Skip to content

Jak usunąć, usunąć lub zamknąć konto na Facebooku zmarłej osoby lub krewnego

4 de maj de 2023

Facebook jest dość popularną siecią społecznościową wśród ludzi, ale zjawisko to w niewiarygodny sposób wkroczyło w życie ludzi i dopiero dzisiaj, kiedy jest tak odczuwalne w społeczeństwie, osiągnęliśmy skrajność, że jeśli ktoś umiera z różnych przyczyn , bliscy ludzie będą musieli zobaczyć potrzebę zamknij Facebook zmarłej osoby.

Z tego powodu może się zdarzyć, że po zamknięciu wspomnianego konta będziesz chciał odzyskać hasło do Facebooka. Co utrudnia sprawę, ale możliwe jest, że możesz zamknąć konta osób, które zdecydujesz się usunąć z sieci społecznościowej Facebook, wystarczy wykonać kilka kroków, aby to osiągnąć, oprócz posiadania określone wymagania, aby móc wykonać tę czynność.

Jak usunąć konto na Facebooku po śmierci

Należy zauważyć, że Facebook posiada narzędzie, które pozwala wysłać prośbę o usunięcie konta osoby zmarłej, w ten sposób krewny lub ktoś bliski będzie miał otwartą możliwość zamknij konto bez podawania hasła aby go usunąć. Z drugiej strony, jeśli nie możesz znaleźć hasła, możesz odzyskać swoje hasło do Facebooka z jego obszaru pomocy.

Mogą istnieć różne powody, dla których chcesz, aby tak się stało, więc usuń te konta na Facebooku Mogą wymagać pewnych standardów, których być może będziesz musiał przestrzegać. Czy to ze względu na prywatność, czy z powodu jakiegoś wydarzenia w życiu, gdzie najlepiej chronić prywatność zmarłego.

Możliwe jest również, że możesz wyszukać osobę bez konta na Facebooku i musisz znaleźć kogoś, aby móc usunąć to konto, jest to możliwe. W tym celu nie trzeba mieć konta na Facebooku.

Ważne jest, aby zachować spokój, ponieważ wykonując kroki, które musisz wykonać, będziesz mógł usunąć wspomniane konto. Trzeba tylko pamiętać, że istnieją określone parametry prawne, których Facebook musi przestrzegaćwięc możesz poprosić o fizyczne dowody potwierdzające faktyczną śmierć danej osoby.

Masz dwie opcje, aby złożyć wniosek, z jednej strony konwertować konto w koncie pamiątkowymw ten sposób pozostanie aktywny, ale będzie służył tylko do wyświetlania informacji i oczywiście tak, aby informacje o zmarłym nie zostały utracone, a drugim jest trwałe usunięcie konta.

Oczywiście ludzie zawsze wybierają to drugie, bo normalnie trudno jest zobaczyć zdjęcia i wspomnienia osoby w sieciNie każdy ma na to siłę woli, dlatego wiele osób woli w tym celu kontaktować się z Facebookiem.

Jednakże jest już kilka kroków do wykonania aby móc szybko i bez komplikacji spełnić tę ważną prośbę, ale nawet jeśli tak jest, zawsze musisz o tym pamiętać Facebook.

Powiadom Facebooka o zmarłej osobie

W tym celu musisz wziąć pod uwagę, że musisz mieć określone dokumenty prawne. Dokumenty te będą niezbędne do udowodnienia, że ​​dana osoba zmarła zgodnie z prawem. Aby więc zgłosić osobę zmarłą do Facebooka, należy posiadać odpowiednie dokumenty.

usunąć konto zmarłego na facebooku

To jedyny sposób na usunięcie konta na Facebooku, jeśli nie masz hasła do usunięcia tego konta. Dokumentacja potrzebna do usunięcia konta zmarłej osoby, którą chcesz usunąć, może być jakikolwiek akt zgonu lub dokumenty wskazujące na zgon lub żałobę bliskich mu osób. Powinieneś więc wziąć pod uwagę, że w jurysdykcji, w której mieszkasz, możliwe jest przeprowadzenie pewnego rodzaju procedury prawnej.

Jak usunąć zmarłe konto na Facebooku:

  • Wprowadź ten adres, aby złożyć specjalne zamówienie
  • Należy wypełnić specjalny formularz, podając między innymi imię i nazwisko, adres e-mail.
  • the dane osoby zmarłej nazwa adres strony na Facebooku, o której mowa, w ten sposób określ na Facebooku, który profil ma zostać zamknięty.
  • Wpisz adres e-mail danej osoby.
  • wybierz opcję, którą chcesz zrobić: Upamiętnij kontoUsuń konto, Wszelkie dodatkowe prośby, zadaj pytanie.
  • musisz Podaj datę śmierci.
  • Dołącz dokument lub akt zgonu osoby zmarłej.
  • Wyślij informacje.

dołącz do naszego kanału telegram