Skip to content

Jak ustawić Snapchat, aby automatycznie zapisywał rozmowy?

3 de styczeń de 2022

Aplikacja Snapchat stała się obecnie tak popularna, że ​​nie tylko pozwala użytkownikom ukrywać swoje historie, ale jest również niezbędna dla utrzymywać aktywną komunikację z przyjaciółmi i rodziną. Jest to bowiem platforma umożliwiająca wysyłanie wiadomości tekstowych i wideorozmów w celu ułatwienia codziennej komunikacji w szybki, prosty i przyjemny sposób.

Z tego powodu dzisiaj ty będziemy uczyć, jak prawidłowo skonfigurować Snapchata, aby zapisywać te rozmowy, które są tak istotne dla ciebie automatycznie. Albo te pochodzące z Twojej listy najlepszych przyjaciół, albo po prostu rozmowy z rzadszymi kontaktami. Biorąc pod uwagę, że Snapchat charakteryzuje się krótkotrwałym wpływem na treści, które użytkownicy stale wysyłają i odbierają.

Jakie są kroki, aby zapisać wiadomości w aplikacji Snapchat?

Jak dobrze wiesz, Snapchat charakteryzuje się zabawnymi naklejkami i zwięzłość Twoich wiadomości, zdjęć i filmów, które znikają w powietrzu. Możesz jednak automatycznie zapisywać wiadomości przez 24 godziny po ich wyświetleniu, dzięki czemu możesz bez trudu odpowiedzieć na nie.

Jeśli chcesz się do tego zastosować, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to mieć najnowszą wersję Snapchata na swoim telefonie komórkowym. Następnie musisz przejść do okna Czaty, odnajdując się w rozmowie z daną osobą i naciskając jej awatar, który znajdziesz w lewej górnej części ekranu. Teraz wystarczy nacisnąć trzy kropki i poszukać alternatywy, która mówi Usuń czaty. Tam będzie konieczne, aby wybierz opcję, która mówi 24 godziny po obejrzeniu.

Jak długo trwają wiadomości zapisane w aplikacji?

Czas wiadomości przechowywanych w aplikacji Snapchat jest naprawdę bardzo krótki. Ogólnie, zwykle trwa to od jednej do dziesięciu sekund, w zależności od użytkownika, który je przegląda. Dlatego mówi się, że zawartość tej aplikacji rozpływa się w powietrzu. Co jest dużym problemem, ponieważ w tej chwili nie możesz poświęcić temu pełnej uwagi, zwłaszcza jeśli wykonujesz inne ważne zadanie. Dlatego wygodnie jest zapisywać wiadomości przez co najmniej 24 godziny.

Jak archiwizować wiadomości Snapchata, aby zachować je dłużej?

Jeśli jesteś zainteresowany archiwizować rozmowy przez okres dłuższy niż 24 godziny, musisz otworzyć aplikację i przejść do okna Czaty. Następnie musisz znaleźć rozmowę, którą chcesz zarchiwizować, przytrzymując przycisk samej wiadomości. W ten sposób wiadomości zostaną podświetlone na szaro nie tylko dla Ciebie, ale także dla drugiej osoby, która bierze udział w rozmowie. Oczywiście tylko ten, kto zarchiwizował rozmowę, będzie mógł ją odzyskać, kiedy tylko zechce.

jak dłużej przechowywać wiadomości Snapchat

Jak zapobiec znikaniu wiadomości na czacie?

Pomimo tego, że aplikacja Snapchat charakteryzuje się zwięzłość podczas udostępniania zdjęć, historii i wysyłania wiadomości na czacie, istnieją odpowiednie metody, aby czas trwania tych elementów był dłuższy w czasie. Jedna z nich polega na archiwizowaniu wiadomości, a druga na zapisywaniu ich w obrębie platformy przez określony czas. W obu przypadkach będziesz mógł trochę dłużej zachować te wiadomości, które mogą być dla Ciebie tak ważne. Podobnie możesz skorzystać z opcji aktywacji lub dezaktywacji wiadomości tymczasowych za pośrednictwem czatów lub grup.

Dlaczego niektóre wiadomości Snapchata nie znikają?

Na pewno, funkcja usuwania wiadomości na Snapchacie jest całkowicie domyślna. Jeśli więc niektóre wiadomości nie znikną, może to być spowodowane poprzednią konfiguracją nadaną przez użytkownika lub czatami grupowymi. Od tego momentu są one usuwane nawet po tygodniu, gdy wszyscy uczestnicy je widzieli. Podobnie, jeśli ktoś zdecyduje się zareagować, zapisać lub odpowiedzieć na wiadomości, będą one przechowywane znacznie dłużej.

Jak zapisywać wiadomości z aplikacji Snapchat z Androida?

Aby za wszelką cenę uniknąć automatycznego usuwania wiadomości w aplikacji Snapchat, ważne jest stosowanie pewnych metod lub sztuczek, które pozwalają treść nie jest usuwana po przejrzeniu. Dopiero wtedy możesz łatwo zapisywać swoje czaty na swoim Androidzie, a w tej sekcji wskażemy dwa skuteczne sposoby, aby szybko i łatwo to osiągnąć.

jak zapisać rozmowy snapchat na telefonie komórkowym

Aby uniknąć wymazania

Jeśli chcesz zapisać swoje rozmowy na Snapchacie, unikając w ten sposób usunięcia, musisz otworzyć wybrany czat, naciskając przycisk, aż pojawi się panel opcji. Następny, musisz dotknąć przycisku z napisem Zapisz na czacie, dzięki czemu rozmowa zostanie zapisana nawet jeśli druga osoba już to przeczytała. Możesz jednak wybrać opcję Usuń zapis w czacie, gdy nie chcesz już przechowywać tej zawartości.

Ze zrzutem ekranu

Zapisywanie czatu ze zrzutem ekranu jest niezwykle proste. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać wybraną rozmowę i jednocześnie nacisnąć przycisk zmniejszania głośności i przycisk wyłączania na Androidzie lub iPhonie. Takie postępowanie generuje haczyk, który możesz edytować i zapisywać w galerii swojego urządzenia. Dostęp do niego za każdym razem, gdy go potrzebujesz. Oczywiście pamiętaj, że platforma Snapchat powiadomi Twój kontakt o zrobieniu przechwytywania, więc musisz dobrze się zastanowić, zanim to zrobisz.

dołącz do naszego kanału telegram