Skip to content

Jak tłumaczyć teksty z angielskiego na hiszpański za pomocą mojej bezpłatnej kamery na Androida? Darmowy

24 de luty de 2021

Kiedy myślisz o postępie technologicznym, myślisz o zapewnieniu użytkownikom coraz większego komfortu. Maszyny, które pomagają ulepszyć nawet większość aspektów proste w życiu człowieka i na wyciągnięcie ręki. Wiele z tych ulepszeń można znaleźć w aplikacjach telefonicznych. Dowiedz się, jak tłumaczyć teksty z angielskiego na hiszpański za pomocą mojego aparatu z Androidem.

Te tłumaczenia są bardzo przydatne podczas podróży zagranicznych ponieważ są szybkie i skuteczne. Nie będziesz już musiał nosić specjalnego słownika, ponieważ jednym dotknięciem zrozumiesz inny język. Najlepsze jest to, że wystarczy użyć aparatu i niczego więcej.

Inną aplikacją do tłumaczenia, którą możesz mieć w telefonie i która pomoże Ci lepiej się komunikować, jest ta, która pozwala tłumaczyć rozmowy WhatsApp w dowolnym języku

Aplikacje, które musisz mieć do tłumaczenia tekstów z angielskiego na hiszpański za pomocą mojego aparatu z Androidem

Wszystkie te aplikacje, które zostaną wymienione poniżej, działają na tej samej podstawowej zasadzie. Używając aparatu mobilnego i wykonując plik zdjęcie do tekstu który chcesz przetłumaczyć, jest przetwarzany online w czasie rzeczywistym z uwzględnieniem przetłumaczonego tekstu.

Odbywa się to tak, jakby była to rzeczywistość rozszerzona i dzieje się na wierzchu oryginalnego tekstu. Ponadto wiele z tych aplikacji umożliwia tłumaczenie tekstów z angielskiego na hiszpański za pomocą mojego aparatu z Androidem są za darmo.

Tłumacz Google i Obiektyw Google

Począwszy od Obiektywu Google, który to aplikacja do rozpoznawania na wszystko, co wskażesz aparatem. Obiektyw Google można zainstalować i pobrać na dowolnym telefonie z systemem Android.

Możesz znaleźć miejsca i zdjęcia lub słowa, korzystając z funkcji wyszukiwarki Tłumacza Google.

Dzięki temu nie będziesz musiał nawet robić zdjęcia, po prostu skieruj aparat na miejsce, a przetłumaczone słowa zostaną zamienione na oryginalne. Zabawne w tym jest to, że możesz zobaczyć, jak to się dzieje, i obserwować w czasie rzeczywistym, jak zmienia się oryginalna przestrzeń dla przetłumaczonej, tak jakby była rzeczywista.

Możesz także przesłać z telefonu zdjęcia, które zawierają tekst, wpisać go na ekranie lub przetłumaczyć swój głos. Ta aplikacja do tłumaczenia tekstów z angielskiego na hiszpański za pomocą mojego aparatu Android masz do dyspozycji inne języki. Może analizować 38 języków za pomocą aparatu, 59 offline i 103, jeśli napiszesz tekst.

Google to wspaniała technologia, która oferuje dziś użytkownikom wiele produktów i narzędzi usprawniających i ułatwiających ich codzienne życie.

Microsoft Translator

Konkurencja Google ma również swoją alternatywę, dzięki której możesz również użyć aparatu, aby dowiedzieć się, co mówi tekst. Chociaż tłumaczenie nie odbywa się w czasie rzeczywistymPonieważ musisz najpierw zrobić zdjęcie i pozwolić mu zostać przetworzone. Jest też nieco wolniejszy od poprzedniego.

Wśród innych funkcji można znaleźć możliwość tłumaczenia wiadomości tekstowych, w tym całych rozmów i nagrań audio. Do twoich tłumaczeń zawiera ponad 60 dostępnych języków.

Camera Translator

Jest to specjalna aplikacja dla tłumaczyć teksty z angielskiego na hiszpański z moim aparatem z Androidem, ponieważ został stworzony specjalnie dla jego użytkowników. Wymagane jest połączenie internetowe, ale ponieważ ma jedną funkcję, ma lepsze rozpoznawanie tekstu.

Działa znacznie lepiej w przypadku pisma ręcznego i złożonych języków, takich jak Chiński lub japoński. Po zrobieniu zdjęcia wyświetla nawet podobne słowa na ekranie.

aplikacja do tłumaczenia google

Naver Papago

Być może nie słyszałeś o tej aplikacji dla tłumaczyć teksty z angielskiego na hiszpański z moim aparatem z Androidem, ale jest jednym z najbardziej znanych. Jest dość dokładny, chociaż nie ma wielu języków dostępnych do tłumaczenia, ma tylko 15 alternatyw. Możesz tłumaczyć teksty z sieci, rozmowy, nagrania audio i oczywiście zdjęcia zrobione aparatem.

Tłumaczę

Chociaż należy do komputerów Mac, jest dostępny na urządzenia z systemem Android. Obsługuje 100 języków, w których można tłumaczyć teksty, rozpoczynać rozmowę w innym języku i wyszukiwać znaczenia, a nawet inne czasy czasowników. Funkcja tłumaczenia z aparatem jest dostępna, choć odpłatnie.

Oprócz narzędzi, które w tej chwili wykonują tłumaczenie, bardzo przydatne będzie również posiadanie programów na komputerze lub znajomość stron do tłumaczenia dokumentów Word, Excel, PowerPoint.

dołącz do naszego kanału telegram