Skip to content

Jak zaktualizować lub odnowić WhatsApp na moim Androidzie do najnowszej wersji za darmo w sklepie Google Play

19 de marzec de 2023

WhatsApp to najważniejsza aplikacja na telefon komórkowy lub smartfon, ponieważ pomaga nam komunikować się z ludźmi, bez korzystania z salda naszego telefonu komórkowego ani żadnego bonusu za połączenie w ramach zakontraktowanego planu, tak jest niesamowitą funkcjonalność WhatsApp, gdy pozwala na wykonywanie połączeń i wysyłaj notatki głosowe z użytkownikami, którzy mają tę samą aplikację, obecnie oczekuje się od tej aplikacji rozmów wideo w tym i nie tylko, okropnie jest być bez tej aplikacji i przegapić tak wiele funkcji, więc nauczymy Cię, jak zaktualizuj WhatsAppa.

Zasadniczo to, co chcą, abyśmy zrozumieli, jest proste: musisz zapłacić, aby nadal korzystać z aplikacji. Ale pomimo ceny, która jest naliczana rocznie, faktycznie odnowienie WhatsApp za darmo nie jest niemożliwe, wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby to zrobić. zdobądź WhatsApp na rok za darmo, bez żadnych opłat.

Jak mieć darmowy WhatsApp na Androida

Więc przede wszystkim uwolnimy WhatsApp włóż kartę SIM do telefonu komórkowego, wtedy musimy go włączyć, połączyć się z Internetem, a następnie przystąpimy do pobierania WhatsApp.

Oczywiście następuje instalacja, a po zakończeniu instalacji otworzymy aplikację, po czym zarejestrujemy nasz numer, wszystko będzie wyglądało tak, jak przy pierwszym użyciu WhatsApp. Następnie otrzymują zwykłą wiadomość, że aktywowali WhatsApp, aby potwierdzić swój numer.

w ten prosty sposób Masz już aktywowaną aplikację WhatsApp na Androida na kolejny rok i całkowicie za darmo, bez konieczności płacenia absolutnie nic. Teraz po prostu wyjmij kartę SIM z telefonu Nokia, aby włożyć ją do telefonu komórkowego z systemem Android i po prostu wejdź do WhatsApp, aby zobaczyć, że znowu działa idealnie.

WhatsApp wygasł

Ale nie wszystko będzie idealne, są użytkownicy, którym WhatsApp sprawia problemy wraz z aktualizacją aplikacji dzieje się tak dlatego, że aplikacja staje się przestarzała w miarę pojawiania się aktualizacji od firmy programistycznej.

Pomimo faktu, że problem dotyczący tej wspaniałej aplikacji o nazwie WhatsApp wygasłTyma doskonałe wyjaśnieniew odniesieniu do wersji, którą zainstalowaliśmy w telefonie komórkowymPonieważ jakiś czas temu aplikacja była darmowa przez pierwszy rok, potem licencja wygasła i trzeba było zapłacić 0,99 USD, aby móc korzystać z usług aplikacji, co powoduje pojawienie się komunikatu o szczęśliwym wygaśnięciu WhatsApp.

Mój WhatsApp wygasł

W praktyce rozwiązaniem problemu jest sprawdzenie godziny, urządzenie musi być poprawne, obok dnia roku, ponieważ jeśli nasza data jest błędna, spowoduje to wiele konfliktów w aplikacjii pojawi się komunikat WhatsApp wygasł.

Czynnik można również powiązać z wersją, którą zainstalowaliśmy, być może w każdym tego słowa znaczeniu Jest nieaktualny i to powoduje problem z rootemistnieje oczywiste rozwiązanie tego problemu i należy przejść do Sklepu Google Play i oczywiście wpisać WhatsApp, jeśli nam to pokazuje i mówi Zaktualizuj, ponieważ jest to nieaktualna nadmiarowość.

Jak zaktualizować WhatsApp, który wygasł

WhatsApp wygasł to problem, który często występuje w bardzo starych telefonach, niektóre z nich zaniedbują je i niestety nie mogą korzystać z nowej aplikacji, dzieje się tak, ponieważ na rynku są już bardzo nowe telefony i niestety WhatsApp zdecydował się świadczyć usługę tylko dla tychTak jest w przypadku wielu starych smartfonów BlackBerry i Nokii, w tym sensie przynoszą również fabryczną aplikację WhatsApp, która stała się przestarzała.

Oczywiście istnieją alternatywy, takie jak LINEto to samo, co WhatsApp nawet robi to samo, Ma wszystkie opcje WhatsApp, w tym: samozniszczenie wiadomości, możliwość dzwonienia za darmo, wysyłanie dowolnego typu pliku, linia ma tę zaletę, że jest kompatybilna z iPhone’em i Androidem, takimi jak WhatsApp, ale także z PC, Windows.

Co mogę zrobić, gdy moja wersja WhatsApp wygaśnie?

Cóż, w tym momencie wymienimy niektóre odpowiedzi, którym możemy zaufać aby Twoja WhatsApp przestała wygasaća my podpowiemy, że należy je wykonywać w kolejności, która uchroni Cię przed wpadnięciem w kłopoty.

zaktualizuj WhatsApp

To pierwsze rozwiązanie, które musimy wziąć pod uwagę, ponieważ prawie za każdym razem, gdy pojawia się komunikat wskazujący, że WhatsApp wymaga aktualizacji, musimy zrobić pobierz zaktualizowaną wersję aplikacji wiadomości błyskawiczne. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 • Wejdź do sklepu Google Play na Androida lub App Store na iOS
 • Poszukaj WhatsApp Messenger w swojej przeglądarce i wprowadź ikonę reprezentującą komunikator
 • Tam zobaczysz jedną lub dwie dostępne opcje. Jeśli jest dostępna aktualizacja, kliknij ją
 • Rozpocznie się proces pobierania najnowszej wersji komunikatora, a następnie rozpocznie się instalacja
 • Poczekaj na zakończenie procesu, zanim uzyskasz dostęp do pliku najnowsza wersja WhatsApp

zmienić datę telefonu

Jeśli komunikat z prośbą o aktualizację WhatsApp nadal się pojawia, musisz wiedzieć, że w takich przypadkach istnieje druga przydatna metoda, która ma związek z oszukaniem aplikacji, modyfikację daty i godziny naszego urządzenia. W tym celu wykonaj następujące kroki:

 • Przejdź do ustawień telefonu, klikając ikonę z kołem zębatym
 • Przewiń w dół do Ustawień zaawansowanych
 • Kliknij je, aby wejść
 • Następnie przejdź do sekcji Data i godzina, naciskając ją
 • W ramach tego musisz upewnić się, że automatyczna data jest dezaktywowana, klikając odpowiedni przycisk
 • Gdy poprzedni punkt jest gotowy, możesz ustawić datę i godzinę, które uznasz za odpowiednie dla swoich zainteresowań. Pamiętaj, że powinna to być data poprzedzająca datę, w której zaczęła pojawiać się prośba o aktualizację przez WhatsApp
 • Kiedy skończysz, wiadomość powinna zniknąć.jak odnowić WhatsApp na telefon komórkowy

Przestań być beta testerem

Teraz niestety jest kilka przypadków, w których nawet w ten sposób komunikat o konieczności aktualizacji WhatsApp nie pojawia się i wtedy zalecamy inne rozwiązanie. Ma to związek z wyjściem z programu beta testerówzatem:

 • Na terminalu Android przejdź do sklepu Google Play
 • W ramach tego wyszukaj aplikację WhatsApp z wyszukiwarki i wybierz pierwszy znaleziony wynik, który powinien przenieść Cię do oficjalnej aplikacji
 • Gdy tam będziesz, powinien pojawić się komunikat Jesteś beta testerem pogrubiony
 • W tym samym polu musi znajdować się opcja Wyjdź, która pozwoli ci wyjść z tego programu testowego
 • Kiedy go zostawisz, powinieneś usunąć WhatsApp i zainstalować go ponownie, aby uniknąć problemów.

Alternatywy dla WhatsApp dla telefonów komórkowych, na których już nie działa

Teraz trzeba powiedzieć, że niestety istnieją inne sytuacje, w których nawet wykonując kroki, których właśnie was nauczyliśmy, nie uzyskamy żadnego rozwiązania w tym zakresie.

Ma to związek z faktem, że WhatsApp po prostu przestał działać na tych urządzeniach, więc musimy to zrobić przejdź do innej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Chociaż są ich dziesiątki, wymienimy niektóre z najlepszych:

Telegram

Uznawany niemal bez wątpienia za najlepszy komunikator na rynku. Tak, nawet powyżej WhatsApp. Wśród głównych zalet tego musimy wymienić ogromna liczba funkcji z którym się liczy.

Poza tym wyróżnia się tym, że możemy go swobodnie uruchamiać na naszych komputerach, bez konieczności synchronizacji telefonu komórkowego, jak to ma miejsce w WhatsApp Web, więc Nie zapomnij dać mu szansy, jeśli z jakiegokolwiek powodu musisz opuścić WhatsApp.

zwierzać

Chociaż Confide nie jest jednym z najbardziej znanych komunikatorów internetowych, nie możemy zapominać, że jest to jeden z najlepszych dla osób, które chcą mieć pewność, że nikt nie będzie miał dostępu do ich czatów.

Dzięki niemu niezwykle łatwo będzie Ci komunikować się z kim chcesz, mając pewność, że wszystkie Twoje teksty i pliki są szyfrowane, dzięki czemu nawet najlepsi cyberprzestępcy nie będą mogli uzyskać do nich dostępu.

dołącz do naszego kanału telegram