Skip to content

Jak powiększyć Minecraft, aby zobaczyć rzeczy z bliska, bardzo proste! (Przykład)

28 de luty de 2021

Minecraft to bardzo popularna gra budowlana wśród młodych ludzi. W ten sposób możesz stworzyć świat na swój sposób, z systemem osiągnięć, czyli różnymi celami. Gra skupia się również na niszczenie i umieszczanie bloków. I jak wszystkie gry; Z tego powodu zawsze chcemy przyjrzeć się wszystkim bliżej; obecnie możesz powiększyć Minecraft.

Z drugiej strony, możesz tak grać online lub możesz go pobrać na komputerze, laptopie, tablecie i telefon. Jeśli jesteś fanem tego niesamowitego wirtualnego świata, z pewnością zastanawiałeś się, jak możesz powiększyć Minecraft; i to jest to, że ta cecha jest bardzo potrzebna, aby móc mieć lepszy rozwój. Cóż, w tym poście wyjaśnimy krok po kroku, jak to zrobić.

Pobierz mody do powiększania w grze Minecraft

Minecraft pozwala graczom na tworzenie farm lub środowisk na różne sposoby. Dzięki tym blokom możesz znaleźć różne elementy, takie jak minerały, kłody, kamienie i możesz przenosić je z jednego miejsca do drugiego. W rzeczywistości te różne materiały znalezione w wioskach, świątyniach morskich lub piramidach wymagają zbadania lub rozbicia bloków.

Do tego będziesz potrzebować Powiększenie, aby wykonać doskonałe wykopy różnych materiałów. Niestety, zoom nie pojawia się w grze. Oto moment, w którym musimy zainstalować mod; w Minecrafcie istnieje wiele rodzajów modów. Zastanawiasz się więc, jakie są najlepsze mody, które mogę pobrać i zainstalować w grze Minecraft?

Istnieją modyfikacje do różnych rzeczy; od modów do trollowania znajomych i tworzenia epickich trolli w grze Minecraft, po bardziej złożone mody, aby mieć Minecraft w 4K lub Super Minecraft.

Ale aby aktywować powiększenie, musisz pobrać plik mod OptiFine. Aby to zrobić, musisz przejść do różnych forów gry Minecraft i wyszukać Tryby Minecrafta. Następnie uzyskaj dostęp do łącza Ściągnij i pobierz rozszerzenie pliku .zip.

Konieczne będzie również pobranie innej aplikacji o nazwie Magic Launcher. Znajdziesz to również na forach Minecrafta; następnie wybierz odpowiedni instalator dla swojego komputera. Należy zauważyć, że jeśli masz zainstalowany program Forge, nie będziesz mógł pobrać programu Magic Launcher; możesz tylko zainstalować mod, używając metody Forge.

Ustawienia folderu modyfikacji

Po pobierz mody, otwórz folder Minecraft. Aby to zrobić, musisz znaleźć i uzyskać dostęp do folderu .minecraft w następującej ścieżce C: Users (USER) AppData Roaming minecraft. Jeśli masz problem ze znalezieniem folderu, przejdź do Start lub Windows oraz w typie paska wyszukiwania Minecraft i kliknij.

Następnie idź do nieruchomości i wybierz dla otwórz lokalizację. Następnie musisz utworzyć nowy folder, aby umieścić mody i nadać mu żądaną nazwę. Następnie wklej pobrany wcześniej plik .zip wraz z modyfikacją OptiFine.

Wreszcie, skonfiguruj i uruchom Magic Launcher. Aby to zrobić, uruchom plik .exe w Magic Launcher, a znajdziesz tam ekran, który jest główny. Naciśnij przycisk Ustawiać i na przycisku Nowyi nazwij to Minecraft OptiFine.

Następnie klikasz W PORZĄDKU. Następnie na przycisku Dodaj, Kliknij; Możesz to znaleźć w oknie konfiguracji. Następnie w folderze utworzonym dla moda kliknij Otwarty; zaznacz pole obok opcji OptiFine, Kliknij Zgodzić się i gotowy.

Wejdź do gry Minecraft, aby powiększyć

w grze Minecraft, jak powiększać

Wejdź do gry Minecraft i zacząć gre jak zawsze i zacznij grać. Aby powiększyć, wystarczy nacisnąć klawisz Ctrl iw ten sposób możesz powiększać, kiedy tego potrzebujesz. Po naciśnięciu zauważymy, jak w grze aktywuje się Zoom.

Teraz za każdym razem, gdy chcemy zobaczyć coś z bliska w Minecrafcie, po prostu wciskamy klawisz i zoom jest włączony, tak proste. Należy zauważyć, że możesz wykonać te same procedury, aby zainstalować dowolne inne mody za pomocą Magic Launchera.

Jeśli podobały Ci się te informacje i okazały się przydatne, podziel się nimi z rodziną i przyjaciółmi. I daj nam znać, co myślisz o tej sztuczce Minecraft.

dołącz do naszego kanału telegram