Skip to content

Jak zalogować się do Sklepu Play za pomocą mojego konta Google? (Przykład)

28 de luty de 2021

Google Stała się największą wyszukiwarką w historii i używają jej miliony ludzi na całym świecie. Ta firma jest także matką wielu usługi cyfrowe takie jak YouTube, Gmail, Mapy Google lub Sklep Play. Ten ostatni w rzeczywistości jest sklepem z aplikacjami, z którego Google korzysta, aby użytkownicy swojego systemu pobierać swoje aplikacje.

Jest to niezwykle istotne dla wszystkich typów telefonów, tabletów i innych urządzeń zwanych Smart, które korzystają z systemu Android, to znaczy często widzimy, jak użytkownicy pobierają lub instalują Sklep Google Play na Smart TV z Androidem. Jednak wielu użytkowników, zwłaszcza nowych, nie wie, jak się zalogować lub ma trudności, które uniemożliwiają im dostęp.

Ale przekonasz się, że dzięki naszemu przewodnikowi możesz w pełni wykorzystać swoje możliwości urządzenie wkrótce. Wystarczy postępować zgodnie z naszym samouczkiem, który w prosty sposób nauczy Cię, jak zalogować się na swoje konto.

Jak zalogować się do Sklepu Play z telefonu lub tabletu?

Zaloguj się na swoje konto Sklep Play z urządzenia inteligentnego, jest to zdecydowanie najczęstszy sposób. Ale to nie przestaje być skomplikowane, ale jeśli zastosujesz się do naszego przewodnika w krótkim czasie, wejdziesz na swoje konto. Należy zauważyć, że generalnie te urządzenia mają już konto Partner Google a twoja sesja powinna już być otwarta.

Jednak mogą się zdarzyć sytuacje, w których synchronizacja zostanie przerwana, a telefon będzie wymagał ręcznego logowania. Więc zamierzamy ci wyjaśnić 3 proste kroki co zrobić w takich przypadkach, zobaczysz, że nie jest to bardzo trudne.

Jak uruchomić Sklep Play?

Logo Sklepu Play w ręku Zielone tło

Upewnij się, że masz aplikacjaNiektóre urządzenia nie są dostarczane z fabrycznie, jeśli tak jest w Twoim przypadku, pobierz go. Bardzo łatwo jest pobrać i zainstalować Sklep Google Play na telefonie komórkowym dowolnej marki. Po pobraniu musisz go poszukać, aby go otworzyć, na pewno będzie na ekranie głównym lub w szufladzie aplikacji.

Wprowadź swoje dane

Po uruchomieniu aplikacji pierwszą rzeczą, jaką zrobi, jest sprawdzenie, czy istnieje konto Google uruchomiony na urządzeniu. W takim przypadku, ponieważ nie można go uruchomić automatycznie, poprosi Cię o podanie danych, aby uzyskać dostęp do konta.

Więc przejdziesz do wejścia e-mail oraz hasło, którego będziesz używać do logowania. To konto będzie miejscem, w którym będą powiązane wszystkie pobrane aplikacje, więc upewnij się, że jest to Twoje konto osobiste.

Zaakceptuj warunki użytkowania

Na koniec musisz zaakceptować warunki i usługi, które oferuje Google. Gdy to zrobisz, znajdziesz się w aplikacji i możesz pobrać wszystko, czego potrzebujesz.

Zapoznaj się z całym katalogiem, który oferuje Google. Oprócz Sklep Play Oferuje nie tylko aplikacje, ale także książki, filmy i inne rzeczy, z których możesz skorzystać.

Jak zalogować się do Sklepu Play z komputera?

Teraz nauczymy Cię, jak wejść na konto z pliku Nawigator sieciowy. Przekonasz się, że jest to łatwe i nie zajmie Ci dużo czasu z krokami, które wskażemy poniżej. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest przejście do strony głównej Sklepu Play, abyś mógł wykonać wszystkie nasze kroki.

Przejdziemy do strony głównej Sklepu Play, po wejściu do środka przejdziemy do prawego górnego rogu, gdzie jest napisane „Zaloguj sie”. Musisz tam kliknąć i poczekać na załadowanie kolejnego kroku, po prostu daj wyszukiwarce czas na otwarcie okna.

Wprowadź dane swojego konta

W następnym oknie, które się pojawi, zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail konta Gmail, które chcesz otworzyć. Zaleca się wpisanie konta, na którym się znajdują połączony aplikacje na Twoich urządzeniach.

Następnie podamy go dalej i poprosi Cię o hasło do tego konta, musisz je poprawnie i bezbłędnie wprowadzić, inaczej nie będziesz mógł się zalogować. Pamiętaj, aby nie aktywować wielkich liter, aby Twoje hasło nie było błędne.

Sprytny! Czy widzisz, jak łatwo jest zalogować się z komputera za pomocą naszego przewodnika? Na pewno teraz możesz Zaloguj się na swoje konto Nie ma problemu.

Jeśli teraz chcesz wiedzieć, jakie są najlepsze alternatywy dla Sklepu Play, aby pobrać aplikacje? Poprzedni artykuł jest dla Ciebie.

dołącz do naszego kanału telegram