Skip to content

Jak unikać napadów w GTA 5 za pomocą kontrolera lub klawiatury – Grand Theft Auto 5

1 de marzec de 2021

Grand theft auto 5 lub jego tłumaczenie na język hiszpański «Kradzież samochodu pięć»To nowa i ulepszona wersja fantastycznej sagi, która od kilku lat rewolucjonizuje platformy gier wideo w rzeczywistości rozszerzonej. GTA 5 opowiada historię trzy postacie rezydentów, w którym będzie to jego własna wersja Kalifornii. Koncentrując się zarówno na luksusowych aspektach mody i wybiegów, jak i na mrocznych walorach miasta.

Sposób interakcji tych osób jest inny. Franklin, główny bohater to młody chłopak, który zawsze uważał się za wielką rybę w małej kałuży, Michael to mężczyzna w średnim wieku, który ma rodzinę i nieustannie zmaga się z błędami światowej gospodarki. Trevor to dość szorstki i arogancki facet, który zrobi wszystko, aby dostać to, czego chce.

Należy zauważyć, że ta gra jest bardzo popularna ze względu na jej możliwości rozrywkowe, ale także dlatego, że ma rozszerzenie interfejs z doskonałą grywalnością. Gdzie gracze mogą kupować nieruchomości, zdobyć helikoptery i wiele innych rzeczy, które są bardzo pomocne w trakcie gry.

Jak unikać ciosów w GTA 5 za pomocą kontrolera lub klawiatury?

Ta nowa wersja powstała jako jeden z najbardziej ambitnych projektów Rockstar North, który ogłosi to 17 września 2013 r. I mając komputery i konsole do gier wideo Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, 4 i 5 jako główne obszary konsumpcji.

Platforma tego typu jest stworzona z myślą o miłośnikach broni i zajęć z składniki adrenalinyPonieważ będziesz mieć dostęp do szerokiej gamy broni i urządzeń, które w prawdziwym życiu są prawie niedostępne. Jak łódź podwodna, za pomocą której można poruszać się po przestrzeniach wodnych.

Jakie są klawisze lub kombinacje klawiatury i kontrolera, aby uniknąć uderzeń w Gta 5?

Największą zaletą Grand Theft Auto 5 jest implementacja różne sztuczki w kombinacji w celu uzyskania zasobów. Oczywiście, jeśli gra została stworzona z PlayStation, to kombinacje przycisków będą środkami do użycia. Jednak w przypadku komputerów do uzyskania sztuczek używane są kombinacje klawiszy.

Postacie w GTA 5

Jednym z najważniejszych powodów, dla których te kombinacje są używane w grze, są na przykład sytuacje, w których występuje walka w zwarciu. W którym postać będzie musiała się bronić, a także ukryć się i rzucić, aby uniknąć poważnych obrażeń.

Na klawiaturze

Aby uniknąć ciosów innych przeciwników, funkcja Klawisz Q. Muszą temu również towarzyszyć ciosy w odpowiedzi. Więc Klawisz R. zapewnić trafienia ze średnią do małej siły i Klawisze O i G dla potężnych uderzeń.

Dla walcz bronią musisz nacisnąć Klawisze RMB aw przypadku walki wręcz możesz użyć klawisza R, aby postać zaczęła walczyć na pięści. Wyraźnie używając klawiszy, aby uniknąć ciosów przeciwnika.

Aby stworzyć przestrzeń między tobą a wojownikiem, możesz nacisnąć spację, pomoże ci to również zyskać wystarczająco dużo czasu na szukanie broni lub użycie pięści, która zadaje jeszcze więcej obrażeń ciosami.

Na kontrolerze Xbox i Play Station

Jeśli grasz na konsoli PS3, PS4 lub PS5, możesz unikać ciosów i kontratakować, używając następującego manewru: wyceluj w przeciwnika za pomocą Przycisk L2. Poczekaj, aż podejdzie, aby cię uderzyć, a robiąc to, naciśnij kwadratowy przycisk, jednocześnie naciskając Lewy drążek prawy lub lewy tył.

Aby sterować Xbox 360, gdy zamierzasz atakować, wyceluj w przeciwnika z LT, a gdy się zbliży, naciśnij „X” i przesuń lewy joystick w prawo lub w lewo iz powrotem, aby go ominąć. Na koniec pamiętaj, że możesz łatwo zapisać swoją grę. Albo na PS4, Xbox i PC.

dołącz do naszego kanału telegram