Skip to content

Jak stworzyć lub animować logo w Adobe Premiere Pro – Logo in Motion

16 de kwiecień de 2021

Utwórz animację logo Jest to zaawansowany proces projektowania, jednak wystarczy użyć kilku narzędzi, które oferuje Adobe Premiere Pro. Ten program umożliwia tworzenie logo, a poza tym pozwala na zabawę podczas tworzenia animacji logo, które chcesz.

Animacja logo jest również znana jako ruchome logo. W tym artykule pokażemy Ci drogę i kroki, które należy wykonać, aby wykonać lub stworzyć animację logo w programie Adobe Premiere Pro. Jeśli jesteś zainteresowany, czytaj dalej, a dowiesz się, czego potrzebujesz.

Jak stworzyć lub animować logo za pomocą Adobe Premiere Pro?

W celu utwórz animację logo w programie Adobe Premiere Pro Trzeba postępować zgodnie z określonymi krokami, nie chodzi tylko o przybycie, umieszczenie logo i pozwolenie mu się toczyć; Animacje logo wymagają czasu, a stworzenie lub stworzenie jednego z nich nie jest kwestią sekund.

Adobe Premiere Pro oferuje wiele narzędzia do edycji i tworzenie logo, a także do wykorzystania dźwięku z filmu, który chcesz edytować; Z tego powodu można powiedzieć, że stworzenie animacji logo tym programem zaowocuje dobrą jakością produktu.

Aby to zrobić, musisz oczywiście włożyć wysiłek i spróbować zrobić, co możesz, korzystając z narzędzi tego cudownego programu.

W tym sensie, aby wykonać animację logo, najpierw potrzebujemy logo. Musisz zaimportować obraz logo i wyśrodkować go tak, jak to możliwe w Adobe Premiere Pro, a tym samym wprowadzić go w sekwencję kanałów.

Kiedy umieścisz format obrazu w programie, musisz aktywować zegar po lewej stronie, aby obraz stał się obiektem klatki kluczowej. Następnie zaczynasz edytować proces w sekwencji i dodajesz efekt, na przykład efekt zwolnionego tempa Adobe Premiere Pro.

Jak stworzyć lub animować ruchome logo za pomocą Adobe Premiere Pro?

Gdy dodajesz klatkę kluczową W przypadku formatu obrazu edycja samego wideo już się rozpoczęła. Teraz pozostaje tylko zastosować podobny proces oraz edytować i tworzyć wizualną zawartość swojego logo w ruchu.

Zalecamy, aby przed dodaniem kolejnej klatki kluczowej spróbować zmienić kolor wideo w programie Adobe Premiere Pro, ustawiając kolor, który Ci się podoba i służyć do projektu edycji ruchomego logo.

W ten sposób możesz zacząć dodać nowe kanały do ​​sekwencji, gdzie istnieją formaty tekstu lub różne figury, które uzupełniają dynamikę, jaką chcesz zobaczyć w tworzeniu swojego logo w ruchu.

Możesz spróbować z świetne niuanse kolorów że Adobe Premiere Pro musi zobaczyć, jaka kombinacja kolorów lubisz najbardziej, a także zobaczyć, jaki rodzaj ruchu możesz dodać, a nawet ustawić różne kolory podczas wykonywania jednego z tych ruchów.

Kiedy już masz wszystkie twoje pomysły uchwycone W arkuszu Adobe Premiere Pro i wykonałeś lub opracowałeś animację swojego logo, wystarczy wyeksportować utworzone wideo i zrobić to bez utraty jakości.

Jakie są alternatywy dla Adobe Premiere Pro, aby stworzyć animację logo?

Plik animacja logo w Adobe Premiere Pro Często zdarza się, że wielu użytkowników używa tego medium do edycji swoich logo, a także dodaje ruch, którego chcą. Dzięki temu programowi użytkownicy uzyskują wyjątkową i gustowną dynamikę.

Animacja logo w ruchu dzięki Adobe Premiere Pro

Innymi słowy, Adobe Premiere Pro to plik wyjątkowe narzędzie, ale w rzeczywistości nie jest to jedyny, którego możesz użyć do tego zadania. Istnieje wiele edytorów podobnych do Adobe Premiere Pro, za pomocą których można wykonywać różne animacje, w tym ruchome logo.

Oto kilka przykładów OpenShot, ShotCut, Scribus, Hitfilm, między innymi z większą liczbą narzędzi, takich jak Davinci Resolve i Lightworks. Wszystkie te programy mogą działać w systemach operacyjnych Windows i Mac, a niektóre w systemie Linux.

Możesz cieszyć się ich funkcjami zbuduj animację logo, a na koniec wszystkie je polubisz, bo możliwości edycyjne, które zapewniają, są po prostu fantastyczne i niezwykłe.