Skip to content

Jak szybko zdobyć klejnoty, monety lub legendarnych awanturników i trofea w Brawl Stars

30 de sierpień de 2021

Zastanawiasz się, jak się dostać? awanturnicy w Brawl Stars? Musisz więc wiedzieć, że w tym artykule dzisiaj przedstawimy Ci wiele z najlepszych informacji, na które możesz czekać w takich przypadkach, idealne informacje, abyś mógł w pełni wykorzystać tytuł. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zdobyć brawlerów w Brawl Stars, to zobaczysz, że w tym artykule krok po kroku nauczymy Cię wszystkiego, co ważne, dzięki czemu będziesz lepszym graczem tego słynnego tytułu.

Jak zdobyć awanturników w Brawl Stars

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym względzie, jest prawdopodobnie to, że brawlerami są postacie z gry, czyli postacie, które musisz wybrać do każdej z bitew, które przeprowadzasz, a prawda jest taka, że ​​ty będą musieli nauczyć się je wybierać. Nie jest to drobny problem, biorąc pod uwagę oczywiście, że póki co możemy zdecydować się na maksymalnie 14 postaci lub brawlerów w grze, z których każda ma unikalne cechy, o których powinieneś się z czasem nauczyć, możesz tworzyć niestandardowe pokoje.

Prawda jest taka, że ​​konkretnie się spotkasz następujące postacie lub awanturnicy: Jęczmień, Bo, Brock, Bull, Colt, Crow, Dynamike, El Primo, Jessie, Mortis, Nita, Poco, Ricochet, Shelly i Spike. Następnie powinieneś wiedzieć, że istnieją różne sposoby na zdobycie awanturników w Brawl Stars lub nowych postaciach, chociaż zawsze zaczniesz od jednego. Następnie, gdy otworzysz nowe pudełka, będziesz miał szczęście lub kupisz wystarczającą ilość żetonów, możesz zdobyć wszystkie inne.

Prawda jest taka, że ​​poza metodami, których nauczymy Cię poniżej, musisz wziąć pod uwagę, że kupując klejnoty, za każde 10 z nich będziesz miał możliwość otwarcia za każdym razem nowej skrzyni, co oznacza ogromną oszczędność innych, tak wiele niedogodności w tych przypadkach. W ten sam sposób powinieneś wiedzieć, że otwierając różne pudełka, zwiększasz również prawdopodobieństwo, że otrzymasz nową kartę, którą możesz wymienić na żetony, a gdy uzbierasz żetony, możesz również zdobądź nowych awanturników.

Jak zdobyć nowych awanturników w Brawl Stars

  • Podczas otwierania skrzyń lub pudełek do bijatyki: Jednym z najłatwiejszych sposobów na zdobycie nowych awanturników jest bezpośrednie otwieranie skrzyń lub pudeł w grze. Rzeczywiście, w momencie, gdy zdobędziesz 100 monet lub 10 klejnotów, będziesz mógł otworzyć nowe skrzynie lub zdobyć porcję eliksiru, co również nie jest złym wyborem. Oczywiście jest to jeden z najszybszych sposobów na zdobycie brawlera, ponieważ jest to metoda natychmiastowa.
  • Z frytkami: Powiedzieliśmy wcześniej, że możesz zmieniać żetony w określonych momentach dla nowych postaci. Prawda jest taka, że ​​żetony są zdobywane, gdy powtarzający się awanturnik, który już masz, wychodzi w skrzyni lub pudełku. Oczywiście, podczas gdy niektóre postacie kosztują zaledwie kilka żetonów, inne mają znacznie wyższy koszt, ponad 50 żetonów.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak?zdobądź monety w Brawl Stars? Musisz więc wiedzieć, że jest to jedna z głównych sztuczek, o które pytano nas w tej grze, więc w tym artykule postaramy się przekazać Ci wszystkie informacje, które powinieneś o niej wiedzieć. Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że spróbujemy nauczyć Cię, jak zdobywać monety w Brawl Stars, ponieważ jak w każdej innej grze, są one niezbędne do postępu, jaki możemy osiągnąć.

zdobądź łatwe monety do gry

Jak zdobywać monety w Brawl Stars

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć w związku z tym, zanim zaczniemy z tym przewodnikiem po monetach Brawl Stars, jest to, że kiedy myślimy o tej grze, monety można zdobywać w nowych wydarzeniach i ulepszając postacie, więc jest to najlepszy sposób na ich zdobycie . A potem, gdy masz monety w Brawl Stars, które pozwolą ci między innymi otworzyć skrzynie lub skrzynie. Możesz więc znaleźć eliksir lub awanturniki, które chcesz. Jak widać, jest wiele powodów, dla których warto spróbować zdobyć monety w Brawl Stars, więc w następnej kolejności nauczy Cię niektórych metod które naszym zdaniem należy wziąć pod uwagę w tego typu sytuacjach:

  • Klikanie nowych wydarzeń: Jednym z najłatwiejszych sposobów na zdobycie monet w Brawl Stars jest oczywiście klikanie nowych wydarzeń. Nawet jeśli ich nie zagrasz, możesz zabrać do domu nagrodę w postaci monety, zwykle 20 monet. W rzeczywistości możesz skonfigurować system tak, aby ostrzegał Cię za każdym razem, gdy pojawiają się nowe zdarzenia, co oczywiście daje Ci przewagę.
  • Granie w różne wydarzenia: Chociaż poprzednia alternatywa pozwoli ci zdobywać monety w Brawl Stars, musisz wiedzieć, że jeśli poświęcisz czas na rozegranie wydarzeń, nagrody będą w rzeczywistości większe. W tym sensie musisz wiedzieć, że każde wydarzenie zwykle ma maksymalną liczbę monet do zdobycia.
  • Pierwsze zwycięstwo w wydarzeniu– Wielu użytkowników zwykle tego nie zauważa, ale jest to kolejna doskonała metoda na zdobywanie monet w Brawl Stars. Zasadniczo chodzi o to, aby najpierw zagrać i wygrać w jakimś turnieju. Powinieneś wiedzieć, że pierwszy, który wygra z innymi graczami, zabiera w takich przypadkach 12 dodatkowych monet.
  • Awansowanie lub ulepszanie doświadczenia: Powiedzieliśmy wcześniej, że jest to kolejny świetny sposób na zdobycie monet w Brawl Stars. W związku z tym musimy powiedzieć, że dzięki temu krok po kroku, gdy zdobędziesz doświadczenie lub poprawisz swoje poziomy, będziesz otrzymywać coraz więcej monet.
  • Ulepszając swoje postacie: wielu nie bierze tego pod uwagę, ale możesz także ulepszyć swoje postacie lub awanturników, gdy chcesz awansować w zdobywaniu monet.
  • Kiedy awansujesz awanturników: i otrzymujemy kolejną metodę, z której wielu użytkowników korzysta przez długi czas. W tym przypadku chodzi o podniesienie poziomu wszystkich brawlerów, aby przy podniesieniu rangi otrzymać około 20 dodatkowych monet.
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zdobyć trofea w Brawl Stars? Musisz więc wiedzieć, że jest to niewątpliwie jeden z głównych samouczków, o które pytają nas nasi czytelnicy, a prawda jest taka, że ​​jest wielu, którzy chcą poznać wszystkie sekrety tego krok po kroku. Zwrócimy uwagę w tym sensie, że jeśli udajesz zdobywaj trofea w Brawl Stars, teraz pokażemy Ci wszystkie szczegóły, które musisz wziąć pod uwagę, aby zmaksymalizować swoje konto w tej grze, są strony, na których możesz pobrać grę.

Prawda jest taka, że ​​dzięki samouczkowi, który pokażemy poniżej, będziesz w stanie osiągnąć poziom innych użytkowników, którzy już w pierwszych dniach od premiery gry przekroczyli 2000 trofeów. To naprawdę niewiarygodna liczba, biorąc pod uwagę, że większość graczy miała wtedy co najwyżej 300. Dobrze, jeśli chcesz zdobywać trofea w Brawl Stars przy tej prędkości pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to czytać kolejne wiersze, w których kryją się wszystkie tajemnice.

zdobądź legendarnych awanturników

Zdobądź trofea w Brawl Stars

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć, jest to, że chociaż oczywiście Brawl Stars i każda inna gra została stworzona z myślą o rozrywce użytkowników, ogólnie większość graczy będzie chciała prześcignąć innych, a sposób mierzenia sukcesu ma z tym związek. zdobyte trofea. W tym konkretnym przypadku musisz wiedzieć, że wchodząc do klanu lub swojego konta, pojawi się prawie automatycznie łączna liczba trofeów, które masz ze wszystkich awanturników. A jeśli wejdziesz w tę sekcję, zobaczysz, ilu mają inni gracze.

Dlatego w pełni rozumiemy, że ogromna liczba użytkowników będzie chciała dowiedzieć się, jak zdobywać trofea w Brawl Stars, a jeśli nie wiesz, jak to zrobić, musisz wziąć pod uwagę, że najłatwiej to osiągnąć grając i wygrywając w wydarzeniach, które się pojawiają. Prawda jest taka, że ​​każdy awanturnik ma określoną liczbę trofeów. Ma to związek z faktem, że trofea są dodawane do brawlera, aby jak je wygrywamy. Dlatego, gdy przegrywają, niektórzy są również zabierani.

Z drugiej strony, będziesz również mógł zobaczyć liczbę trofeów na ekranie postaci, a jeśli zwrócisz uwagę, zobaczysz, że w prawym górnym rogu znajduje się liczba, która mówi Trofea ogółem. To samo dzieje się, gdy klikniesz dowolną z gwiazdek na swoim poziomie. A skoro cały czas możemy oglądać zdobyte trofea, to wierzymy, że nauka zdobywania trofeów w Brawl Stars za darmo przyda się. Istnieją dwie główne metody zdobywania trofeów w Brawl Stars, a mianowicie:

  • Sztuczka: Jeśli zwykle grasz w tę grę, możesz wiedzieć, że każde wydarzenie nie ma nic wspólnego z poprzednim. Dlatego naszą rekomendacją jest, abyś zadał sobie trud rozegrania każdego wydarzenia odpowiednią postacią. Prawda jest taka, że ​​w niektórych przypadkach lepiej poszukać postaci strzelającej z daleka, w innych rzucającej dynamitem, w innych lepiej walczącej w zwarciu itp.
  • Twórz pokoje gier ze znajomymi: a po drugie, kolejna bardzo dobra alternatywa, którą powinieneś rozważyć podczas zdobywania trofeów w tej grze, dotyczy tworzenia pokojów gier, do których zapraszasz znajomych. W ten sposób możesz wybrać trzy idealne postacie w zależności od rodzaju wydarzenia.

Czy udało ci się zdobyć trofea w Brawl Stars dzięki temu krok po kroku?