Skip to content

Jak sprzedawać produkty i usługi na Pintereście za pomocą Shopify krok po kroku

11 de wrzesień de 2021

Za każdym razem, gdy słyszymy, że Pinterest to sieć społecznościowa, zastanawiamy się Jak sprzedawać produkty i usługi na Pintereście za pomocą shopify? i zobaczymy dalej

Chcesz sprzedawać swoje produkty online? Przedstawiamy „Pinterest” serwis społecznościowy, na który czekałeś. Ta niezwykła sieć społecznościowa ma coś, co odróżnia ją od innych sieci społecznościowych.

Link do strony internetowej w pozwala stać się instrumentem do uzyskania dobrej sprzedaży, odbywające się na zdjęciu, w treści obrazu lub na tablicy.

Pinterest to sieć społecznościowa zdolna do zwiększyć cyrkulację na blogach i w sieciNależy podkreślić, że tak, dobro firmy jest w Twoich rękach.

Brać pod uwagę możliwość stworzenia profilu swojej firmy w sieci społecznościowej Pinterest.

Więc wiedząc Jak sprzedawać produkty i usługi na Pintereście za pomocą shopify Jest to bardzo wygodne do zrobienia i będziesz wiedział krok po kroku, jak to zrobić.

Jak sprzedawać produkty i usługi na Pintereście krok po kroku

Krok 1: Opublikuj swój produkt na Pintereście

Umieść link do swojej witryny na każdym pinezce, którą przesyłasz do sieci. Należy pamiętać, że każdy pin przesłany na Pinterest dla firm zawiera link do Twojej witryny, ponieważ w ten sposób klient zakończy zakup.

Jeśli nie masz tego narzędzia, będziesz tylko znany, ale nie będziesz w stanie sprzedawać żadnych towarów, które oferujesz.

Aby umieścić link do swojej strony internetowej, musisz przejść bezpośrednio do swojej tablicy i poszukać opcji dodania pinezkilub prześlij go bezpośrednio, kopiując link ze swojej witryny lub przesyłając obraz i dodając link.

Należy pamiętać, że po dodaniu linku do swojej strony internetowej użytkownik wchodzi przez trzy różne części: kliknięcie na zdjęcie, kliknięcie na przycisk Przejdź do serwisu lub kliknięcie na link bezpośrednio ze strony internetowej.

Krok 2: Zwiększ ruch na Pintereście

Jak możesz sobie uświadomić? ruch może wystąpić na Pintereście do Twojej witryny na 3 różne sposoby w każdej publikacji.

Prześlij bardzo oryginalne reprezentacje, które zwiększają intensywność kliknięciaNiezwykle ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na jasne przemyślenie odpowiedniego tekstu, aby użytkownicy kliknęli bezpośrednio w Twoją publikację i zainteresowali się oferowanym im produktem.

Nie jest wygodne umieszczanie długich tekstówDla Twojej wygody używaj krótkich fraz, spójnych i nastawionych na marketing, dzięki czemu osiągniesz atrakcyjność użytkowników.

Język, który ma być używany, powinien być niczym więcej i niczym mniej niż bliskim, zwięzłym i jasnym; Na przykład, jeśli masz pomysł, aby zaoferować sandały, nie jest dobrze wspominać nadejście wiosny, bądź bezpośredni: dzięki tym sandałom Twoje stopy zasługują na wszelkie wygody na świecie!

Krok 3: Sprzedawaj produkty i usługi na Pintereście z hashtagiem

Hashtag obecnie jest to świetne narzędzie i niezbędne do przygotowania Twoich publikacji, aby użytkownicy mogli osiągnąć to, co im oferujesz.

Jeśli zaoferujesz, że są to sandały, doskonałym hashtagiem byłoby coś takiego #sandalsparaimujer #sandaliasdeverano m.in.

W ten sposób musisz przeprowadzić wyszukiwanie dokładnych słów, aby ułatwić użytkownikom dotarcie do Twojej witryny i dzięki temu możesz z nich korzystać w ten sam sposób na stronie Pinterest i być bliżej swoich klientów.

tak chcesz, aby Twój towar został sprzedany? PinterestNiezwykle ważne jest, aby na każdym pinezce podać jak najwięcej informacji swoim klientom.

Krok 4: Zaproponuj cenę solidarności

Nie zapominając o umieszczeniu kosztu oferowanego produktu, w celu osiągnięcia To, że klient na pierwszy rzut oka decyduje, czy kupić produkt, czy nie.

Konieczne jest, aby informacja o kosztach dodająca ją do charakterystyki produktu zgodnie ze znakiem wybranej waluty.

Aby znacznie ułatwić zakup produktu, możesz pobrać ten sam link ze swojej strony internetowej, a tym samym Twój klient uzyskuje bezpośredni dostęp do Twojej witryny bez konieczności posiadania kodu PIN.

Krok 5: Bądź kreatywny, dynamiczny i wyjątkowy

Aby móc sprzedawać na Pintereście i innych sieciach społecznościowych, konieczne i ważne jest bycie autentycznym, zabawnym i oryginalnym.

Nie stawiaj ograniczeń Chcąc zamontować zdjęcia butów, z techniczną reprezentacją z kosztami, pamiętaj, że są to sieci społecznościowe, w których ludzie nie mają ochoty kupować.

Używaj zdjęć w stu procentach oryginalnych i zupełnie innych od reszty, zabawne teksty i aktywne w sieci (interakcje m.in. z ludźmi).

Aby motywować sprzedaż na stronie Pinterest, dobrze jest umieść Pina z kodami rabatowymi tylko dla obserwujących stronę, dzięki czemu możesz zwiększyć liczbę klientów.

profil postów na pintereście

Użyj Druk w trybie pilnym ułatwiający ludziom kupowaniePrzykładem może być umieszczenie „Tylko przez 48h” lub pierwsze 12 osób będzie miało ekskluzywny rabat „między innymi.

Jeśli ta sieć społecznościowa nie działa dla Ciebie, możesz bardzo łatwo zrezygnować z subskrypcji.