Skip to content

Jak robić zdjęcia ruchome za pomocą wykresu – szybko i łatwo

24 de luty de 2021

Plik Fotografia Jest to sztuka, którą ludzkość stopniowo udoskonala dzięki postępowi technologii. Pozwoliło to w szczególności na lepsze techniki fotograficzne, nawet robienie dobrych zdjęć w nocy telefonem komórkowym.

Wykończenia, które można dziś nadać zdjęciom, odzwierciedlają poziom technologiczny, który jest obecnie dostępny w naszym społeczeństwie. Jednym z tych wykończeń, które możesz nadać swoim obrazom, jest nadanie im całkiem fajnego efektu ruchu.

Ten efekt jest dość łatwe do nałożenia Nie musisz być ekspertem od fotografowania, aby to zrobić, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, które zamierzamy Ci pokazać. Chociaż możesz nauczyć się robić profesjonalne zdjęcia aparatem mobilnym. Jeśli zrobisz to w ten sposób w krótkim czasie, będziesz mógł szybko i łatwo zastosować ten efekt na wszystkich swoich zdjęciach.

W tym celu użyjemy narzędzia o nazwie Działka który jest tym, który zastosuje efekt do twoich zdjęć. Powiemy Ci również trochę o tym narzędziu, abyś wiedział o nim więcej, jeśli go nie znasz.

Co to jest wykres?

Plotagraph to aplikacja stworzona dla Systemy operacyjne iOS który pozwala w prosty sposób zastosować animowane efekty do obrazów. Przekonasz się, że dzięki wysiłkowi i odrobinie talentu możesz wykonać całkiem niezłe wykończenia za pomocą tej aplikacji.

Należy zauważyć że ta aplikacja nie jest darmowa więc musisz mieć zasoby, aby kupić go w sklepie z aplikacjami swojego iPhone’a, jeśli nadal nie masz konta, zalecamy nauczenie się, jak utworzyć konto w App Store. Może to zniechęcić Cię do korzystania z niego, ale możesz mieć na to alternatywę.

Ponieważ jeśli nie masz pieniędzy, ta aplikacja ma bezpłatną wersję próbną na swojej oficjalnej stronie, za pomocą której możesz zastosować efekt ruchu. Będziesz mieć również sieć społecznościową, w której możesz zobaczyć całą pracę użytkowników tej aplikacji.

Ta wersja jest tą, której nauczymy Cię używać w tym artykule, więc zwróć szczególną uwagę na kroki, które pokażemy, abyś nie miał żadnych problemów z procedurą.

Jak zastosować efekt ruchu na zdjęciach za pomocą Plotagraph?

Procedura, którą musisz przeprowadzić jest bardzo prosta, przede wszystkim wejdź na oficjalną stronę Aplikacji, abyś mógł śledzić kolejne kroki. Po wejściu na stronę musisz założyć konto, aby mieć dostęp do wszystkich narzędzi oferowanych przez Plotagraph.

Krok 1

Po wejściu do początkowego interfejsu, aby móc zastosować animację na swoich obrazach, należy przejść do opcji o nazwie „Oprogramowanie do wykresów”. W ramach tej opcji przejdź do sekcji „Plik”, która znajduje się jako pierwsza na lewym pasku bocznym.

Następną rzeczą będzie zaimportowanie obrazu, który chcesz edytować w opcji o nazwie „Zastąp obraz”, pojawi się nowe okno, w którym możesz wyszukać obraz wśród swoich plików. Po jego dodaniu przejdź do opcji o nazwie „Punkty animacji” co pozwoli Ci na animację obrazu.

Krok 2

W ramach tej opcji dostępne są 3 sekcje, których będziesz używać „Punkty animacji”, „Punkty stabilizujące” i „Punkty usuwania”. Aby dodać ruch, użyj pierwszej opcji i dodaj punkty ruchu tylko w obszarach, które chcesz animować, klikając obraz i ustawiając punkt w żądanym kierunku.

Następnie, aby sprawdzić wynik edycji, wystarczy nacisnąć przycisk Play za pomocą przycisku na dole interfejsu. Aby obraz nie animował obiektów na zdjęciu, których nie chcesz przenosić, użyj drugiej opcji, aby objąć części obrazu, które chcesz pozostawić bez animacji.

Krok 3

Wreszcie, jeśli chcesz usunąć punkt animacji, użyj ostatniej opcji na liście, aby móc usunąć te punkty, a tym samym uzyskać pożądany wynik na obrazie. Dzięki temu pozostaje tylko edytować obraz zgodnie z własnymi upodobaniami, aż będzie taki, jak uważasz za stosowny.

Po zakończeniu edycji obrazu wyeksportuj go w opcji w prawym dolnym pasku, aby móc Pobierz to na komputerze i gotowe.

dołącz do naszego kanału telegram