Skip to content

Jak pracować dla Amazon Flex w My City – w jakich miastach jest Amazon Flex?

25 de luty de 2021

Dzięki Amazon Flex możesz lubzadbaj o swój wolny czas, generować dochody i mieć wygodną pracę. Ze względu na duże zapotrzebowanie na dostawy do domu, Amazon poszukuje coraz większej liczby dostawców. Jeśli jesteś zainteresowany tą pracą, w tym artykule dowiesz się o niej jak możesz pracować dla Amazon Flex i w których miastach ta usługa jest dostępna.

Jak pracować dla Amazon Flex w Twoim mieście

Aby pracować w Amazon Flex, wystarczy spełnić pewne podstawowe wymagania. Są one następujące:

  • Mieszkaj w mieście, w którym działa firma. Amazon Flex jest obecny w coraz większej liczbie miast. Później podamy Ci informacje o konkretnych miejscach, w których go znajdziesz.
  • Miej własny pojazd. Musisz mieć samochód lub motocykl. Im większy, tym lepszy, ponieważ Możesz przewozić więcej paczek, a to oznacza większy zysk.
  • Posiadaj własny telefon. Urządzenie musi być inteligentne, posiadać GPS i aparat do skanowania kodów kreskowych. Ponadto musisz pobrać aplikację mobilną. I oczywiście zarejestruj się w Amazon Flex, gdzie będziesz musiał podać swoje dane bankowe i godziny, w których jesteś gotowy do pracy.

Oto podstawowe wymagania stawiane przez Amazon Flex, abyś mógł pracować z nimi w swoim mieście. To naprawdę jest bardzo łatwe; Twoim zadaniem będzie dostarczanie paczek Amazon do domu kto dokonał zakupu i to wszystko. Twoje wynagrodzenie na wynos i wynagrodzenie Amazon Flex są obliczane na podstawie liczby godzin spędzonych na dostawach.

Nie martw się, że dojedziesz na miejsce bez zgubienia się, ponieważ po otrzymaniu paczek możesz zeskanować kod kreskowy, który wskaże dokładny adres. To, co będziesz miał, to to aktywuj GPS i będziesz wiedział, gdzie iść.

Jeśli zastanawiasz się, jakie są zalety współpracy z tą firmą, to odkryjesz to poniżej:

  • Elastyczność: ustalisz harmonogram w dogodnym dla siebie czasie, a jeśli wydarzy się coś nieprzewidzianego, możesz go zmienić z poziomu aplikacji. Pomyśl o tym, dzięki Amazon Flex możesz być swoim własnym szefem.
  • Dodatkowe zarobki: Praca w Amazon Flex pozwoli Ci zaoszczędzić, ukończyć podróż, o której zawsze marzyłeś, mieć pieniądze na codzienne wydatki i wiele innych możliwości.
  • Produkujesz w czasie wolnym: Jeśli masz dużo wolnego czasu, ponieważ straciłeś pracę lub zdecydowałeś się odejść na emeryturę ze starej pracy, zarabiaj dzięki Amazon Flex to dobry sposób na tworzenie inteligentnych.

Bezpieczna dostawa w pandemii

  • Nie potrzebujesz doświadczenia: jeśli nigdy nie pracowałeś jako kurier, nie będzie to problem. Amazon Flex nie wymaga wcześniejszego doświadczenia. Jest to szczególnie przydatne dla uczniów, którzy chcą zarabiać własne pieniądze na wydatki osobiste bez konieczności przerywania nauki.
  • Praca poza biurem: możesz podróżować ze swoim pojazd lub motocykl różne obszary miasta, w którym mieszkasz, na zewnątrz. Poznasz więcej miejsc i unikniesz stresu związanego z wyczerpującą rutyną, która rządzi biurami. Oczywiście pracuj nad cierpliwością, ponieważ ruch uliczny stanie się częścią Twojego codziennego życia.

Regiony, w których dostępny jest Amazon Flex

Jak wspomnieliśmy wcześniej, sieć dostaw rośnie coraz bardziej, więc jeśli pobierasz aplikacjęwpisujesz swoją aktualną lokalizację, a nie masz jeszcze tej usługi, wprowadzisz listę dla przyszłych pracowników.

Obecnie możesz pracować dla Amazon Flex, jeśli jesteś w tych miastach w Stanach Zjednoczonych lub Hiszpanii.

  • Napa (Kalifornia), Jackson (Mississippi), Destin (Floryda), Buffalo (Nowy Jork), Honolulu (Hawaje), Bellingham (Washintong), Lansing (Michigan), Racine & Kenosha County (Wisconsin).
  • Alicante, Asturia, Barcelona, ​​Bilbao, Kadyks, Gerona, Granada, Madryt, Malaga, Murcia, San Sebastián, Sewilla, Tarragona, Walencja, Valladolic, Vigo i Saragossa.

Wiesz już, czego potrzebujesz do pracy, gdzie jest to dostępne i ile zarabiasz. Pytania, na które trzeba odpowiedzieć, to: czy warto współpracować z Amazon Flex? Czy to, co zarabiasz, jest opłacalne? Możesz się dowiedzieć już teraz.