Skip to content

Jak uzyskać bezpłatny generator i czytnik niestandardowych kodów QR

30 de styczeń de 2021

Jest bardzo prawdopodobne, że są terminy, które słyszałeś, ale nie nadałeś im znaczenia, na jakie zasługuje. Tak jest w przypadku kodów QR, o których dużo się mówi, ale większość nie wie, czym one są i do czego służą. Ale fakt ten nie umniejsza jego znaczenia, a obecny boom jest imponujący, ponieważ kody QR można skanować z telefonu komórkowego z systemem Android lub iPhone.

Z tego wszystkiego chcemy Wam przedstawić poniższy artykuł, który pozwoli Wam się nauczyć jak zdobyć darmowy generator i czytnik niestandardowych kodów QR.

Kody QR są w pewnym sensie cyfrową ewolucją tak zwanych kodów kreskowych, a te ostatnie były jednowymiarowe. W przeciwieństwie do kodów QR, które są dwuwymiarowymi lub dwuwymiarowymi kodami. W dużej mierze są one bardzo skutecznym sposobem na przechowywanie informacji, a do ich odczytania wystarczy smartfon.

Jest bardzo prawdopodobne, że wielu z was to widziało Kody QR w reklamie telewizyjnej, czasopismach lub gazetach. Zostaniesz poproszony o zeskanowanie kodu, abyś mógł cieszyć się promocją dowolnego produktu lub abyś go lepiej poznał. Prawda jest taka, że ​​korzystanie z tego kodu jest coraz popularniejsze każdego dnia i dobrze byłoby się w to wciągnąć.

W krajach azjatyckich, takich jak Japonia, są szeroko stosowane i bardzo popularne i oczekuje się, że będą często używane na całej planecie. Następna rzecz, której cię nauczymy, pozwoli ci jak zdobyć darmowy generator i czytnik niestandardowych kodów QRW ten sposób będziesz mógł je bardzo łatwo wygenerować i odczytać, tak jakbyś zeskanował kod QR WhatsApp Web QR przednim aparatem.

Jak zdobyć darmowy generator i czytnik niestandardowych kodów QR

Dzięki czemu można pobierz darmowy generator i czytnik niestandardowych kodów QR, zamierzamy użyć do tego bardzo prostego w użyciu narzędzia lub aplikacji. Narzędzie nazywa się QRHacker i można go używać za pośrednictwem tego łącza. Jest bardzo łatwy w użyciu i jak powiedzieliśmy, możesz tworzyć kody, a także je czytać.

Po wejściu na stronę zobaczymy opcję Generuj po lewej stronie ekranu. Tutaj możemy wprowadzić całą zawartość naszego Kod QR które mamy zamiar stworzyć. Możemy wpisać tekst, adres URL, numer telefonu itp.

Aby więc zacząć tworzyć treść, która będzie w kodzie QR, musimy wybrać dla niej wyżej wymienione opcje.

W ten sposób utworzymy klip w opcji URL i tutaj wstawimy adres internetowy naszej firmy lub firmy. Następnie wklejamy w miejsce, w którym pojawia się http: // nasz adres URL, po wykonaniu tej czynności możemy zrobić klip w opcji Generuj, a kod QR pojawi się automatycznie.

Jak korzystać z niestandardowego kodu QR

Jeśli po prawej stronie kodu widzimy, że wygenerowano różne opcje, które pozwolą nam dostosować nasz kod. Jak zmienić kolor, możesz też prześlij zdjęcie lub logo który jest reprezentatywny dla Twojej firmy. Po spersonalizowaniu kodu QR musisz utworzyć klip w opcji Zapisz QR.

Podczas wykonywania tej czynności pojawi się okienko z pytaniem, w jaki sposób chcemy zapisać nasz kod. Tak, jako plik obrazu lub jako dokument PDF. Wybieramy opcję, która najlepiej ją zarchiwizować i mieć zawsze pod ręką. Od tego kodu możemy wkleić go do katalogów czasopism lub etykiet lub publikacji drukowanych.

I każdy skanuje plik Kod QR Otrzymasz wszystkie zawarte w nim informacje o naszej działalności, takie jak imię i nazwisko, strona internetowa, telefon itp. Jak widać, ten sposób tworzenia kodów QR jest bardzo łatwy do zrobienia i jest również bardzo przydatny. Ponieważ pozwala nam promować naszą działalność nawet w sieciach społecznościowych, ponieważ można tworzyć kody QR, aby na przykład łączyć się bezpośrednio z Facebookiem.

skaner mobilny kod qr szt

I to wszystko, czego potrzebujesz, abyś mógł pobierz darmowy generator i czytnik niestandardowych kodów QR. Korzystanie z tej strony jest bardzo proste i szybkie i zawsze będziesz mieć ją dostępną, jedyną rzeczą, która może być przeciwko temu, jest fakt, że jest w języku angielskim, ale jeśli pracujesz z przeglądarką Google, możesz to rozwiązać.