Skip to content

Jak wysłać pieniądze z Meksyku do Stanów Zjednoczonych i odwrotnie przez Walmart Ile to kosztuje?

11 de marzec de 2021

Walmart to największy sklep detaliczny na świecie, dlatego nie dziwi fakt, że różnorodność oferowanych przez niego usług obejmuje również możliwość wysyłać pieniądze z Meksyku do Stanów Zjednoczonych i odwrotnie za pośrednictwem swojej platformy internetowej.

Ponadto Walmart oferuje trzy różne sposoby przesyłania pieniędzy ze Stanów Zjednoczonych do Meksykulub między jakimkolwiek innym miejscem na świecie. Otóż ​​firma jest związana z dwoma największymi platformami przekazów pieniężnych na świecie.

Z tego powodu pokażemy Ci krok po kroku, jak wysłać pieniądze przez Walmart, będziesz też wiedział ile kosztuje wysłanie pieniędzy za pośrednictwem Walmart.

Jak wysłać pieniądze z Meksyku do Stanów Zjednoczonych i odwrotnie za pośrednictwem Walmart?

Walmart to jeden z największych sprzedawców detalicznych na świecie, posiadający ponad 12 000 sklepów. Ponadto sekretem Walmart w przyciąganiu klientów jest różnorodność oferowanych przez nią usług, na co pozwala ta platforma przelewy pieniężne do różnych części świata.

Dlatego Walmart oferuje możliwość wysłać pieniądze z Meksyku do Stanów Zjednoczonych Zjednoczony na trzy różne sposoby:

  • Walmart2Walmart: Ta usługa platformy jest obsługiwana przez inną platformę o nazwie Ria, dzięki której można wysyłać pieniądze z Meksyku i innych krajów do dowolnego sklepu Walmart w Stanach Zjednoczonych.
  • Ujście– To platforma do wysyłania walut z dużą międzynarodową siecią afiliacyjną. Jest to jednak możliwe tylko za pośrednictwem Walmart2Walmart, a nie jako usługa indywidualna.
  • Walmart2World– To usługa sklepu detalicznego obsługiwana przez platformę MoneyGram, która ma możliwość wysyłania pieniędzy do ponad 200 krajów.

W ten sposób możesz użyć dowolnego z nich metody przesyłania pieniędzy ze Stanów Zjednoczonych do Meksyku i odwrotnie.

Ile kosztuje wysłanie pieniędzy z Meksyku do Stanów Zjednoczonych i odwrotnie za pośrednictwem Walmart?

Walmart to międzynarodowy sklep detaliczny, który oferuje swoim użytkownikom różnorodne usługi. Od otrzymania karty kredytowej w sklepie po możliwość wysyłaj pieniądze za pośrednictwem swojej platformy.

W ten sposób, jeśli używasz Walmart2World lub Walmart2Walmart Aby wysłać przesyłki z Meksyku do Stanów Zjednoczonych, minimalna kwota, jaką możesz wysłać, to co najmniej 4 dolary amerykańskie.

Należy jednak pamiętać, że opłaty pobierane przez Walmart za przelewy pieniężne za pośrednictwem swojej platformy mogą być dość wysokiezwłaszcza, gdy ilości do wysłania są małe. Ceny zwykle wahają się od 4 do 16 dolarów amerykańskich po skorzystaniu z tej usługi do wysłania pieniędzy.

Ponadto, jeśli nie uzyskasz bezpośredniego dostępu do witryny Walmart, aby dokonać wysyłki, jeśli korzystasz z platformy MoneyGram, będziesz mieć taki sam sposób, jak uiścić odpowiednią opłatę. Jednak masz tę zaletę, że możesz śledzić swój przelew w MoneyGram.

Z drugiej strony usługi Walmart polegające na wysyłaniu pieniędzy ze Stanów Zjednoczonych do Meksyku, zarówno przez Walmart2Walmart, jak i Walmartt2World, są bardzo szybkie i większość przesyłek są gotowe w ciągu kilku minut.

Czy wysyłanie pieniędzy z Meksyku do Stanów Zjednoczonych i odwrotnie za pośrednictwem Walmart jest bezpieczne?

Walmart oferuje swoim użytkownikom bezpieczne połączenie ze swoją platformą internetową, zweryfikowaną przez firmę Symantec. Ponadto w swoich fizycznych sklepach zatrudnia plik rygorystyczny system bezpieczeństwa w strefie administracyjnej, aby przelewy były bezpieczne.

opłaty za wysyłanie pieniędzy za pośrednictwem Walmart

W ten sposób, aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo transakcji online, Walmart nawiązał współpracę z MoneyGram, firmą zajmującą się przelewami ponad 70 lat doświadczenia w sklepie.

Ponadto za każdym razem, gdy chcesz wysłać pieniądze do Meksyku ze Stanów Zjednoczonych przez Walmart i odwrotnie, musisz zweryfikować Twoją tożsamość zweryfikować autentyczność transakcji.

Z drugiej strony jedną z największych zalet wysyłania za pośrednictwem tej sieci rynkowej jest to, że osoba, która otrzyma pieniądze w Meksyku lub Stanach Zjednoczonych różne opcje wycofania wspomnianej przesyłki. Cóż, możesz odebrać pieniądze osobiście w najbliższym sklepie Walmart, wysłać je do domu lub przelać na konto bankowe.

dołącz do naszego kanału telegram