Skip to content

Jak szybciej pisać na klawiaturze mojego telefonu komórkowego z Androidem? (Przykład)

27 de luty de 2021

Z wielu powodów szybsze pisanie na klawiaturze jest czymś bardzo potrzebnym Android opcji jest wiele, poznaj je trochę.

Powinieneś wiedzieć, że istnieją aplikacje i opcje w ramach tego samego urządzenia, które ułatwią proces pisania, a wraz z nim, zwiększy twoją prędkość. Pamiętaj, że masz jedną z najnowszych wersji systemu operacyjnego Android.

Opcje szybszego pisania na klawiaturze

Zacznij od przestudiowania możliwości urządzenia jako takiego, konfiguracji klawiatury, dyktowania głosu, orientacji klawiatury i wielu innych.

Skonfiguruj klawiaturę

Wierz lub nie, ale zintegrowana klawiatura systemu Android jest całkiem dobra. Wiedza o tym, jak z niej korzystać, może być bardzo pomocna.Ustawienia„>”Klawiatura i języki”.

Możesz aktywować klawiaturę mobilną lub Google Gboard, oba są dość wydajne, będąc w stanie zintegrować dyktowanie głosem lub metodą znaną jako Swype. Obie opcje są możliwe ułatwisz swoją metodę pisania, dzięki czemu Twoje pomysły stają się znacznie szybsze. Konieczna jest zmiana klawiatury telefonu komórkowego z systemem Android.

Dyktowanie głosem i Swype

Trzeba trochę porozmawiać o tych dwóch metodach, pierwsza pozwala podyktować, czyli telefon napisze to, co mu powiesz.

Z drugiej strony, Swype to opcja umożliwia przesuwanie palcami po literach, w taki sposób, że słowa są uformowane.

Obie opcje są takie przyśpieszyć coś metoda pisaniapowinieneś wiedzieć, że ciągłe używanie generuje pamięć w metodzie, więc będzie coraz szybciej.

Orientacja klawiatury

Cóż, chociaż nie jest to opcja, która bezpośrednio sprawi, że będziesz pisać szybciej na klawiaturze, jest dostępna jako plik korzyść dla pisania.

Orientacja urządzenia znacznie ułatwia pisanie, z łatwością poradzi sobie z urządzeniem, dodatkowo poradzi sobie z lokalizacją klawiatury.

Gboard i niektóre wstępnie zainstalowane klawiatury pozwalają na umieszczenie klawiatury po lewej lub prawej stronie według twojej dominującej ręki i jeśli będziesz pisać jedną ręką.

Skróty tekstowe

Jest opcja, której wielu użytkowników nie zna, skróty tekstowe, coś, co można skonfigurować za pomocą niektórych liter, aby uzyskać frazy w ciągu kilku sekund. Trochę tak, jak podczas rozmowy o korzystaniu z najbardziej przydatnych skrótów klawiaturowych w programie Excel.

Aby z nich skorzystać, musisz wpisać „Ustawienia„>”Klawiatura i języki„>”Słownik osobisty„, Tam musisz dodać, naciskając przycisk”+”.

Ustaw frazę i w „Dostęp bezpośredni„Wpisz słowo lub litery, które przypominają ci o metodzie, abyś mógł otrzymać całe zdania w kilka sekund.

Zaleca się użycie aplikacji, która integruje prawie wszystkie te narzędzia i jest uzupełniona tekstem, który piszesz na różnych mediach, pomagając w przewidywaniu.

Swiftkey

Aplikacja, którą możesz pobrać ze Sklepu Play, całkowicie za darmo, integruje większość wymienionych narzędzi, ale jego użyteczność wzrasta.

Ta aplikacja może łączyć się z kontem Google, umożliwiając używanie wszystkich słów używanych podczas przeglądania sieci i wiadomości e-mail.

Będzie to utworzenie niestandardowa baza danych, lepsze przewidywanie zdań, które chcesz napisać, sugerowanie kolejnych słów.

Uważana za jedną z najlepszych aplikacji klawiaturowych na Androida, jej przewidywania są dość dokładne, a także ma interfejs, który w pewnym sensie stanowi wyzwanie.

wpisywanie klawiatury android

Szybsze pisanie na klawiaturze jest wyzwaniem, ta klawiatura będzie liczyć słowa według minut, umożliwiając ulepszanie i wyszukiwanie osiągnąć swoje cele.

To zdecydowanie świetna opcja uzupełniająca interfejs Twojego urządzenia z Androidem, dodatkowo sama zadba o tworzenie skrótów i ułatwi pisanie.

Cóż, mówiono o najlepszych narzędziach do szybszego pisania na klawiaturze za pomocą urządzenia z Androidem, ćwiczeń i za każdym razem zrobisz to szybciej. Dzięki tym narzędziom zacznij pisać naprawdę szybko!