Skip to content

Jak stworzyć serwer Counter Strike 1.6 inny niż Steam, aby grać online

11 de marzec de 2021

Są gry, które mimo upływu lat uchodzą za tytuły kultowe. W tym portfolio gier wideo to z pewnością Counter Strike 1.6 ze względu na jego wysoką jakość i grywalność w momencie jego wydania. Dla wielu z nas ta gra była częścią naszego dzieciństwa i zapewniła nam długie godziny walki z przyjaciółmi lub nieznajomymi na serwerach.

Ta gra wideo wydana w 2000 roku naznaczył pokolenie dzięki świetnej jakości, jaką oferował w tamtym czasie. Oprócz możliwości, które oferowało nam to możliwość grania z ludźmi z całego świata w trybie gry wieloosobowej i narzędzi do gry z dowolnym konkretnym przyjacielem lub partnerem na dedykowanych serwerach.

Ale dokładnie, Czym jest Counter Strike 1.6? Następnie krótko opiszemy, czym jest ten niesamowity tytuł. Weźmiemy również pod uwagę cechy i cechy, które oferuje jako strzelanka wideo dla wielu graczy. Zostań z nami i poznaj wszystkie szczegóły, dane i informacje związane z tą grą.

Czym jest Counter Strike 1.6?

To jedna z gier najbardziej ceniony wszechczasów. Jest uważany za wiodącą strzelankę w wielu grach, biorąc pod uwagę wszystko, co wtedy reprezentował. Dodał także nowy sposób grania do standardów świata graczy jako takiego. Szacuje się, że Counter Strike odniósł duży sukces i zebrał duże sumy pieniędzy dla swojej kreatywnej firmy.

Składało się to z dość prostej sekcji menu, ale to była ostatnia rzecz, która się liczyła, ponieważ najlepsze było w samej grze. Zanim zaczęliśmy, mieliśmy możliwość wprowadzenia kilku ciekawych poprawek w częściach. Niektóre z nich to możliwość zmiany ikony celowania naszej broni i broni możliwość wyboru liczby graczy.

kontratak

Innymi interesującymi opcjami, które mieliśmy pod ręką, była możliwość wyboru liczby niewinnych w każdej ze stron lub ilości krwi, jaką chcieliśmy zobaczyć podczas eliminacji wroga. Ten tytuł składa się z klasyki Tryb gry 5 na 5 W którym możesz wybierać spośród różnych stylów, takich jak podkładanie bomby, szukanie flagi czy pojedynek na śmierć i życie.

Wiele ważnych gier współczesnych, takich jak Call of Duty Warzone czy Free Fire, ma swoje wpływy w tym niesamowitym tytule i nie za mniej. Kontratak to jedna z najważniejszych strzelanek online dla wielu graczy w historii gier wideo. Inne uznane serie, które poszły w jego ślady, to Valorant i Overwatch. Obie gry całkiem niedawno.

Jak mogę stworzyć serwer Counter Strike 1.6 inny niż Steam, aby grać online?

Ta strzelanka wieloosobowa w zasadzie składa się z serwerów, dlatego przed rozpoczęciem rozgrywki musimy wiedzieć jak skonfigurować nasz serwer aby móc szybko i łatwo łączyć się z naszymi kolegami i przyjaciółmi bez żadnych problemów i niedogodności. Musimy też mieć dobry sygnał internetowy.

Należy zauważyć, że ten proces można to zrobić tylko na komputerze lub laptopie z systemem operacyjnym Windows. Mając to jasne, zostań i dowiedz się, jakie kroki musisz wykonać, aby stworzyć serwer Counter Strike 1.6 inny niż Steam, aby grać online z naszymi kolegami lub przyjaciółmi.

Naszym pierwszym krokiem będzie wejście do sekcji „Serwer dedykowany” który pojawia się wraz z oryginalną grą. Klikniemy go prawym przyciskiem myszy i wybierzemy opcję „Uruchom jako administrator”, aby uniknąć wszelkiego rodzaju błędów podczas rozpoczynania gry.

Stąd zobaczymy kilka pól, które będziemy musieli wypełnić. W pierwszym lwyjdziemy w «Counter Strike», nazwiemy serwer, wybierzemy mapę, z której będziemy korzystać, maksymalną liczbę osób w grupie i na koniec zarejestrujemy proste hasło.

Zaakceptujemy i nasz serwer będzie już załadowany. Teraz będziemy musieli udostępniać tylko adres IP naszego serwera naszym znajomym lub współpracownikom. Będą go szukać, wejdą na serwer, wpiszą hasło i tyle. Możemy grać w trybie multiplayer bez żadnego problemu.

dołącz do naszego kanału telegram