Skip to content

Jak w prosty sposób zdobyć nóż „Wraith” w Apex Legends?

7 de marzec de 2022

W dzisiejszym świecie powstaje wiele różnych programów, dzięki którym ludzie mogą lepiej pracować, podobnie jak platformy, dzięki którym mogą się bawić. Gry online są jednymi z najczęściej używanych w ostatnim czasie, ponieważ kilka osób może grać na żywo. Jedną z gier w tym trybie jest Apex Legends.

Dzięki tej grze ludzie mogą zdobyć postacie, broń, akcesoria w celu dostosowania gry. Mogą grać na żywo grupą ludzi, z różnymi technikami i taktykami całkowicie wykonalnymi i ważnymi, aby wygrać. Apex Legends można pobrać z jego platformy, również w tym artykule dowiemy się, jak to zrobić Zdobądź nóż „Wraith” w Apex Legends.

Ile kosztuje zdobycie takiego noża w Apex Legends?

Biorąc pod uwagę, że za pośrednictwem platformy Apex Legends możemy pozyskać różnorodne waluty, które bezpośrednio pomogą nam ulepszyć nasz sposób gry oraz zdobyć więcej rękodzieła i akcesoriów, w prosty sposób można również zdobyć więcej tokenów legend w Apex Legends. Teraz dla zdobądź upiorny nóż Podczas gry będziesz musiał zdobyć określone monety.

Jest więc tak, że aby zdobyć nóż Wraith, możliwość zdobycia go wynosi 1%, dlatego zdobycie go staje się bardzo ciekawym zadaniem. Aby go odblokować, można to zrobić tylko za pomocą pakietów Apex, więc wszystko będzie zależeć od szczęścia, jakie gracz ma podczas gry. Dlatego z każdych 500 pakietów apex, które możesz otworzyć, tylko jeden z nich może być właścicielem zestawu tych broni.

Zaleca się, aby otworzyć jak najwięcej pudełek lub paczek wierzchołkowych, abyś był jedną z tych osób, które mogą: weź swój upiorny nóż.

Co otrzymujesz za zdobycie noża Wraith w tej grze?

Kiedy otworzysz Pakiet Apex, który zawiera w sobie Wraith Knife, oprócz tego, że go przyniesiesz, ma różnorodność spadków, które mogą Ci służyć przydatne w wydajności i dostosowywaniu gry i jej charakteru. Relikty, które otrzymują gracze, to relikwie na sztandary i żart wprowadzający.

poszerz swój arsenał w legendach apex

Jak zdobyć nóż Wraith w Apex Legends?

Należy wziąć pod uwagę, że aby dobrze grać na tej platformie gier online, użytkownik nie będzie musiał czuć się skrępowany, że nie jest „Jumpmasterem” podczas grania w Apex Legends. Po prostu ciągłe ćwiczenia i zabawy pomogą ci doświadczyć lepszego poziomu gry. Ponadto, biorąc pod uwagę, że ludzie częściej wygrywają gry i wchodzą na główne szczyty, otrzymają ulepszenia i zarobki na zakup Sknisów lub broni.

Teraz Apex Legends to gra, w którą można grać na komputerze lub przez telefon komórkowy. Gdzie gracz czuje się bardziej komfortowo, poruszając się bez trudności. Więc jeśli chcesz zdobyć nóż Wraith w zależności od używanego sprzętunależy wziąć pod uwagę:

Jeśli grasz z komputera PC

Jeśli pobrałeś platformę Apex Legends na swój komputer, pamiętaj, że możesz zdobyć pakiety apex, za które możesz zdobyć nóż Wraith, kupując je w wirtualnym sklepie za monety apex lub zdobywając kolejne poziomy doświadczenia. Wcześniej platforma przyznana szansa na wygranie pakietów Apex od poziomu 1 do 100.

Zostało to jednak zmienione i ustalono, że użytkownik może zdobywać pakiety Apex, zdobywając kolejne poziomy, z zastrzeżeniem, że do pewnych poziomów może zdobyć więcej niż dwa pakiety na poziom. Tak jak bywa z poziomu 305 do poziomu 500, tak gracz może wygrać paczkę co pięć poziomówczyli w sumie 40 paczek apex, w których znajduje się możliwość zdobycia noża Wraith.

Apex Legends Wraith Knife

Kiedy grasz z konsoli

Jeśli grasz za pomocą konsoli, powinieneś pamiętać, że sposoby na zdobycie noża Wraith są prawie takie same, jak te opisane w poprzednim akapicie, kiedy mówiliśmy o graniu z komputera. Za pośrednictwem konsoli najlepiej, aby osoba zacznij zdobywać kolejne poziomy aby w ten sposób zdobyć niezbędne pakiety apex i mieć możliwość zdobycia noża Wraith.

Ponieważ ten nóż nie jest czymś, co można kupić bezpośrednio w wirtualnym sklepie platformy, można kupić pakiet apex za monety w grze lub poczekać na wygranie paczek i, na szczęście, zdobycie noża.

Jakie inne relikwie istnieją w Apex Legends?

Oprócz możliwości zdobycia noży, nowych skórek i postaci dla lepszej wydajności w grze Apex Legends, musimy wziąć pod uwagę różnorodność opcji, które ta platforma daje nam podczas gry, a także możliwość unoszenia się z postacią w Apex Legends, znajdując sposób na prawidłowe upuszczenie w odpowiednim czasie.

Podobnie, Apex Pack daje użytkownikowi możliwość awansowania za pomocą każdej z cech, które można zdobyć, broni, postaci, a także zbroi. Warto też wspomnieć, że można dostać ważne akcesoria, które będą kluczem do wygranej więcej gier w grze.

dołącz do naszego kanału telegram