscach. W takim przypadku najlepiej udać się do obóz bandytów.

Zalecamy obozy bandytów, ponieważ są jednym z niewielu miejsc, w których możemy znaleźć broń z niemal całkowitym bezpieczeństwem. Reszta witryn zależy od opcji łupów, które mają, i zwykle procent broni w tych miejscach jest wyjątkowo niski.

Wchodząc do obozu bandytów z wystarczającą ilością złomu, możesz kupić doskonałą broń, która pomoże ci się bronić lub zdobyć zasoby. Następnie pokażemy ci broń, którą możesz znaleźć w tych obozach.

  • LR-300: LR-300 to broń dużego kalibru, która może wyrządzić duże szkody, jednak zazwyczaj jest trochę droga, wymagająca 500 złomu.
  • M92: M92 to pistolet i zwykle jest świetną bronią początkową, jeśli nie masz dużo śmieci. Za 250 możesz kupić ten pistolet, który pomoże ci bronić się w niebezpiecznym środowisku Rust.
  • Uzdrowiska 12: Dla tych, którzy wolą strzelby, Spas 12 jest doskonałą opcją. Dodatkowo możesz go kupić za jedyne 250 w obozie bandytów.
  • M39: Jeśli lubisz karabiny snajperskie, to M39 jest doskonałą bronią, jednak do jej zakupu potrzebujesz co najmniej 400 sztuk złomu.

Miejsca losowego odnajdywania broni

Jeśli chcesz zaryzykować, możesz uzyskać dostęp do tych miejsc, w których broń zwykle pojawia się losowoale w tym celu konieczne jest opanowanie podstaw samotnej gry w Rust. Następnie wspomnimy o najlepszych miejscach i prawdopodobieństwie znalezienia broni na tych stronach.

zdobądź rdzawą broń

  • Antena satelitarna: Broń można znaleźć na antenach satelitarnych, chociaż jest tylko 8% szansy.
  • Małe porty: małe porty są nieco lepsze, dając nam 16% szans na znalezienie broni.
  • Duże porty: duże porty to świetna przestrzeń, w której możesz znaleźć broń, masz na to 21% szans.
  • Pas startowy i obszar pociągu: świetne miejsca do znalezienia broni, tutaj masz 40% szans na jej znalezienie.
  • Elektrownia atomowa: Jeśli odważysz się wkroczyć na teren elektrowni atomowej, możesz spodziewać się 42% szans na znalezienie broni.
  • Uruchom witrynę: Wreszcie, najlepszym miejscem do znalezienia broni jest miejsce zrzutu, gdzie masz 65% szans na zlokalizowanie użytecznej broni.

Rdza może być dla niektórych bardzo trudna, o czym świadczy trudność w znalezieniu broni, ale pamiętaj, że istnieją alternatywy dla gry wideo Rust, które możesz wypróbować, jeśli stanie się zbyt skomplikowana lub nawet nudna.

dołącz do naszego kanału telegram