Skip to content

Jak ustawić hasło do WhatsApp i czatu, aby nie patrzyli na twoje rozmowy

7 de marzec de 2023

Wszyscy mamy WhatsApp, to takie proste, a jeśli nie chcesz mieć, ale kupujesz telefon komórkowy, to jest prawie pewne który jest dostarczany z zainstalowaną aplikacją.

Jest jasne, że aplikacja do przesyłania wiadomości zapisuje dużą liczbę wiadomości że w wielu przypadkach nie chcesz, aby ktokolwiek czytał, z jakiegokolwiek powodu, jasne jest, że bezpieczeństwo i prywatność tych rozmów muszą być dla Ciebie priorytetem.

Z tego powodu chcę cię nauczyć, jak umieścić hasło w WhatsApp, aby uniemożliwić osobom trzecim możesz sprawdzić rzeczy, których nie powinieneś sprawdzać.

jeśli to czujesz nie możesz poprawnie zablokować urządzenia Dzięki metodzie, której nauczymy Cię poniżej, możesz dowiedzieć się, które aplikacje są najlepsze do blokowania aplikacji mobilnych za pomocą hasła, kodu PIN lub wzoru.

W ten sposób możesz bardzo łatwo umieścić hasło na WhatsApp

Opcja ustawienia hasła w WhatsApp nie jest domyślnie dostępna, dlatego tak jest konieczne jest posiadanie innej aplikacji aby móc to zrobić.

Właśnie w tym artykule chcę zostawić Ci aplikację, która jest niezwykle interesująca i pozwala nam szybko umieść hasło do WhatsApp tak, że w ten sposób jedyną osobą, która może zobaczyć rozmowy, jesteś po prostu ty.

Aplikacja, o której mowa, nazywa się ChatLock+, jest dość popularny w sklepach zarówno Android, iOS, jak i Windows Phone. Jeśli masz Androida, znajdziesz go w sklepie Google Play pod nazwą ChatLock+.

Z wieloma rekomendacjami i punktami na korzyść, wydajność wspomnianej aplikacji dla aby móc chronić WhatsApp przed spojrzeniami nieautoryzowane jest po prostu świetne.

Możesz pobrać tę aplikację z odpowiedni magazyn twojego systemu operacyjnego ponieważ na szczęście jest całkowicie darmowy i nie trzeba płacić ani grosza, aby móc z niego korzystać.

To, co powinieneś zrobić, to wejść do swojego sklepu, pobierz aplikację, nadając jej niezbędne uprawnienia aby móc pobierać i instalować automatycznie i raz aplikację na liście aplikacji na urządzeniu mobilnym.

jedyne, co pozostało do zrobienia, to po prostu otworzyć to samo konfigurować hasło do WhatsAppw ten sposób nikt nie będzie mógł czytać Twoich rozmów bez Twojej zgody.

I nie musisz nawet mieć wzoru ani odcisku palca na swoim urządzeniu, ponieważ rozmowy WhatsApp będą dobrze chronione hasłem które zdecydujesz się umieścić

Jeśli użycie hasła wydaje się bardzo łatwe, najlepiej użyć wzoru

The hasła lub wzory Są fundamentalne aby zachować naszą prywatność w jak największym stopniu, ze względów bezpieczeństwa i po prostu dlatego, że nikt nie musi czytać naszych rzeczy.

W wielu przypadkach konieczne jest stosowanie tego rodzaju środków ostrożności, ponieważ w wielu przypadkach nie wiemy, kto może sprawdzać rzeczy dla nasNiezależnie od tego, czy masz coś do ukrycia, czy nie, nie jest miło czuć się kontrolowanym w jakikolwiek sposób.

WhatsApp to aplikacja, która dziś stała się fundamentalna na każdym urządzeniu mobilnym, być może to jest to Używajmy więcej na co dzień, jeśli idziemy do sprawy.

Rozmowy, które można przeprowadzić za pośrednictwem wspomnianej aplikacji, są bardzo zróżnicowane i będą zależeć od użycia każdej z nich, ale jeśli coś jest jasne, to być może zdecydowanej większości nie podoba się prosty pomysł, że ktoś jest w stanie spójrz na którąkolwiek z tych rozmów.

Z drugiej strony, prywatność jest czymś, czemu generalnie nie przypisuje się takiej wagi, jaką powinna mieć, nawet dla chronić konta w mediach społecznościowych i nawet jeśli chodzi o kilka rozmów WhatsApp.

uruchamianie ochrony aplikacji

Dzięki tej aplikacji możesz umieścić kod PIN blokady na WhatsApp

Ale jeśli nie zrozumiałeś pierwszej sztuczki, najlepiej poprowadzić się przez nią, aby nikogo uniknąć mogą czytać twoje rozmowy lub cię szpiegowaćnie jest to tak skomplikowane, jak sobie wyobrażasz i chcę ci pokazać, jak to osiągnąć w tym artykule.

A jeśli ci to przeszkadza szpiegować wiadomości WhatsAppnajlepsze jest to, że wiesz, jakie są 5 sztuczek, aby nikt nie mógł szpiegować twoich czatów WhatsApp.

jasne, że możesz zablokować telefon za pomocą wzoru lub kodu PIN, ale byłoby to coś, co za każdym razem, gdy odblokujesz telefon komórkowy, cokolwiek to jest, powinieneś wchodzić i może stać się czymś ciężkim, zamiast tego w ten sposób tylko po wejściu do aplikacji będziesz musiał przeprowadzić proces wprowadzania hasła .

Jak ustawić hasło do WhatsApp? A co najważniejsze, nie jest to wcale skomplikowane, a wszystko, czego potrzebujesz, to aplikacja o nazwie App Locker, dzięki tej aplikacji nie tylko będziesz mógł ustawić hasło do WhatsApp, ale także będziesz mógł ustawić hasło do jakakolwiek inna aplikacja, której używasz.

W ten sposób chroniłbyś hasłem nie tylko WhatsApp, ale także Ponadto sieci społecznościowe, z których korzystasz na co dzień, więc nie musisz ogólnie używać żadnego wzoru na telefonie ani nawet mieć dodatkowego środka bezpieczeństwa na wszelki wypadek.

Ponieważ możesz mieć jedną lub drugą delikatną rozmowę, a nawet mieć aplikacje gdzie przechowujesz prywatne dane, cokolwiek to jest, dzięki App Locker będziesz mógł chronić swoją prywatność i prywatność wszystkich aplikacji, z których korzystasz w bardzo prosty sposób.

A co najważniejsze, w ciągu kilku sekund, powiedział app Wcale nie jest trudny w obsłudze a za kilka sekund będziesz mógł mieć wszystko doskonale zabezpieczone, odporne na motłoch.

Coś, co chcemy polecić przed zakończeniem, to to, że wiesz jak dodać nowe kontakty w WhatsApp i dodać numer kontaktowy z innego kraju, w dość prosty sposób.

dołącz do naszego kanału telegram