Skip to content

Jak pobrać lub pobrać eBooki z Amazon Prime w kilku krokach

16 de Maj de 2021

Dzisiaj ludzie wolą czytać swoje ulubione książki w zaciszu własnego domu. Aby to zrobić, Amazon Prime oferuje swoim klientom niesamowitą funkcję, jaką jest Amazon Kindle, w którym możesz przeczytać dowolną książkę, ale wielu użytkowników ma wątpliwości, jak pobierz lub pobierz eBooki z Amazon Prime w kilku krokach?

Wielu klientów nie zna tej funkcji ani nie wie, jak z niej korzystać. Na Amazon Kindle możesz dostać dowolną książkę, ponieważ ma ich dużą różnorodność. Z tego powodu nauczymy Cię najłatwiejszego sposobu pobierania eBooków z Amazon Prime.

Jak pobierać eBooki z Amazon Prime?

Przede wszystkim eBook to dokument przystosowany do czytania przez każdego użytkownika na dowolnym urządzeniu. Wiele z nich to klony książki drukowanej i każdy może przekonwertować swoje książki cyfrowe na dowolny format. Aby pobrać eBooki na swój telefon komórkowy, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest zainstaluj aplikację Amazon Kindle.

Po zainstalowaniu przejdź do menu i naciśnij opcję „Odwiedź sklep”Robiąc to, poszukaj książki, którą chcesz, po jej wybraniu wpisz ją i naciśnij przycisk z napisem „Kup”. Robiąc to, będziesz musiał chwilę poczekać, aż zostanie pobrany na telefon, gdy już został pobrany, poszukaj go w bibliotece.

Aby pobrać go na swój komputer, tym razem pobierz Amazon Kindle ale wersję komputerową wejdź do sklepu przez opcję, która pojawia się w prawej górnej części komputera, poszukaj opcji, która mówi „ Oferty / niskie ceny ”W tej sekcji wybierz przycisk z napisem „darmowe eBooki”, wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i naciśnij „Kup”. Aby móc przeczytać właśnie pobraną książkę, przejdź do opcji biblioteki Kindle, w tej sekcji będzie zapisane.

Za każdym razem, gdy otwierasz sekcję biblioteki, zawsze znajdziesz swoją książkę, które nie zostaną usunięte. Ta aplikacja jest tak przydatna, że ​​pozwala nawet przekazać eBook jednemu ze swoich znajomych lub rodziny, aby oni również mogli cieszyć się najlepszymi książkami na platformie.

Jak zdobyć bezpłatne eBooki od Amazon Prime?

Wcześniej wspomniano już o darmowym sposobie pobierania książek, ale są też inne opcje, które można zastosować. Należy wspomnieć, że żadne z tych pobrań nie jest nielegalne ani oszukańcze, po prostu są bezpłatne opcje dostępne na tej stronie.

Aby to zrobić, wejdź na stronę Amazon ze swojego komputera, na początku patrzymy na górę i wciskamy to pole mówi „Wszystkie działy”, wybieramy opcję book iw tym wciskamy Kindle eBook.

Kiedy to zrobisz, pojawi się nowy mały, spójrz na tytuł eBooka Kindle, ponieważ na dole pojawiają się różne opcje, kliknij „ Bestsellery ”. W nowym oknie zobaczysz, że pojawi się opcja 100 najlepszych płatności, ale obok niej Pojawi się sekcja „Top 100 darmowych” które będziesz musiał wybrać.

W tej części widzimy dużą liczbę całkowicie darmowych książek, stąd możesz skopiować nazwy książek, które można pobrać bezpłatnie na Amazon Kindle lub pobrać je bezpośrednio z tej strony pojawić się w bibliotece.

Narzędzia, których możesz użyć, aby cieszyć się swoimi eBookami w Amazon Prime

Kiedy już zdobędziesz wszystkie książki, które chcesz przeczytać, możesz przekonwertować tekst, aby go wysłuchać, to będzie pozwoli Ci usłyszeć wszystkie akapity w języku hiszpańskim. W czasie czytania podkreśl wyrażenia w książce, które lubisz, w tym celu naciśnij początek linii, którą chcesz zacienić, a następnie przesuń palec na koniec linii.

Pobierz lub pobierz ebooki z Amazon Prime

Pojawi się małe menu, w którym musisz wybrać opcję „Podkreślona” i zobaczyć, jak będzie zacieniowana. Również kiedy czytasz, możesz uczyć się angielskiego, ponieważ możesz przetłumaczyć jego akapit.

Musisz ponownie wybrać akapit, którego potrzebujesz, w menu kliknij trzy kropki, aby wyświetlić inne rodzaje opcji, w tej prasie „Tłumacz”, przejdziesz z tekstem do tłumacza i kiedy już się w nim znajdziesz, będziesz mógł wybrać język, który chcesz.