Skip to content

Jak wyświetlić komentarz, który napisałeś na Facebooku? – Znajdź to łatwo

14 de listopad de 2021

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy używają Sieć społecznościowa FacebookPrawdopodobnie codziennie udostępniasz zdjęcia, filmy i niektóre memy, aby trochę zabawić znajomych z Facebooka.

Zwykle, gdy publikujesz coś interesującego, osoby, które dodałeś na Facebooku zazwyczaj robią komentarze a ty na nie odpowiadasz. Jeśli chcesz znaleźć stary lub nie tak stary komentarz, który zrobili w jednej z twoich publikacji lub zrobiłeś, tutaj pokażemy ci, jak możesz to zrobić bez konieczności wykonywania tak dużej pracy.

Którzy użytkownicy mogą zobaczyć wszystkie komentarze dodane przez Ciebie na Facebooku?

Jeśli intryguje Cię, którzy użytkownicy Facebooka widzą komentarze, które dodajesz do postów, możesz być zainteresowany, aby to wiedzieć każdy użytkownik Facebooka Możesz zobaczyć te komentarze, ponieważ odkąd założyliśmy nasze konto na Facebooku, ustawienia prywatności zostały wyłączone. Dzięki temu każdy może zobaczyć swoje komentarze w publikacjach lub w grupie.

Jak możesz zobaczyć komentarze, które napisałeś na tej platformie?

Jeśli chcesz zobaczyć jakieś komentarze w publikacji znajomego z jedną z Twoich nieruchomości, to pokażmy, jak możesz to zobaczyćPonieważ można się tego dowiedzieć na dwa sposoby, zwróć uwagę na poniższe wyjaśnienia.

Wprowadzanie ustawień i zabezpieczeń w aplikacji Facebook

Jednym ze sposobów, aby zobaczyć wprowadzone przez siebie komentarze, jest wejście w dzienniku aktywności. Jest to w dużej mierze przydatne, ponieważ może przeglądać każdy ruch, który wykonałeś na swoim koncie. Aby zobaczyć swój dziennik aktywności z telefonu, musisz przejść do ustawień.

To znajdziesz dotykając trzywierszowa ikona po prawej stronie z ekranu. Kiedy będziesz już w dzienniku aktywności, będziesz musiał kliknąć nazwę „Interakcje”, a po wejściu będziesz mógł wybrać, czego szukasz wśród reakcji i komentarzy. Dotkniesz „Komentarze”, tam będziesz mógł zobaczyć każdy z komentarzy, które wprowadziłeś i w jakich publikacjach je zrobiłeś.

Aby to zrobić z witryny na komputery Facebook

Istnieje inny sposób, aby zobaczyć wszystkie komentarze, które dodałeś i można to zrobić ze swojego komputera, logując się na stronie na Facebooku. Po wejściu przejdziesz do swojego profilu, dotykając swojego zdjęcia profilowego. Więc będziesz szukać opcji komentarzy pomiędzy listą wyborów, które są tam. W sekcji „Komentarze” będziesz mógł zobaczyć każdy komentarz, który umieściłeś zarówno w swoich publikacjach, jak i publikacjach znajomych.

aplikacja facebook w menu aplikacji

Jak zobaczyć konkretny komentarz w tej sieci społecznościowej?

Jeśli chcesz zobacz konkretny komentarz użytkownika, którego dodałeś na Facebooku lub jednego z Twoich komentarzy, musisz przejść do publikacji, w której ten komentarz został umieszczony. Następnie kliknij ikonę komentarza, która znajduje się w tej publikacji, a tam przesuniesz ekran, aż zobaczysz ten konkretny komentarz, którego szukasz.

Możesz to również zrobić z wyszukiwarki Facebooka, tutaj możesz przeszukaj profil jednego ze swoich znajomych i znajdź publikację, w której skomentowałeś.

Innym sposobem przeglądania komentarzy jest przejście do powiadomień na swoim koncie, ponieważ kiedy komentujesz publikację, a na ten komentarz otrzymujesz odpowiedź lub reakcję, zaczynają się one otrzymywać powiadomienia na swoje konto. Musisz tylko przejść do tej sekcji w aplikacji i dotknąć powiadomienia o tym komentarzu. W ten sposób zostaniesz skierowany bezpośrednio do niego i będziesz mógł go przeczytać, a jeśli chcesz, zareagować.

dołącz do naszego kanału telegram