Skip to content

Jak zalogować się na oficjalnej stronie Mega / Mega.nz w języku hiszpańskim? – Krok po kroku

28 de luty de 2021

Mega to jedna z platform, która zapewnia większe bezpieczeństwo i lepsze usługi do przechowywania danych w chmurze. Ta platforma została stworzona przez Kim Dotcom w celu gwarantują największą prywatność Twoich danych, oferty pracy, a nawet dane osobowe; ponieważ dzisiaj w sieciach stale przebywa duża liczba osób.

Ta platforma tworzy kopie zapasowe plików użytkowników, ponieważ ma świetną usługę przechowywania w chmurze. Pliki te można bez niedogodności przesyłać na inne komputery, o ile to Ty chcesz przenieść dane ze swojego konta.

Mega jest lepsza niż Dysk Google czy Microsoft OneDrive, dzięki wszystkim funkcjom bezpieczeństwa, które go otaczają. Jest to jedno z najczęściej pobieranych narzędzi przez użytkowników, dlatego wystarczy wiedzieć, jakie kroki należy wykonać, aby się zarejestrować i zacząć się nim cieszyć.

Kroki, aby zalogować się na oficjalnej stronie Mega w języku hiszpańskim

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do mega, będziesz musiał wykonać szereg czynności, aby móc się zarejestrować. Mając na uwadze, że to narzędzie można pobrać przez system Windows z komputera lub z systemu iOS lub Android. Procedura pobierania to:

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest wejście do przeglądarki i wyszukanie Mega oficjalna strona w Google. Później rozpocznie tworzenie konta. Z kolei dla iOS musisz wprowadzić iTunes App Store, w Android musisz wejść Sklep Google Play i wybierz pierwszą wyświetloną opcję.

Jak tylko wejdziesz na stronę, którą musisz kliknąć „Utwórz konto” Ta opcja przeniesie Cię do kolejnego okna, w którym pojawia się formularz danych, który należy wypełnić danymi osobowymi. Ważne jest, aby odpowiedzieć prawdziwymi informacjami na każdy z elementów, które są wymagane we wspomnianej formie.

W tym miejscu należy wpisać swoje imię, nazwisko, adres e-mail; należy również utworzyć hasło. Poniżej znajduje się akceptacja warunków polityki i prywatności. Pamiętaj, że te informacje są prywatne, nie podawaj hasła osobom trzecim.

Wtedy musisz potwierdź wiadomość, że Mega przesłał na adres e-mail podany wcześniej w formularzu dane, aby zweryfikować ich prawdziwość. Następnie zaznacz opcję «Zweryfikuj mój adres e-mail».

Po wykonaniu powyższych czynności i kliknięciu weryfikacji wiadomości e-mail, oficjalna strona Mega automatycznie pojawia się ponownie. Tam musisz wpisać adres e-mail i hasło, szczególnie w opcji „Zweryfikuj swoje konto”.

Następnie musisz wybrać preferowany typ konta. Będziesz gotowy do posiadania aplikacji, która zapewnia większe bezpieczeństwo i przechowywanie informacji.

Rodzaje kont dostępne w Mega

Po wykonaniu wszystkich wyżej wymienionych czynności oraz w celu ukończenia tworzenia konta ważne jest, aby zaznaczyć i wybrać typ konta, który chcesz (ten krok jest opcjonalny, pamiętaj, że opcja jest płatna), o czym wspominamy poniżej :

Mega Pro Premium, to konto ma na celu poprawę korzyści użytkowników, jest podzielone na kilka typów kont: Mega Konto Lite, Mega konto Pro I, Mega konto Pro II, Mega konto Pro III.

tarcza mega liczyć białe tło

Każdy z nich ma wiele różnych cech i to Ty wybierzesz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Z kolei każdy z nich w zależności od kosztu herbata oferuje więcej GB miejsca i przestrzeń transferową. Później wybierasz czas, w którym chcesz go wykorzystać, a na końcu zweryfikujesz zakup.

Użytkownicy, którzy zarejestrowali się na tej platformie w jakiś sposób darmowy powinni wiedzieć, że mają 50 GB dostępny Magazyn.

Jednocześnie Mega ma interfejs, który jest zarządzalny dla użytkownika, ponieważ mogą go mieć osoby z doświadczeniem lub bez doświadczenia w sieci. A najważniejsze jest to, że przesyłane tam informacje będą w pełni chronione.

dołącz do naszego kanału telegram