Skip to content

Jak rozmawiać w Fortnite z innymi ludźmi – Aktywuj Micro w Fortnite

31 de styczeń de 2021

Czy słyszałeś kiedyś o grze o nazwie Fortnite? Jeśli znasz świat gier wideo, na pewno słyszałeś coś o tej popularnej grze. Czy to Fortnite Od czasu swojej premiery stał się tak sławny, że objechał cały świat i zyskał dość ugruntowaną bazę fanów. Ale ile to zajmuje lub waży? i jakie są wymagania, aby ją zainstalować i grać?

Jednym z powodów twojego sukces to ich rozgrywka, jak jego sposoby ratowania świata i prawdziwej walki oraz kreatywności są bardzo uderzające. Inną cechą tej gry jest możliwość rozmawiania z innymi ludźmi, a nawet aktywowania mikrofonu, aby mówić bezpośrednio.

Jest to bardzo przydatne, ponieważ w ten sposób możesz w prosty sposób koordynować pracę ze znajomymi, jednak są ludzie, którzy nie wiedzą, jak aktywować tę opcję. Więc jeśli czytasz ten artykuł, to dlatego, że jesteś jedną z tych osób i chcesz wiedzieć, jak rozmawiać ze znajomymi na Fortnite. Jeśli nadal nie bardzo dobrze wiesz, jak w nią grać lub jaki jest cel gry, zalecamy przeczytanie o tym.

Nie martw się, ponieważ pomożemy Ci z tym przewodnikiem, który Cię pokaże jak aktywować mikrofon w Fortnite z łatwością. Będziesz musiał tylko postępować zgodnie z instrukcjami, które pokażemy Ci poniżej i nie będziesz miał problemu z aktywacją tej funkcji gry.

Co to jest Fortnite?

Przede wszystkim porozmawiajmy trochę o tej popularnej grze, aby jeśli z jakiegoś powodu jej nie znasz, dowiesz się o jednej z najpopularniejszych gier dzisiaj. Pomoże ci to również dowiedzieć się więcej o tej grze i jej cechach, aby lepiej zrozumieć wyjaśnienie, które zamierzamy tutaj podać.

Fortnite to gra opracowana w 2017 roku przez firmę Epic Game na PC i konsole takie jak PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Ten tytuł ma kilka trybów gry, jak wspomnieliśmy wcześniej, ale najpopularniejszym jest Batlte Royal.

Ten tryb gry polega na umieszczaniu do 100 graczy na arenie, która będzie coraz bardziej zmniejszana, gdzie będą musieli walczyć ze sobą, dopóki jeden nie zostanie. Ten tryb gry jest bardzo uzależniający, więc jeśli jeszcze go nie wypróbowałeś, czekasz, aby zagrać w ten wspaniały tytuł na preferowanej konsoli.

Grając w nią przekonasz się, jak przydatne jest granie ze znajomymi na słuchawkach z mikrofonem i rozmawianie z nimi wszystkimi, a my podpowiemy Ci, jak to skonfigurować.

Jak aktywować mikrofon w Fortnite?

okno ustawień, aby aktywować mikrofon w Fortnite

Kroki, które należy wykonać, są bardzo proste, wystarczy zainstalować grę na komputerze lub konsoli, jeśli nie masz tej gry, nie martw się, po prostu przejdź na jej oficjalną stronę i pobierz ją całkowicie za darmo.

Z konsoli Nintendo Switch

Aby aktywować tę funkcję na swoim Nintendo Switch, wystarczy spojrzeć na plik ustawienia mikrofonu Ta opcja została aktywowana, ponieważ ta gra ma już zintegrowaną i aktywowaną fabrycznie opcję.

Z komputera lub konsoli stacjonarnej

Jeśli grasz z komputera lub konsoli, takiej jak Xbox One lub Ps4, proces aktywacji tej funkcji zaraz po podłączeniu słuchawek jest bardzo prosty. Powinieneś tylko iść „Opcje gry” następnie do „Ustawień” a następnie do „Audio” i dezaktywuj opcję o nazwie „Naciśnij i mów” i gotowy.

Z urządzenia z systemem Android

Ten jest z pewnością najbardziej skomplikowany, że tak powiem, ponieważ nie ma tej funkcji wbudowanej w grę natywnie. Aby korzystać z funkcji czatu głosowego, musisz pobrać zewnętrzną aplikację, która będzie aplikacją Xbox, którą znajdziesz w Sklep Play. Jeśli nie masz problemów z pobraniem Fornite ze sklepu, możesz pobrać Fortnite na Androida bez korzystania ze Sklepu Play

Utwórz konto w tej aplikacji i aktywuj funkcja czatu naciśnięcie ikony na górnym pasku, która wygląda jak 3 osoby w kolejce. Następnie wybierz znajomych, z którymi chcesz grać, aby dodać ich do czatu i grać. Ci znajomi również muszą mieć tę aplikację do pracy i to wszystko.