Skip to content

Jak zainstalować Kodi na iPhonie lub iPadzie iOS bez Jailbreak? – Szybko i łatwo

29 de styczeń de 2021

Obecnie istnieje szeroka gama odtwarzaczy multimedialnych na urządzenia mobilne i PC. Kodi jest jednym z tych narzędzi i jest dostępny na iOS. Z tego artykułu dowiesz się Jak zainstalować Kodi na iPhonie lub iPadzie iOS bez Jailbreak? – Szybko i łatwo

Co to jest Kodi?

Kodi to bezpłatna aplikacja stworzona w Otwarte źródło. Wcześniej nazywał się Xbox Media Player / Center, ale w 2014 roku zmienił nazwę na „Kodi”.

Do czego służy Kodi?

Kodi jest funkcjonalny do gry treści multimedialne (muzyka, filmy, obrazy) na dowolnym urządzeniu i w wielu różnych formatach. W rzeczywistości użytkownicy mogą zainstalować Kodi dla Roku TV w języku hiszpańskim.

Jak działa Kodi?

Kodi zawiera interfejs użytkownika do konfigurowania aplikacji i tworzenia ustawienia odtwarzacza. Ponadto umożliwia dodawanie plików multimedialnych i dostosowywanie treści z dysku twardego lub dysków zewnętrznych.

Jak zainstalować Kodi na iPhonie lub iPadzie iOS bez Jailbreak? – Szybko i łatwo

Możliwe jest zainstalowanie narzędzia Kodi na iPhonie lub iPadzie iOs bez jailbreak. Za pomocą tego narzędzia możesz skonfigurować i używać swojego telefonu komórkowego jako pilota. Aby uzyskać Kodi, zwróć uwagę na plik dwie alternatywy które wyjaśnimy poniżej.

Pobierz i zainstaluj „Cydia Impactor”

Cydia Impactor to narzędzie dla świetne narzędzie do pobierania aplikacji, których nie ma w „Apple Store”.

Najpierw musisz pobrać najnowszą wersję Kodi (Kodi.IPA) i aplikację z Cydia Impactor. Następnie podłącz iPhone’a lub iPada do komputera. Zamknij aplikację iTunes na wypadek, gdyby otworzyła się automatycznie po podłączeniu urządzenia.

Użyj „Cydia Impactor”, aby zainstalować Kodi na swoim iPhonie lub iPadzie

Otwórz aplikację „Cydia Impactor” i przeciągnij plik „Kodi.IPA” które wcześniej pobrałeś. Następnie wybierz swoje urządzenie mobilne z menu rozwijanego i naciśnij „Start”, aby rozpocząć proces instalacji Kodi.

Uzyskaj dostęp do swojego urządzenia iPhone lub iPad

Po zakończeniu instalacji aplikacji przejdź do swojego urządzenia, znajdź sekcję „Ustawienia” i „Ogólne”. Znajdziesz tam sekcję „Profile”, w której musisz wybrać ten, który odpowiada Twojemu „Apple ID”.

Na koniec naciśnij przycisk „Zaufaj”, aby zezwolić na używanie aplikacji na iPhonie lub iPadzie i otworzyć ją ”Kodi”. Jeśli nie możesz otworzyć Kodi po wykonaniu tych czynności, radzimy przeczytać następną alternatywę.

Pobierz i zainstaluj „iOS App Signer” i „Xcode”

Istnieją inne narzędzia do instalacji Kodi na iPhonie lub iPadzie: „iOS App Signer” i „Xcode” (oba darmowe). Najpierw pobierz „iOS App Signer” i rozpakuj plik. Musisz także pobrać i zainstalować „Xcode” z „Mac App Store”.

Użyj Xcode, aby zainstalować Kodi na iPhonie lub iPadzie iOS bez Jailbreak

Podłącz iPhone’a lub iPada do komputera Mac i otwórz aplikację „Xcode”. Wybierz „Utwórz nowy projekt Xcode„I uzyskaj dostęp do sekcji„ iOS ”. Znajdziesz tam sekcję „Aplikacja”. Wybierz opcję „Pojedynczy widok aplikacji” i kliknij przycisk „Dalej”.

Otworzy się okno umożliwiające identyfikację aplikacji, którą zamierzasz utworzyć. Napisz nazwa produktu „Kodi” i nazwę firmy (wybraną przez Ciebie). Następnie naciśnij przycisk „Dalej”.

Telefony iPhone

Utwórz plik Kodi

Po otwarciu nowego okna znajdź pobrany plik Kodi i naciśnij przycisk „Utwórz”. Komunikat o błędzie może zostać wyświetlony w tym kroku, ale można go naprawić za pomocą przycisku „Napraw problem” po „Dodaj”, aby wprowadzić swój Apple ID i zalogować się.

Znajdź plik główny ekran. Tam zobaczysz komunikat informujący, że musisz wybrać zespół programistów. Sprawdź wyświetloną opcję i poczekaj, aż błąd zostanie rozwiązany. Jeśli masz inne urządzenia, możesz łatwo zainstalować Kodi na Chromebooku, korzystając z opcji oferowanych przez Sklep Google Play.

Użyj „App Signer”, aby zainstalować Kodi na iPhonie lub iPadzie iOS bez Jailbreak

Otwórz aplikację „App Signer” na komputerze Mac i znajdź plik Kodi które właśnie stworzyłeś. Przejdź do „Profilu obsługi administracyjnej” i wybierz utworzony wcześniej identyfikator (z nazwą produktu). Znajdź opcję „Nazwa wyświetlana aplikacji” i wpisz „Kodi”. Następnie naciśnij przycisk „Start”, aby rozpocząć proces.

Wróć do „Xcode”, aby zainstalować Kodi na swoim iPhonie iOS

Wróć do Xcode, wybierz „Okno” i „Urządzenia”. Wybierz swoje urządzenie iOS, które znajdziesz na liście po lewej stronie panelu. Kliknij znak „+”, który pojawia się w prawej dolnej części okna. Wreszcie, otwórz plik .IPA który został utworzony za pomocą „App Signer” do zainstalowania.

dołącz do naszego kanału telegram