Skip to content

Jak się dowiedzieć, gdzie jest najbliższy supermarket w mojej lokalizacji

11 de Maj de 2021

Pandemia zmieniła styl życia wielu, wielu ludzi. Wśród tego typu ludzi są tacy, którzy muszą opuścić miejsce, w którym przebywają, i przenieść się do zupełnie nowego miejsca. Jest to bardzo częste, ponieważ wiele osób wróciło do domu rodziców lub zmieniło adres na tańsze miejsce, z którym mogą zaostrzyć gospodarkę pandemiczną.

Jednak wielokrotnie zmienianie lokalizacji wiąże się z dokonywaniem bardzo intensywnych zmian w rutynowych czynnościach, ponieważ teraz musisz dowiedzieć się, na czym to polega nowe miejsce, w którym jesteś. Bardzo ważna rzecz, którą powinieneś wiedzieć, gdzie znajdują się supermarkety, które są w pobliżu.

Dlaczego supermarkety są tak ważne?

Są sklepem o wielkim znaczeniu. Jeśli jesteś niedoświadczonym nabywcą domu, wynajmujesz mieszkanie na własną rękę po raz pierwszy lub właśnie uniezależniłeś się od rodziców, będziesz wiedział, że wiele razy potrzebujesz rzeczy w domu, które mogą być niedostępne w domu. mały sklep najbliżej. Wiele razy musimy być zaopatrzeni większa ilość produktów.

Mieszkając samotnie, zawsze będziesz potrzebować szybkich rozwiązań, bo jesteś sam. Zawsze ważne jest, aby mieć miejsce, w którym można mieć aptekę, bank, restaurację lub supermarket. Bardzo znaną siecią supermarketów jest Walmart, pochodzenia amerykańskiego.

Supermarkety z Mega Stores w którym można przejść kupować od świeżych warzyw po najnowsze gry wideo. W Hiszpanii mamy kilka takich jak Mercadona, w Kolumbii supermarkety Exito. W Stanach Zjednoczonych i kilku innych krajach obowiązuje Walmart.

Skąd mam wiedzieć, gdzie jest najbliższy supermarket?

To bardzo proste. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się najbliższy Walmart, wystarczy pobrać aplikację Walmart przez jej kartę w Google Playstore. Po pobraniu aktywuj swoją lokalizację, a aplikacja zlokalizuje Walmart lub centrum stowarzyszone najbliżej Twojej lokalizacji.

Jednak najszybszym i najskuteczniejszym sposobem, aby dowiedzieć się, co to jest Najbliższy supermarket, to przez Google. Widzisz, ta usługa zawsze bierze pod uwagę, skąd składasz żądanie. Oznacza to, że podczas korzystania z Internetu wszystko, co robisz, może cię znaleźć, ponieważ twoje działania zawsze można prześledzić do urządzenia, z którego je wykonałeś, chyba że bardzo weźmiesz pod uwagę swoją prywatność i użyjesz VPN, aby ukryć swoje prawdziwe Lokalizacja.

Jeśli jednak chcesz nadal pokazywać swoją lokalizację w Internecie, nie ma problemu. Jeśli chcesz wiedzieć, który jest najbliżej supermarketu, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google „Supermarkety w pobliżu” lub wyrażenie „Supermarkety w pobliżu”/”blisko mnie”. To zawsze daje wynik mapy Google Maps, na której zaznaczone są supermarkety, których potrzebujesz.

warzywa na rynku

Czy są sklepy większe niż supermarkety?

To zależy w dużej mierze od miasta, w którym się znajdujesz. Jeśli jesteś w małym mieście, najbezpieczniejsze jest to, że największym centrum, jakie możesz dostać, są supermarkety. Jeśli jednak mieszkasz na przykład w stolicy, takiej jak Madryt, otrzymasz znacznie więcej sklepów, które są kilka razy większe niż supermarkety. Te sklepy są klasyfikowane jako Megacentros i są one również znane jako hipermarkety. Walmart była pierwszą firmą, która skorzystała z tego typu sklepów.

Znaczenie hipermarketu polega na tym, że stara się oferować przestrzeń, która nie jest centrum handlowym, ponieważ głównym celem jest tylko dystrybucja żywności. Mimo to w wielu hipermarketach zawsze odbywają się targi żywności, w których jest kilka miejsc, w których można zjeść bardzo smaczne posiłki. Te miejsca z jedzeniem są zwykle markami regionalnymi, więc zawsze ważne jest, aby jechać i wspierać przedsięwzięcia Twojego miasta.

Hipermarkety to z pewnością takie duże miejsca będziesz spędzać wiele godzin patrząc na przedmioty które będziesz chciał kupić. Jeśli jednak chcesz się skoncentrować, możesz zapoznać się z przewodnikiem, który pokazuje, które są najlepsze aplikacje do tworzenia list rynkowych na telefony komórkowe.