Skip to content

Jak wysłać wiadomość do użytkownika Roblox, którego nie jestem przyjacielem — napraw to

9 de luty de 2022

Wiadomości między przyjaciółmi są jedną z głównych funkcji Roblox; jednak czasami potrzebujemy komunikować się z graczami, których nie ma na naszej liście znajomych. Dlatego w tym artykule odpowiemy na pytanie: Jak rozmawiać z osobą Roblox bez jej dodawania? Odpowiemy również Jakie komplikacje mogą wystąpić, gdy chcesz porozmawiać z osobą, której nie dodałeś?

Jak rozmawiać z osobą Roblox bez ich dodawania?

 1. Przejdź do otwierania czatu za pomocą klawiatury numerycznej, jeśli masz Roblox na komputerze, poszukaj symbolu ukośnika.
 2. Następnie kliknij ten klawisz, który prawie zawsze znajduje się obok klawisza * i klawisza Num Lock, po prostu kliknięcie tego klawisza otwiera czat.
 3. Teraz, jeśli jest to klawiatura laptopa, musisz kliknąć klawisz Shift, a następnie numer 7, w ten sposób czat powinien się otworzyć.
 4. Jeśli się nie otworzy, kliknij klawisz ze znakiem minus i to wszystko, zacznij rozmawiać z osobą Roblox bez konieczności dodawania go.

Teraz jest inne sposoby na rozmowę z osobą na roblox bez konieczności jej dodawania, a jest to Z 'Pasek wyszukiwania’ oraz Z profilu użytkownika, które szczegółowo opiszemy później.

Z „paska wyszukiwania”

Aby porozmawiać z osobą Roblox bez dodawania jej z „Paska wyszukiwania”, Musisz tylko szczegółowo postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Przejdź do logowania się na konto Roblox i wyszukaj osobę, z którą chcesz porozmawiać, korzystając z paska wyszukiwania, znajdującego się u góry.
 2. Następny, wpisz „nazwa użytkownika roblox”i kliknij ikonę Szukaj, otrzymasz listę z różnymi opcjami, kliknij tę zatytułowaną „Ludzie”.
 3. Po uzyskaniu „wyników przeprowadzonego wyszukiwania” przejdź do wybierz swoje imię z wyświetlonej listy.
 4. Zostaniesz przekierowany do profilu osoby, której szukasz, nawet jeśli nie jest to Twój znajomy i kliknij opcję Wiadomość, a następnie Dodaj znajomego.
 5. Opcjonalnie przejdź do dodania ich jako znajomego, aby przyspieszyć sprawę; Oprócz tego, oprócz identyfikacji odbiorcy wiadomości, zobaczysz, gdzie umieścić Temat i Wiadomość.
 6. Podaj informacje o swojej decyzji i napisz miły tekst, a ta osoba może ci odpowiedzieć, nawet jeśli nie jest przyjacielem.
 7. Następnie, po wysłaniu wiadomości do ikony znajdującej się w dolnym rogu, obowiązkiem jest automatycznie otrzymywać komunikat o wysłanej wiadomości.
 8. Jeśli coś nie pójdzie dobrze, zobaczysz komunikat, który powie: „Nie będziesz w stanie wysłać wiadomości, a oto wyjaśnienie”.

Z profilem użytkownika

Aby porozmawiać z osobą Roblox bez dodawania jej do profilu użytkownika, Musisz tylko postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. przystąpić do wyszukaj imię, z którym dana osoba jest identyfikowana szukasz, lub przejdź do 'ich strony profilu’.
 2. Jeśli osoba, której szukasz, jest obecnie w grze Roblox i zgadza się, aby inni członkowie mogli ją śledzić, pojawi się opcja „dołącz do gry”.
 3. Ta opcja pojawi się „w wynikach wyszukiwania lub w Twoim profilu”; Następnie kliknij „dołącz do gry”, a zostaniesz dołączony do gry, w której znajduje się użytkownik.

Jakie komplikacje mogą wystąpić, gdy chcesz porozmawiać z osobą, której nie dodałeś?

Wśród komplikacji, które możesz mieć, gdy chcesz porozmawiać z osobą, której nie dodałeś, jest to możesz zostać oszukany, mogą przekazywać ci niemoralne informacje, pośród innych. Dlatego w sposób ciągły zostanie Ci wyjaśnione, jak korzystać z Filtrów Czatu, które blokują informacje i co może się stać z zupełnie nieznanymi Użytkownikami.

Filtry czatu, które blokują informacje

Ponieważ mogą wystąpić komplikacje, gdy chcesz porozmawiać z osobą, której nie dodałeś, Roblox ma ekstremalne standardy i środki ochrony prywatności.

Oficjalna strona rejestracji roblox

Na przykład, ma filtry czatu, które blokują prywatne informacje członków Roblox, a także informacje, które nie są odpowiednie.

Jeśli chodzi o członków w wieku 12 lat lub młodszych, umieszczone są określone filtry które są chronione Twoje dane osobowe. Jednocześnie wszelkie nieodpowiednie informacje są pod pełną kontrolą; zamiast tego członkowie powyżej 13 roku życia mogą swobodniej wyrażać siebie. Jednak w odniesieniu do zasad, środków ochrony prywatności i wszelkich informacji, które nie są właściwe, jeśli mają zastosowanie.

Całkowicie nieznani użytkownicy

Jest jeszcze więcej komplikacji z zupełnie nieznanymi Użytkownikami, jeśli chodzi o chęć rozmowy z nimi, nawet jeśli nie masz ich dodanych. A jeszcze bardziej, gdy Roblox składa się z dużej liczby bardzo młodych członków, którzy głównie muszą chronić swoją prywatność, aby nie zostali oszukani z powodu braku doświadczenia.

Szkoda to zgłaszać, ale są złośliwi ludzie, którzy nie zawahają się wykorzystać niewinności najmłodszych, jak dzieci, aby dostać od nich pieniądzeaż do niemoralności. A to tylko jeden przykład różnych szkodliwych rzeczy, które mogą im się przydarzyć, ponieważ na Robloxie jest wiele drogich przedmiotów, którymi członkowie mogą handlować.

osoba grająca w roblox na tablecie

Brak zaufania do obcych nie jest nierozsądny, do pewnego stopnia jest to zrozumiałe ze względu na ogromne niebezpieczeństwo, jakie stwarzają złośliwi ludzie.

dołącz do naszego kanału telegram