Skip to content

Jak wykonać kopię zapasową lub odzyskać wszystkie informacje lub kopię zapasową na telefonie komórkowym za pomocą iDrive

10 de marzec de 2021

Aby przechowywać nasze dane, zdjęcia, dokumenty i wszystkie istotne informacje które mamy na naszych urządzeniach, mamy usługę tworzenia kopii zapasowych online, którą ma kilka firm, niektóre lepsze niż inne, takie jak IDrive.

Ta aplikacja jest jedną z najczęściej używanych, wraz z Dyskiem Google, do tworzenia kopii zapasowych naszych informacji i ich przechowywania bezpieczny i pewnygotowe, gdy będziemy tego potrzebować. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej aplikacji i jej usługach przechowywania, czytaj dalej.

Co to jest IDrive i jakie usługi może nam zaoferować?

Jednym z przydatnych narzędzi podczas tworzenia kopii zapasowych naszych informacji jest chmura przechowywania, w której można wprowadzić żądane informacje i ilość tego, na jaką pozwala chmura, zwykle wystarczająca dla utworzyć kopię zapasową czego potrzebujemy.

Ta aplikacja ma kopia zapasowa w chmurze. Chociaż jest podobny do klasycznych usług, takich jak ta dostarczana przez Dysk Google, gdzie możesz przechowywać swoje dane, a następnie mieć do nich dostęp w dowolnym momencie, nawet bez dostępu do internetu, IDrive ma inne cechy, które sprawiają, że jest inny, a może nawet lepszy w świadczeniu tej usługi .

Chmura pamięci masowej, system używany przez Dysk Google lub Sync.com, który umożliwia tworzenie kopii zapasowych, to usługa polegająca na tworzeniu usługi, która generuje dodatkowe miejsce na żądane informacje. Ze swojej strony pozwala nam na to kopia zapasowa online używana przez IDrive chronić nasze przechowywane pliki różnych czynników, które mogą spowodować utratę tych informacji.

IDrive służy wtedy do obu rzeczy, do tworzenia kopii zapasowych, traktując to ostatnie słowo poważnie i wykorzystując przestrzeń używaną do przechowywania bezpieczne miejsce klientom, którzy mają obecnie tę bardzo potrzebną usługę.

Co to jest kopia zapasowa telefonu komórkowego w iDrive?

Mówiliśmy już jednak o kopiach zapasowych w różnych miejscach, jednak w drodze wyjaśnij swoją koncepcję O tym, czym jest kopia zapasowa, wyjaśnimy nie tylko jej koncepcję, ale także, jak wygląda ta usługa w ramach tej niesamowitej aplikacji.

Kopię zapasową można zdefiniować jako dodatkową kopię, którą tworzysz z informacji, które mamy na naszych urządzeniach, czy to zdjęć, plików wideo czy dokumentów, aby mieć sposób na wyzdrowieć ta informacja w przypadku ewentualnej utraty go na urządzeniu.

Nasz sprzęt elektroniczny z pojemnością pamięci, taki jak komputer, telefon komórkowy i inne, może być ofiara awariilub w najgorszym przypadku ofiarami napadu, więc zawsze dobrze będzie zrobić kopię zapasową swoich zdjęć i filmów.

To właśnie tutaj IDrive wyróżnia się usługą tworzenia kopii zapasowych online i to jest to, że kopia zapasowa telefonu komórkowego na tej platformie, oprócz tworzenia miejsca do przechowywania, może być również ochronny wszystkich informacji że zachowujesz.

Ochrona ta jest niezbędna, gdy przechowywane informacje mają żywotne znaczenie, aw tym świecie piractwo elektroniczne, IDrive jest w pełni skuteczny w zwalczaniu cyberataków, chroniąc nasze informacje przed sytuacjami takimi jak phishing lub szkodliwymi agentami zewnętrznymi w stosunku do urządzenia.

Kroki, aby wykonać kopię zapasową lub odzyskać wszystkie informacje lub kopię zapasową w telefonie komórkowym za pomocą IDrive

Teraz ta aplikacja, która używa metody stopień wojskowy Aby chronić kopię zapasową, oferuje prosty proces tworzenia kopii zapasowej lub odzyskiwania wszystkich informacji lub kopii zapasowej w telefonie komórkowym za pomocą IDrive.

kobieta wykonuje kopię zapasową telefonu komórkowego i idrive

Ten system działa na urządzeniach o różnym charakterze, takich jak komputery i telefony komórkowe, z różnymi systemami operacyjnymi; w ten sposób można uzyskać Bezpłatna usługa 5 GB na Mac, Windows, Linux, iOS i Android.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest pobrać ze sklepu App Store lub Play Store tej aplikacji w zaktualizowanej wersji. Możesz też używać go online z dowolnej przeglądarki, najlepiej FireFox.

Kolejnym krokiem jest rejestracja danych osobowych i założenie konta. Będąc w środku, przejdź do symbolu przesyłania do chmury (a strzałka wewnątrz chmury) i wybierz pliki telefonu komórkowego, które mają być przechowywane i chronione w usłudze IDrive.