Skip to content

Jak pobrać, zainstalować aplikację root UNIVERSAL AndRoot na Androida

17 de styczeń de 2022

Oczywiście, duża liczba zalet bycia rootem jest czymś, o czym wielu z nas wie i jest bardzo prawdopodobne, że jeśli tu jesteś, to dlatego, że dokładnie wiesz, jakie są te zalety i chcesz ich teraz, to dobra wiadomość dla ciebie ponieważ w tym artykule nauczymy Cię, jak pobrać darmowy Universal AndRoot, za pomocą którego będziesz być w stanie zrootować swój smartfon w jednym kroku. Również ogromna liczba urządzeń z tego powodu jest to najlepsza aplikacja do rootowania uniwersalnego androot.

Czym jest androot universal jako aplikacja do rootowania?

Root to sposób na wypowiedzenie korzenia w języku angielskim. Dlaczego się zakorzenić? Cóż, ponieważ pozwolenie na zostanie rootem jest dostęp do katalogu głównego, czyli katalog, w którym cały system operacyjny jest zainstalowany w systemie operacyjnym opartym na systemie Unix. Ok, skoro już to wiemy, wiemy, że jako użytkownicy root lub root mogą uzyskać dostęp do katalogu głównego, możemy uzyskać dostęp do dowolnej części systemu operacyjnego, więc musimy nadać mu nazwę superużytkownika (nawet w niektórych przypadkach poniżej) Administrator lub Administrator ).

Zostań korzeniem. Czy to może nas nawrócić? Stanie się użytkownikiem root pozwala nam mieć wystarczające uprawnienia do wykonywania dowolnych poleceń w systemie operacyjnym, czyli możesz (w przybliżeniu) modyfikować system operacyjny zgodnie ze swoimi preferencjami. Wiele osób używa „proxy” do zmiany i usuwania aplikacji, które są już zainstalowane w systemie operacyjnym i nie można go usunąć i nie używamy ich (na przykład usuń aplikację kalkulatora).

Do czego służy root na telefonie z Androidem?

Oczywiście, aby zrootować urządzenie jednym kliknięciem i w ten sposób możesz mieć pełny dostęp do swojego Androida, poza tym będziesz mógł korzystać z wielu aplikacji, które wymagają bycia użytkownikiem root.

Omawiana aplikacja jest jak każda inna, pobierz APK, zainstaluj i po prostu uruchom.

Czy mogę uszkodzić mój telefon komórkowy przez zrootowanie?

Niemożliwe, jeśli nie zrootujesz swojego urządzenia, po prostu powie ci, że nie zostało zrootowane i to wszystko, nic nie jest zepsute, dane nie są tracone lub coś w tym stylu, dlatego jest całkowicie bezpieczny w porównaniu z innymi metodami.

Pamiętaj, że root z Universal AndRoot działa sezonowo na urządzeniach HTC Desire, Legenda i Wildfire, oznacza to, że po ponownym uruchomieniu urządzenia root jest tracony i musisz ponownie wykonać tę metodę, na innych urządzeniach działa bardzo dobrze, chociaż na kilku też nie działa, to, co najbardziej zalecamy, to spróbowanie, to jest wcale nieskomplikowane i inne Jeśli to nie zadziała, absolutnie nic się nie dzieje..

Co możemy zrobić z aplikacją do rootowania uniwersalnego androot

Po zrootowaniu możesz robić setki rzeczy, które wcześniej były oczywiście niemożliwe, a to oznacza, że ​​będziesz mógł zainstalować Niestandardowe ROMy w sposób zbyt prosty, oprócz możliwości instalowania różnych aplikacji root, aby jak najlepiej wykorzystać swoje urządzenie, możesz również modyfikować absolutnie wszystko na smartfonie, jak chcesz, bez żadnych ograniczeń.

Jedna z wielkich zalet, jakie daje nam wtedy Android Jest to możliwość nie tylko pobierania takich aplikacji. Aby zrootować telefon komórkowy, jeśli nie ogólną swobodę, jaką daje nam podczas korzystania z niego.

pobierz aplikację uniwersalną i root

Czy warto zrootować telefon z Androidem?

Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem, odpowiedź brzmi: Tak.Jeżeli zaczynasz od świata Androida, zalecamy przeczytanie naszych samouczków, zapoznanie się z naszymi aktualnościami. Teraz musisz stopniowo uczyć się zaczynać w nowym świecie korzeni. Ponieważ wielu producentów opracowało najnowsze zasady aktualizacji, w niestandardowym pokoju możesz zoptymalizować swój telefon przed oficjalną aktualizacją. Nie musisz kupować wyższego modelu telefonu, aby uzyskać dodatkowe funkcje i wydajność.

Pamiętaj, że rynek mobilny rozwija się bardzo szybko. Możemy znaleźć urządzenia mobilne z czterordzeniowymi procesorami, których rok temu nie mogliśmy sobie wyobrazić. Tak, romy nie mogą dokonywać cudów. Herbata zapewni szybsze procesory, a większa ilość pamięci będzie nadal się poprawiać wraz z autonomią. Ale jak możesz sobie wyobrazić, najważniejszą rzeczą jest aktualizacja sprzętu i umiejętność wyboru. Najpierw zalecamy przeczytanie poniższego samouczka.

dołącz do naszego kanału telegram