Skip to content

Jak założyć konto w portfelu kryptowalut Bitcoins? – Krok po kroku (przykład)

28 de luty de 2021

Bitcoin już tu zostanie iz tego powodu musimy założyć konto portfel bitcoin aby zapisać tę i inne kryptowaluty na rynku.

Decyzja o jednym z nich jest trudna, wystarczy spojrzeć na liczbę portfeli, które istnieją dzisiaj, a wszystkie oferują jeden wiele zalet, udogodnień i korzyści.

Chociaż widzimy, że jest ich już kilka i cieszą się aprobatą wielu. Dziś pokażemy dwa z nich i wskażemy krok po kroku, jak założyć konto.

Kryptowaluta jest teraz modna, ponieważ pozwala użytkownikowi Internetu zabezpieczyć i zweryfikować transakcje.Istnieje wiele sposobów, aby je zdobyć, niezależnie od tego, czy kupujesz je lub sprzedajesz przez Paypal, czy używasz stron, które pomagają Ci szybko i łatwo wydobywać Bitcoiny. łatwe i proste i możesz to zrobić z dowolnego kraju.

Utwórz konto portfela Bitcoin w Atomic Wallet

Ten portfel stacjonarny ma możliwość przechowuj Bitcoiny bez problemu, jednocześnie pozwala nam mieć w sobie wiele innych kryptowalut.

Ponadto ma swoje własny token, licząc na program poleceń, aby zdobyć więcej i ma dość skonsolidowany system wymiany walut.

Pobierz i zainstaluj Atomic Wallet

Abyśmy mogli zdobyć i założyć konto portfela Bitcoin w tej aplikacji, musimy najpierw wejść na jej oficjalną stronę i kliknąć link do pobrania.

Atomic Wallet jest kompatybilny z wieloma systemamiiw sumie działa bardzo dobrze. Nie ma więc znaczenia, czy korzystamy z systemu Windows czy Linux, możemy się tym cieszyć.

Oczywiście ideałem jest to, że mamy 64-bitową wersję architektury, więc dajemy mniejszy margines na awarie i inne.

Gdy mamy już instalator, wystarczy kliknąć dwukrotnie lub prawy przycisk „Biegać„I poczekaj, aż zostanie w pełni zainstalowany.

Utwórz nowy portfel i ustaw hasło

Podczas otwierania programu pojawi się okno z niebieskim tłem i ikoną aplikacji, poniżej będzie przycisk z napisem „Nowy portfel„Y”Przywróć z kopii zapasowej”.

Oczywiście wybierzemy pierwszą opcję, przechodząc w ten sposób do nadania hasła. Dla większego bezpieczeństwa ważne jest umieszczenie jednej o pewnej złożoności.

Kiedy wybieramy ten, który chcemy określić jako klucz odblokowujący, ponownie wpisujemy go w polu potwierdzenia i klikamy „Ustaw hasło”.

Nie zapomnijmy zapisać „Słowa kopii zapasowej”

Wreszcie, zanim zakończymy tworzenie konta w portfelu Bitcoin, program dostarczy nam „Dodatkowe słowa„Albo słowa ożywienia.

Dzięki nim możemy odzyskać nasze konto w przypadku, gdy zgubiliśmy hasło lub musimy zainstalować aplikację na innym urządzeniu i tym samym nie stracić naszych aktywów.

Jeżeli udało nam się go już zadowalająco zapisać, możemy zakończyć proces tworzenia portfela klikając na przycisk „Kolejny„A potem w”Rozpoczęcie korzystania z Atomic”.

Utwórz portfel Coinomi, aby przechowywać swoje bitcoiny

Portfel Coinomi to aplikacja stosunkowo nowy i wciąż dostosowuje ulepszenia do swojej platformy, ale od początku fascynował społeczność kryptowalut.

Pobierz program, aby utworzyć konto portfela

Pierwszym krokiem, jak zawsze, jest znalezienie pliku Oficjalna strona Coinomi z przeglądarki lub bezpośrednio z linku i rozpocznij pobieranie programu.

Podobnie jak Atomic, ten portfel oferuje nam kilka wersji dla różnych systemów operacyjnych, takich jak MacOS lub Windows. Wybieramy ten, którego potrzebujemy, czekamy na pobranie i przystępujemy do instalacji.

logo coinomi

Utwórz nowy „portfel”

Abyśmy mogli utworzyć konto portfela Bitcoin w Coinomi, musimy otworzyć program i kliknąć zielony przycisk z napisem „Utwórz nowy portfel”.

Zachowaj „frazę odzyskiwania”

Coinomi, podobnie jak wiele innych portfeli komputer stacjonarny lub telefon komórkowy, daje nam kilka słów ochrony, które służą do odzyskania naszego konta, ważne jest, aby je skopiować i wkleić w bezpiecznym miejscu.

Ustaw silne hasło, aby zakończyć tworzenie konta portfela

To przeniesie nas do następnej sekcji, w której musimy ustalić hasło odblokowujące aplikację, które będzie nas pytać za każdym razem, gdy wejdziemy.

Jak zawsze polecamy użyj sekwencji cyfr i liter pewnej złożoności, aby chronić nasze aktywa przed kimkolwiek.

Następnie aplikacja poprosi nas o wybranie ilości preferowanych walut, które zostaną odzwierciedlone w saldzie, a następnie zaakceptuj warunki korzystania z usługi zanim będziesz mógł założyć konto w portfelu Bitcoin iw pełni korzystać z aplikacji.

Posiadanie wirtualnego portfela będzie bardzo pomocne w szybkim i łatwym oszczędzaniu kryptowalut, ale musisz pamiętać, że twoje pieniądze również muszą być oszczędzane i dbaj o hakerów, którzy teraz poświęcają się kryptohackowaniu ze względu na ogromny wpływ wirtualnych pieniędzy