Skip to content

Jak zalogować się do Steam, jeśli zapomniałem hasła? (Przykład) – Łatwo i szybko

28 de luty de 2021

Zapomnienie hasła do konta jest czymś bardziej powszechnym, niż się wydaje, do tego stopnia, że ​​każda strona lub program to wymaga rejestracji Zawiera opcję jego odzyskania, działając jako natychmiastowe rozwiązanie w tego typu sytuacjach. Nie inaczej jest w przypadku Steam, ponieważ ta platforma do gier wymaga również rejestru, którego informacje są często zapominane przez użytkowników.

Jednak aby cieszyć się grami, które z czasem były pobierane na komputer za pośrednictwem Steam, tak jest obowiązkowe, aby wprowadzić swój rachunek. Dlatego należy podkreślić, że nie powinno to budzić obaw, gdyż zmiana hasła w celu pełnego odzyskania konta jest bardzo prosty proces.

Co powinieneś zrobić, jeśli zapomnisz hasła do konta Steam?

Ponieważ jest to jedno z najważniejszych wymagań, aby wejść do usługi tej platformy do gier, To samo oferuje sposób na zmodyfikowanie go.

Tworzenie nowego hasła za każdym razem, gdy rejestrujesz się na nowej stronie, jest cechą ludzi, którzy mają do tego skłonność zapomnij hasła do swoich kont. Aby uniknąć ponownego wystąpienia tego typu problemu, wystarczy wykonać serię prostych kroków, które oferuje strona Steam, aby pobrać informacje i zweryfikować je.

Przede wszystkim musisz otworzyć przeglądarkę komputera, aby wejść na oficjalną stronę platformy Steam, na której u góry strony głównej pojawi się opcja „Zaloguj się”.

Pod polami wejściowymi można odczytać dostęp, który wskazuje na frazę: „Zapomniałeś hasła?”. Musisz go kliknąć, aby rozpocząć odzyskiwanie konta.

Następne okno pokaże serię wyborów, których możesz dokonać. Zaleca się użycie tego, który wskazuje „Zapomniałem nazwy lub hasła do mojego konta Steam”.

Po wybraniu spacja zostanie wyświetlona przed tobą, która na to pozwoli zapisz dane, które połączyłeś z profilem Steam: użytkownik, telefon lub e-mail. Będziesz mógł wprowadzić wszystkie trzy przed naciśnięciem przycisku „Szukaj”.

Możesz wybrać opcję „Wyślij kod weryfikacyjny na e-mail”, czyli ten wpisany przez Ciebie i powiązany bezpośrednio z kontem.

Odbierając kod przesłany na e-mail należy go skopiować i wpisać w polu, co jest jednym z ostatnich kroków odzyskiwania hasła w przypadku zapomnienia hasła do konta.

Przed Tobą opcja „Zmień moje hasło” zostanie wyświetlona i pozwoli ci na zmianę hasła których zaczniesz używać od tego momentu. Musisz potwierdzić, klikając „Zmień hasło” i zakończysz proces odzyskiwania.

Jak powinieneś się zalogować po zapomnieniu hasła do konta Steam?

Odzyskaj konto poprzez zmianę hasła To pierwszy krok do zalogowania się po utracie głównych danych logowania.

Po wykonaniu poprzednich kroków wystarczy wrócić do strony Steam, aby się zalogować i nadal korzystać z zalet platformy.

Ten ostatni aspekt zależy bezpośrednio od środków, których używasz, aby uzyskać dostęp do konta osobistego, ponieważ istnieje możliwość zrobienia tego za pośrednictwem przeglądarki lub aplikacji na telefony. Chociaż oba aspekty nie różnią się zbytnio od innych, w tym programu klienta, który można pobrać na komputer.

zaloguj się po zapomnieniu hasła do konta Steam

Dlatego w zależności od sposobu, w jaki chcesz wejść na platformę, musisz wykonać następujące czynności:

  • Kliknij opcję „Zaloguj”, która jest wyświetlana w aplikacji Steam, na stronie i w kliencie, a następnie wprowadź dane osobowe, które składają się na konto. Po zakończeniu kliknij przycisk i wejdź na platformę ze swojego profilu.
  • Należy pamiętać, że hasło, które należy wprowadzić, jest tym, które zmieniłeś, w przeciwnym razie strona poinformuje o błędzie danych i nie będziesz mógł uzyskać dostępu do systemu.

dołącz do naszego kanału telegram