Skip to content

Jak wejść lub zalogować się na moje konto LinkedIn w języku hiszpańskim? – Krok po kroku (przykład)

8 de marzec de 2021

Linkedin to sieć społecznościowa idealny do telepracy. Wchodząc lub logując się na LinkedIn będziesz miał dostęp do profili setek tysięcy profesjonalistów, którzy usprawnią Twoją sieć kontaktów. Ponadto skupia się nie tylko na prowadzeniu biznesu, ale pozwoli poznać innych profesjonalistów z dziedziny, w której się specjalizujesz. tworzenie korzystnych połączeń przez czas. Aby to zrobić, musisz założyć konto na LinkedIn, tutaj pokażemy Ci, jak to zrobić.

Ma około 460 milionów użytkowników, którzy chcą po prostu gwałtownie wzrosnąć pod względem wykorzystania. Nie musisz być w określonym wieku, aby zacząć go używać. Wiedząc czym jest LinkedIn i żeby działał na pewno będziesz chciał założyć konto, dziś nauczymy Cię jak to zrobić nietuzinkowym krok po kroku, nie ruszaj się, aby dowiedzieć się więcej.

Jak mogę założyć konto linkedin w języku hiszpańskim?

Poniżej zobaczymy, jak tworzyć, wejdź i zaloguj się na Twoim koncie w języku hiszpańskim jest to bardzo proste:

  1. Najpierw musisz przeszukać swoją stronę Google, „linkedin” i wejdź do sieci społecznościowej, automatycznie otworzy się w języku odpowiadającym miejscu zamieszkania, w tym przypadku hiszpańskim, jeśli masz konto LinkedIn, musisz kliknąć, aby rozpocząć sesję.
  2. Jeśli nie masz konta linkedin powinieneś zacząć uzupełniać swoje dane w formie, która pojawia się na środku ekranu głównego. Jakie dane? Zadasz sobie wtedy pytanie o dane takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail i hasło, przejdź do kliknięcia, aby dołączyć już teraz.
  3. Później LinkedIn zacznie prosić Cię o dodatkowe dane osobowe. aby stworzyć swój profilz jakiego kraju pochodzisz, ostatnie opłaty; jeśli jesteś studentem, zajmujesz stanowisko w określonej firmie itp.
  4. Następnie linkedin Poprosi Cię o informacje na interesujące Cię tematy; Po wykonaniu tego wszystkiego wiadomość weryfikacyjna zostanie wysłana na Twój adres e-mail, wprowadź kod i kliknij, aby zweryfikować. Tam utworzysz swoje konto i pojawią się sugestie osób, z którymi możesz nawiązać kontakt.
  5. Po wykonaniu poprzedniego kroku musisz dodać zdjęcie profilowewybierz najlepiej profesjonalny. Powinien mieć jakość 400 * 400 pikseli, białe tło. Po umieszczeniu zdjęcia profilowego LinkedIn poprosi Cię o opisanie tematów, które Cię interesują; przystąp do zaznaczania wybranych przez Ciebie tematów.

W ten sposób Twoje konto LinkedIn zostało utworzone w bardzo łatwy sposób. Możesz teraz rozpocząć interakcję w bardziej profesjonalny sposób.

Jak zmienić język mojego konta LinkedIn?

po pierwsze musisz wejść w swoim profilu w sesji preferencji serwisu w zakładce Konto należy kliknąć, aby zmienić język. Wreszcie język Twojego profilu zostanie zmieniony.

telefon komórkowy z ikoną linkedin i innymi aplikacjami

Te, które powinieneś publikować po wejściu lub zalogowaniu się na LinkedIn

Po utworzeniu konta na pewno będziesz bardzo chętny do korzystania z profilu zawodowego LinkedIn; dlatego dzisiaj pokażemy Ci, jak i co możesz post z tej sieci społecznościowej. Dostosuj baner LinkedIn, aby był kolorowy i odzwierciedlał Twoją osobowość.

Powinieneś przejść do ekranu głównego, a znajdziesz opcję „Rozpocznij wpis”, to narzędzie służy do tworzenia prostego posta; ze zdjęcia, filmu lub dokumentu. Tam możesz przechwytywać swoje publikacje; pamiętaj, że to, co publikujesz, jest odzwierciedleniem tego, jak jesteś profesjonalistą.

Jeśli chcesz się doskonalić i postępować zgodnie z zaleceniami ekspertów, radzimy dołączać do grup biznesowych i forów w celu poszerzenia swojej wiedzy. Ostatecznie linkedIn to plik bardzo przydatne narzędzie jeśli chcesz zacząć bardziej profesjonalne środowiskolub chcesz znaleźć pracę. Nie czekaj dłużej i utwórz swoje konto już teraz. Z drugiej strony, jeśli chcesz usunąć swoje konto, w poniższym linku pomożemy Ci usunąć dane LinkedIn.

Ten post był naprawdę pomyślany o Tobie, nie zapomnij zostawić nam w komentarzach tego, co myślisz, i pamiętaj, aby podzielić się tą informacją ze znajomymi i rodziną, aby dołączenie do profesjonalnego świata LinkedIn było bardzo łatwe, nie czekaj dłużej. Wejście na LinkedIn lub zalogowanie się na LinkedIn może otworzyć drzwi do sukcesu zawodowego.

dołącz do naszego kanału telegram