Skip to content

Jak przywrócić ustawienia fabryczne inteligentnego zegarka za pomocą Androida Wear? – Krok po kroku (przykład)

26 de luty de 2021

Technologia rozwija się bardzo szybko, a gadżety z czasem stają się przestarzałe. Jeśli kupiłeś nowy smartwatch i chcesz przekazać ten, który miałeś, komuś innemu, musisz najpierw uruchomić go ponownie, aby usunąć wszystkie informacje. Poniższy artykuł wyjaśnia jak przywrócić ustawienia fabryczne a Inteligentny zegarek z Android Wear.

Na rynku pojawiają się inteligentne zegarki. Są bardzo przydatne w życiu codziennym, ponieważ pozwalają zarządzać różnymi powiadomieniami telefonu komórkowego.

Oprócz uzyskiwania dostępu do aplikacji, takich jak email, odtwarzacz muzyki, tłumacz, stoper. Wszystko od małego zegarka na nadgarstku.

Znając boom, jaki mają, firmy od czasu do czasu wypuszczają nowy, pozostawiając poprzednie modele w tyle.

Jeśli chcesz kupić nowy inteligentny zegarek i pozbyć się starego, pamiętaj o usunięciu danych użytkownika, ponieważ w przypadku, gdy tego nie zrobiłeś, możesz zagrażać Twoim danym osobowym i prywatności.

Instrukcje przywracania ustawień fabrycznych inteligentnego zegarka z Android Wear

Przed rozpoczęciem należy pamiętać, że ta funkcja działa tak samo, jak przywracanie ustawień fabrycznych telefonów z systemem Android. Oznacza to, że wykonując tę ​​procedurę, usuniesz wszystkie dane zapisane przez Smart Watch w definitywny sposób.

Przywracanie ustawień fabrycznych inteligentnego zegarka z Android Wear to bardzo skuteczny sposób, aby wyglądał jak nowy, Jak nikt go nigdy nie używał

To narzędzie pozwala nawet mieć jedną z najlepszych klawiatur do zainstalowania na Android Wear SmartWatch, a także robić zrzuty ekranu na Smart Watch z Android Wear.

Co się stanie, gdy zegarek Smar zostanie przywrócony do stanu fabrycznego?

Musisz bardzo dokładnie wiedzieć, co się stanie po przywróceniu ustawień fabrycznych inteligentnego zegarka. Przed wykonaniem tej procedury trzeba być bardzo pewnym, ponieważ po jej wykonaniu nie ma już odwrotu. Pamiętaj, aby sprawdzić poziom naładowania baterii zegarka Android Wear Smartwatch dla tego procesu. Po zresetowaniu smartwatcha:

  • Wszystkie przechowywane dane zostaną trwale usunięte
  • Zainstalowane aplikacje i dane współpracownicy do zegara również zostaną usunięte
  • Wprowadzone ustawienia i preferencje użytkownika zostaną usunięte.
  • Twój zegarek i telefon komórkowy już nie będą zsynchronizowane.

Jeśli chcesz ich użyć ponownie, musisz ponownie pobrać wszystko i zsynchronizować z telefonem komórkowym, aby działało poprawnie.

Kroki, aby przywrócić

Wykonanie tej procedury jest naprawdę proste i każdy może to zrobić. Nie trzeba uciekać się do technika, ponieważ w trzech prostych krokach można fabrycznie przywrócić inteligentny zegarek z Android Wear.

Coś, co należy wyjaśnić, to to, że nie musisz pobierać żadnej aplikacji na telefon komórkowy ani jej używać. Reset jest zakończony używając tylko ekranu inteligentnego zegarka Android Wear.

Kolejną ważną kwestią jest to, że przed przywróceniem smartwatch musi mieć ładunek co najmniej 90%. Jeśli tak nie jest, proces może zostać w połowie pozostawiony z powodu braku baterii.

  1. Pierwszym krokiem jest zlokalizowanie się na ekranie inteligentnego zegarka bez żadnego powiadomienia. Tam przeciągnij ekran w lewo i na ekranie aplikacji wybierz „Ustawienia

przywrócić mój fabryczny smartwatch

  1. Tutaj zobaczysz opcje konfiguracji swojego inteligentnego zegarka. Przewiń do końca i wybierz „Rozparuj z telefonem ”.
  2. Następnie na ekranie pojawi się powiadomienie o ponownym uruchomieniu komputera. Naciśnij opcję „Akceptować”. Gotowe, pozostaje tylko czekać na zakończenie procesu.

Kiedy zegar zakończy resetowanie, zobaczysz, że wszystkie informacje, które na nim były, już nie istnieją.

Ta metoda jest w 100% skuteczna, aby zegarek wyglądał tak, jakby nikt go wcześniej nie nosił. W ten sposób możesz go oddać lub sprzedać bez martwienia się o swój informacje osobiste może być widziany przez inną osobę i niewłaściwie go używać.