Skip to content

Jak wykonywać bezpłatne połączenia międzynarodowe z mojego komputera lub telefonu komórkowego (przykład) – bardzo proste

26 de luty de 2021

Wykonać Połączenia międzynarodowe Jest to modalność, która istnieje od czasu, gdy telefonia poszerzyła bariery komunikacyjne, ale wtedy trzeba było korzystać z pośredników, zwanych operatorami. Jednak obecnie istnieje wiele różnych programów, których można używać za pośrednictwem komputera lub telefonu komórkowego do komunikacji między sobą.

Zaletą tych programów jest to, że oprócz możliwości dotarcia do innych części świata, robią to dzięki doskonałej jakości dźwięku i obrazu.

Korzystaj z Internetu, aby dzwonić za darmo przez telefon komórkowy lub komputer!

Internet został zdefiniowany jako narzędzie, do którego posiadania mają prawo wszyscy ludzie, pozwalające ludności na podniesienie poziomu ogólnego, kulturowego, a co za tym idzie uzyskać dostęp do nowych rodzajów komunikacji.

Jeśli chcesz pozostać w kontakcie z osobą, która jest w innym kraju i wiesz, że ma ona również dostęp do Internetu, możesz skorzystać z następujących narzędzi, aby zadzwonić:

Whatsapp

Być może nie trzeba wyjaśniać, o co chodzi w tej aplikacji, ponieważ WhatsApp jest obecnie znany na całym świecie jako jeden z preferowanych programów dla komunikować się za darmo z innymi ludźmi.

Jedynym wymogiem jest posiadanie numeru telefonu komórkowego zarejestrowanego pod numerem kierunkowym kraju. Dzięki temu aplikacja zawierała rozszerzenie połączenia i rozmowy wideo międzynarodowy między jedną z jego funkcji.

Możesz wysyłać wiadomości i nawiązywać połączenia / rozmowy wideo jeśli obie mają zainstalowaną aplikację na jednej z dostępnych platform: Windows, Mac, iOs, Android i Windows Phone.

Skype

Skype to kolejny program rozpoznawany na całym świecie, z którego zaczęły korzystać wyłącznie komputery, dopóki nie przekształcił się w urządzenia mobilne. Był jednym z pionierów w pracy nad komunikacją między dwojgiem ludzi, którzy są jednocześnie rozważana odległość, w tym między krajami.

Aby wykonywać połączenia wideo, połączenia z komputerem lub telefonem komórkowym, wystarczy, aby obie osoby miały zainstalowany program i zostały wzajemnie dodane do listy kontaktów. To oprogramowanie jest obsługiwane przez komputery, takie jak Telefonia Mac, Windows, iOS i Android.

Nie chcesz używać programów? Znajdź tutaj szereg stron, na których możesz wykonywać połączenia międzynarodowe!

Chociaż wydaje się to trochę trudne do osiągnięcia, Internet ma i oferuje wszystkie narzędzia rozwiązywać problemy użytkowników, którzy chcą wykonywać tego typu połączenia na odległość.

Jeśli chcesz nawiązać połączenie z telefonem stacjonarnym lub telefonem bez połączenia z Internetem, istnieje kilka stron internetowych, które umożliwiają dzwonić za darmo.

strony, które umożliwiają wykonywanie połączeń międzynarodowych

VoIPStunt i VoIPBuster

VoIPStunt i VoIPBuster są odpowiedzialne za oferowanie usług użytkownikom, którzy muszą wykonywać połączenia międzynarodowe do tego typu telefonii, nawet jeśli Brak połączenia internetowego.

Robi to jednak w ograniczonym zakresie, ponieważ warunkiem bezpłatnego wykonywania połączeń międzynarodowych jest posiadanie domeny maksymalny czas trwania jednej minuty.

Jeśli chcesz z niego korzystać, musisz uzyskać dostęp do strony tylko ze smartfona lub komputera z systemem Windows 7 i nowszym, a tym samym móc łączyć się z numerami w ponad 20 krajach.

Poptox

Z drugiej strony Poptox charakteryzuje się tym, że jest narzędziem, które nie zasługuje na używanie aplikacji ani rozszerzeń. Korzyścią oferowaną przez tę witrynę internetową jest wykonanie połączenia z numerami komórkowymi lub stacjonarnymi w zaciszu swojej przeglądarki, niezależnie od używanego systemu operacyjnego.

Jeśli chcesz korzystać z tej strony do wykonywania połączeń międzynarodowych, wystarczy, że uzyskasz do niej dostęp, a na początku będziesz mógł zobaczyć telefon, który pozwala na wjazd do kraju, w którym będzie wykonywane połączenie oraz numer osoby .

Podobnie jak VoIP, ma rozszerzenie limit czasu i ograniczoną liczbę połączeń dziennie, które są szyfrowane i chronione w celu zapewnienia prywatności.

dołącz do naszego kanału telegram