Skip to content

Jak robić zdjęcia lub obrazy, które się poruszają i rozmawiają na Androidzie za darmo

24 de luty de 2021

Najwyraźniej co możemy zrobić z różnymi wydanymi aplikacjami nie ma ograniczeńTym bardziej, że kiedy jesteś, możesz dostać to za darmo.

Ale na pewno będziesz zaskoczony, gdy powiemy Ci, że możesz wysłać zdjęcie i można je przenieść. Jeśli tak to słyszysz, w następnym artykule dowiesz się jak bezpłatnie robić poruszające się i mówiące zdjęcia lub obrazy na Androidzie.

To efekt, który można uzyskać na zdjęciu, gdzie część się porusza, a inna część pozostaje statyczna. Jest to bardzo przyjemny sposób wysyłania zdjęć do kontaktów w sieci i obecnie jest często używany. Ale będziesz się zastanawiać, jak to jest możliwe, a my odpowiemy ci za pomocą pliku fantastyczna aplikacja.

Wszystkie efekty, które możesz osiągnąć dzięki swojej urządzenia mobilneMożesz to zrobić za pomocą aplikacji, które są dostępne w wirtualnym sklepie Google, gdzie znajdziesz na przykład aplikację, która pozwoli Ci zrobić film z efektem sklonowania, co jest bardzo proste.

Jak robić zdjęcia lub obrazy, które się poruszają i mówią na Androidzie za darmo

Możesz więc robić zdjęcia lub obrazy, które się poruszają i rozmawiać na Androidzie za darmo. Musisz wejść do Sklepu Play i pobrać aplikację, która pozwoli ci to zrobić za darmo. Nazwa aplikacji FunFace a jeśli nie chcesz tracić czasu, zrób to od razu za pośrednictwem wirtualnego sklepu.

Oto link, po pobraniu go na urządzenie mobilne musisz go otworzyć, a następnie pokazuje Interfejs graficzny, zamierzasz kliknąć opcję Start. Po wykonaniu tej czynności pojawi się kilka opcji, z których wybierzesz Albumy. Aby znaleźć zdjęcie, które chcemy edytować za pomocą aplikacji i nadać mu efekt ruchu.

Po znalezieniu zdjęcia wybieramy to i zostanie załadowany do wyświetlenia na ekranie. W górnej części zdjęcia zamierzamy nacisnąć opcję Dalej, w następnym oknie klikamy opcję Nie, dziękuję. Teraz palcem musisz wybrać, czy jest to zdjęcie Twojej twarzy, czy jest to zdjęcie psa, głowa itp.

Jak używać aplikacji do robienia zdjęć lub obrazów, które poruszają się i mówią

Kiedy to zrobisz, obszar, którego dotkniesz na zdjęciu, zmieni kolor, spróbuj to zrobić bez podnoszenia palca, aż do zakończenia cieniowania całej twarzy. Jeśli przyjrzysz się uważnie, na dole ekranu znajdziesz kilka opcje edycji. Więc jeśli popełnisz błąd, możesz nacisnąć na przykład wymaż i wymaż, jeśli zostawiłeś kontur obrazu.

Możesz również zobaczyć, że masz narzędzie pędzla i różne rozmiary, tak aby pokryć duże lub małe obszary Zdjęcie. Po dokonaniu wyboru obszaru, który chcemy przenieść, kliknij Podgląd. Zobaczysz, że obraz zacznie przesuwać zacieniony obszar, a następnie naciśnij Dalej.

Teraz aplikacja pokaże Ci tylko obszar zdjęć które zostały zacienione, dzięki czemu można teraz bardzo precyzyjnie wybrać obszar ust. Kiedy skończysz, możesz nacisnąć opcję Podgląd, aby zobaczyć, jak wygląda Twoje zdjęcie. Jeśli jesteś zadowolony z wyniku, możesz kliknąć Dalej.

Teraz wybierzemy opcję Nagraj wiadomość i tutaj możesz rozpocząć nagrywanie tego, co chcesz, aby Twoje zdjęcie najwyraźniej mówiło. Po zakończeniu nagrywania kliknij ikonę, aby je zatrzymać. Teraz kliknij opcję Odtwórz, zobaczysz, jak Twoje zdjęcie lub obraz się porusza i będziesz mówić zabawnym tonem głosuktóry możesz ustawić tak, aby brzmiał jak wiewiórka, robot itp.

zdjęcia mobilne

W ten sposób zakończyliśmy ten zabawny samouczek, który pokazuje nam, że wciąż mamy wiele do zobaczenia. Mamy nadzieję, że wykorzystasz w praktyce przesłanki, które Ci tu pokazujemy i zaczniesz od razu robić zdjęcia lub obrazy, które się poruszają i rozmawiać na Androidzie za darmo.

dołącz do naszego kanału telegram